Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 18

Téma: Zombie 1 & 2

  1. #1
    Expert člen Avatar uživatele Killer Bee
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    451

    Zombie 1 & 2

    Mno hello ptal jsem se několika lidí proč se zrušily Classicke servery ZM kotelny a když tak zkusit vrátit aspoň jeden server zpět ano vím ZM apokalypsa atd už lidi ani nehrajou ale dál bych šanci obyč classic ZM serveru hledal jsem na různých portálech cs1.6 ZM servery ale podobný tomu co jsme měli dříve tady nenašel.. :/


    Díky za odpověd.

  2. #2
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Zombie 1 & 2

    Nejvíc podobný je tomu server zombie revolution, ale bez dostatku hráčů to nemá význam a boti neumí lézt do kempů. Leda by se na to udělaly waypointy, ale myslím, že to nemá smysl.

  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: Zombie 1 & 2

    čo ja viem, myslím že keby sa klasické ZM znova nahodia, tak aspon zozačiatku by tam bolo dost ludí... Csko som začínal hrávať práve na tomto mode a keby sa sem znova pridá, rád by som ho aktívne hrával, a myslím že je tu viacej ludí ktorých by to bavilo
    Už neni čas huliť...

  4. #4
    Expert člen Avatar uživatele Killer Bee
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    451

    Odpověď: Zombie 1 & 2

    Je to podobný ale není to ono plus jak píše fast taky jsem se sem v podstatě po delší pauze vratil a měl chuť hned jít na Zm a bum ono není =/ plus taky bych tam aktivně hrál jako za starých dobrých časů <3

  5. #5
    Discord admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788

    Odpověď: Zombie 1 & 2

    Ja by som bol aj za. Zm classic bol vlastne upravený Zm Plague a tým pádom aj jedinečný. Revolution a Escape skapali, lebo to bolo o tom istom a takých serverov v asi 50x lepšom prevedení je všade kopa. Ak by sa botom nastavilo liezť do kempov tak by to za skúšku stálo. Keď tak pridať ešte aj na skúšku nejaký nový mód typu Zombie Plague 5.0.8 so zbraňami, sand bags atď.

  6. #6
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Zombie 1 & 2

    Už by to nemalo zmysel. Aj minule, keď sa to navrátilo, sa to neosvedčilo a ten server bol v poslednom čase stále prázdny (max. čo som zazrel, tak to bolo 5 ľudí, ale ešte dáávnejšie).

  7. #7
    Discord admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788

    Odpověď: Zombie 1 & 2

    Citovat Původně založeno Samco Zobrazit příspěvky
    Už by to nemalo zmysel. Aj minule, keď sa to navrátilo, sa to neosvedčilo a ten server bol v poslednom čase stále prázdny (max. čo som zazrel, tak to bolo 5 ľudí, ale ešte dáávnejšie).
    Tak jasné ale ber to aj tak, že radšej mať 2 servers zm (zm classic a zm escape) kde bude aspoň raz za čas niekto než revolution a bla bla bla módy čo sú už rok po smrti. A ako som navrhoval tak skúsiť nejaké nové módy by nezaškodilo keďže hentie dead majú 0 aktivitu za celý rok.

  8. #8
    Pokročilý člen Avatar uživatele sUch
    Datum registrace
    Oct 2017
    Umístění
    Luna přírody
    Příspěvky
    108

    Odpověď: Zombie 1 & 2

    Už když to kotel stáhl, jsem věděl, že bude otázka času, než někdo napíše, ať se to vrátí

    Těd fakt. Asi 3 týdny před tím, než classic zmizel, jsem věděl, že tam nikdo není a chtěl jsem najít nějakou partu lidí, která by se domluvila na nějakém datumu, že si půjdou zahrát nějaký zombie mod. Aktivně jsem přes prázdniny hrál biohazard, protože se našli takoví, kteří i přes to, že se jim nedařilo a nadávali, hráli biohazard, protože věděli, že tam nikdo nehraje a byli rádi zato, že se našla i skupina 6ti hráčů. Občas jsme zašli i na escape. Byl bych i pro, aby se zm classic vrátil, ale uběhly by 3 týdny (a to přehádím) a nikdo by tam nehrál. Já bych dal zm classic na rezerv a každý by si ho mohl zahrát s kým by chtěl.

  9. #9
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: Zombie 1 & 2

    Za pokus by to aj tak stálo :D Keby sa tam dal spraviť aj rank na oddelene killy ZM/CT ja bych sem kludne aj voláke to eurko na VIP hodil do súťaže, napr. 1. Rank za CT-3 mesiace VIP 2. Rank za CT-1 mesiac VIP. 1. Rank za ZM- 3 mesiace VIP. A mohlo by to trvať 2 3 mesiace.

    E: Tretie miesto som nezabudol :D tak ako som to napísal by som to spravil, ale pochybujem aj tak že sa to pridá... Ako bol by som rád ale treba byť realista.
    Naposledy upraveno Fast212; 14-09-19 v 17:53.
    Už neni čas huliť...

  10. #10
    Pokročilý člen Avatar uživatele sUch
    Datum registrace
    Oct 2017
    Umístění
    Luna přírody
    Příspěvky
    108

    Odpověď: Zombie 1 & 2

    Asi tak... Byli tu takoví jako Syrius, VAJCO a jiní, které si pamatuju a hráli to pro zábavu, no je to nějaký ten rok co tu s námi už nejsou a nehrajou.
    Ten server měl smysl, když byl plný. Dej tam rank a příjde tam max. 10 hráčů JEN kvůli VIP, ale pak si zkus představit, co se stane, když bude last.

    Btw. asi si zapoměl přidat 3. rank.
    Citovat Původně založeno Fast212 Zobrazit příspěvky
    1. Rank za CT-3 mesiace VIP 2. Rank za CT-1 mesiac VIP. 1. Rank za ZM- 3 mesiace VIP.
    E:
    Citovat Původně založeno Samco Zobrazit příspěvky
    (max. čo som zazrel, tak to bolo 5 ľudí, ale ešte dáávnejšie).
    Mám takový dojem, že jsem to byl já s NiGgou a ještě s někým :D

  11. #11
    Expert člen Avatar uživatele Asiimovíček
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    žiju doma D:
    Příspěvky
    306

    Odpověď: Zombie 1 & 2

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Nejvíc podobný je tomu server zombie revolution, ale bez dostatku hráčů to nemá význam a boti neumí lézt do kempů. Leda by se na to udělaly waypointy, ale myslím, že to nemá smysl.
    Tak POD-Boti mají weypointy, které jim říkají, že tam mají camp ?
    Pokud jsou to tedy POD-Boti, klidně bych je udělal pro pár map.
    My Steam Profile (from SteamDB)

    „Když se vytratila veškerá naděje, když nikdo nepřichází na pomoc a krásy života vyprchaly, zjišťuji, že pomoc přece přichází, i když nevím jak a odkud.“

  12. #12
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Zombie 1 & 2

    To, že tam nebol rank malo svoje opodstatnenie a "čaro". Určite aj toto sa podpísalo pred rokmi pod extrémnu vyťaženosť tohto módu, kedy bývalo v špičke 5 nafullovaných serverov po 30 ľudí.

  13. #13
    Pokročilý člen Avatar uživatele ∂αякηєѕ
    Datum registrace
    Feb 2015
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    106

    Odpověď: Zombie 1 & 2

    Taky bych byl Pro aby se dal aspon 1 obič zm server byl to můj oblíbený server.

  14. #14
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Zombie 1 & 2

    Citovat Původně založeno R3VOLT4 Zobrazit příspěvky
    Taky bych byl Pro aby se dal aspon 1 obič zm server byl to můj oblíbený server.
    Kľudne aj namiesto Revolutionu a Apokalypsy. Možnože by to aspoň o trošku dvihlo čísla návštevnosti zombie serverov. :D

  15. #15
    Pokročilý člen Avatar uživatele sUch
    Datum registrace
    Oct 2017
    Umístění
    Luna přírody
    Příspěvky
    108

    Odpověď: Zombie 1 & 2

    Citovat Původně založeno Samco Zobrazit příspěvky
    Možnože by to aspoň o trošku dvihlo čísla návštevnosti zombie serverov. :D
    Co si budem. Možná 5, max. 8 hráčů se tam objeví (někdy), ale nikdy už to nebude mít ty grády jak v roce 2013/15. :-(

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •