Zobrazit výsledky od 1 do 5 z 5

Téma: Zdar, čitaj to dik :d

  1. #1
    Server admin Avatar uživatele Mlýn
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    Al Wakrah, Qatar
    Příspěvky
    507

    *VIP*

    Zdar, čitaj to dik :d

    Zdar, vraj nechcete v A-Teame hráčov, ktorí používali kodi, tak vás poprosím o prešetrenie hráča "JustDoItNigga"
    Určite si pár adminov asi 2roky s5 pamätá, že sa riešilo, že Nigga a Baron majú na ip nejaku permu za ab (Ktorá podľa toho, čo Baron opísal bola od suseda, ktorý má 8 rokov a napojil sa na ich wifi, lebo nemali heslo -> https://csko.cz/forum/showthread.php...-pr%E1va-na-JB
    "no bohužel je tam i jeden trvalý ban na nějakého Oxygena (první týden jsme na wifi neměli heslo a druhý soused (8.leté děcko) si pravděpodobně chtělo užít s hacky na náš účet, no co k tomu říct).")

    Tento ich 8 ročný sused si taktiež žiadal o unban -> https://csko.cz/forum/showthread.php...st-Oxygen-grin
    6.1.2017 vytvorený účet, unban nedostal, odvtedy na forku snáď ani nebol, rok sa zbehol s rokom a je tu Nigga v súťaži o hráča jesene alebo koho. Zaujimavé, že presne tento 8 ročný sused si spomenul na heslo od účtu, kde nebol +- 2 roky, všimol si, že Nigga je vo "finále" a dal mu hlas? Alebo to celú tú dobu aj bol Niggov ban? :)
    btw. jedná sa o toto (IP, na ktorej je ban a taktiež na nej Nigga hrával -> 185.71.41.238, jedná sa o túto permu https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=214221

    (nejaky screen, prečo nie https://ctrlv.cz/qt7E https://ctrlv.cz/hhso )

    [ban je bud jeho alebo toho jeho tepleho kamarata, ale kedze sa z toho obaja vyhovarali, tak asi jeden hral "awsd" a druhy mys, idk]

    Edit: a tym padom podvadza pri tej sutazi, zasa multiacc. sopliak jeden
    Naposledy upraveno Mlýn; 12-09-19 v 18:35.

  2. #2
    Stálý člen
    Datum registrace
    Oct 2014
    Umístění
    Jump servers
    Příspěvky
    645

    Odpověď: Zdar, čitaj to dik :d


  3. #3
    Server admin Avatar uživatele Mlýn
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    Al Wakrah, Qatar
    Příspěvky
    507

    *VIP*

    Odpověď: Zdar, čitaj to dik :d

    povazujem tvoju odpoved za potrebnu (sam som tam daco podobne chcel dat ale zabudol som) a preto som ti vdacny <3

  4. #4
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Zdar, čitaj to dik :d

    V první řadě mi vysvětli, jak víš, že zde nebyl -+ 2 roky? Jestli k tomu máš nějaký důkaz.

    Zaujimavé, že presne tento 8 ročný sused si spomenul na heslo od účtu, kde nebol +- 2 roky.
    V další řadě je pravda, že Baron použil 1 multi acc, což mě upozornil vice a dostal na ten účet permu + hlas byl odečten. U toho Oxygena si nejsem jistá, jestli se jedná o jednoho z nich, protože za 2 roky se mohlo dost změnit a můžou být kamoši, nebo používat sdílenou IP, ale neříkám, že to co píšeš nemůže být pravda.

    Kontrolovala jsem ID Oxygena, na který dostal ban a hraje pod ním někdo. Nigga a Baron měli jiné ID, ted mají steam. Ještě si to víc ověřím a prošetřím, ale bohužel zpětně nejde ani dokázat zda jeden z nich cheatoval. To se řešilo tehdy. Vzhledem k tomu, že Oxygen žádal o UB, tak to vypadá na jiného hráče a nechtěla bych zbytečně zabanovat třeba cizího hráče, když jak jsem již psala, pod jeho ID někdo hraje.

    Každopádně, když by vyšlo najevo, že to je multi, tak hlas určitě odečtu, to problém není a bude nick též zabanován, ale na to se musím dohodnou ještě s někým, kdo má přístup semnou do databáze, abychom to prošetřili. Jinak díky za info.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  5. #5
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Zdar, čitaj to dik :d

    Tak jsem slyšela dost obhajoby z různých stran. Je tam jistá podobnost například Barona a Oxygena, ale to co se stalo před 2 lety už nelze řešit teď zpětně. Bylo mi sděleno že jsou to kamarádi co využívají společnou IP a já opravdu nemůžu dát 100% ban někomu, když si v tomto nejsem jistá. Beru fakt ten, že i když bych odečetla jeden hlas u niggy, nic se tím nezmění. Nigga upřímně za nic nemůže, jeho IP je odlišná a soutěž bude za chvíli končit a jak všichni víte, tak krowka i Smooke mají dost velkou převahu a jeden hlas tím opravdu nezmění. Cením si toho, že si poukázal na tuto skutečnost a já to prošetřila. Každopádně jsem se rozhodla do příště, pokud bude nějaká podobná soutěž, tak se opravdu tentokrát držet rad Grakona a i Kajsinka, kteří měli lepší nápad ohledně nominací apod. Je jasné, že ankety jsou k ničemu a dají se lehce zmanipulovat, žekže pokud by byla podobná soutěž, kterou bych založila, už bych si sestavila porotu, která by dala hlas vítězi, co opravdu pro portál dělá kompletně vše.

    Tímto bych to asi uzavřela.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •