Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 23

Téma: fake? --> Grakon2702

  1. #1

    fake? --> Grakon2702

    Vypis z konzole:


    [AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 271456)
    [AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
    [AMXBANS] autoid: neni
    [AMXBANS] Duvod banu: 'Knifebot'
    [AMXBANS] Zabanovany nick(0): < fake? >
    [AMXBANS] Tvuj nick: brmbrm
    [AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:419981039
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:419981039
    [AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 82.144.143.32
    [AMXBANS] Tvoje IP adresa: 82.144.143.32
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Ban dal admin: < Grakon2702 >
    [AMXBANS] Server: csko.cz | Knife 100HP DM


    Poznamka:


    Nez zacnu,chtel bych podekovat k umozneni dema. Demo jsem si pustil s tim,ze jsem si pustil moje fragy ve zpomaleni 1/4. Chtel bych rict,ze je tam kupa stabu,ktere nejdou pomalu ani slyset,ale pri pozornem poslechu je uslysite. Myslel jsem si,ze bude tedy nejaky problem v kb testu,ale jak jsem videl,i pri samotnem fake stabu do "prazdna" to pise stejne hodnoty jako pri fragu do enemyho. Zadne cuky jsem take nevidel a muj hitbox byl take v pohode si myslim.. Nelitalo mi to na telo enemyho tam,kde jsem nemel namireny cross. hraci,co se mnou hraji acer vi,ze takhle hraji. Obcas mam dny,kdy davam jeden hs za druhym a pak naopak dny,kdy tu hs nemuzu hitnout. Kazdopadne par hs tam bylo,ktere rozhodne nevypadaly jako knifebot fragy. Timto bych tedy rad pozadal administratory portalu,aby prezkoumali demo a vyjadrili se. Kdyby se vam nelibily nejake casy,tak je napiste a ja je s vami rad prodiskutuji.

    Dekuji a preji prijemny vecer
    Naposledy upraveno fake?; 13-09-19 v 00:48. Důvod: klj

  2. #2

    Re: fake? (jiny hrac) --> Grakon2702

    Demo je samozřejmě už dávno v AF. Stačí na něj jen juknout.

  3. #3
    Discord admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788

    Odpověď: fake? (jiny hrac) --> Grakon2702

    Samozrejme som za KB ako aj pred banom.

  4. #4

    Odpověď: fake? (jiny hrac) --> Grakon2702

    Citovat Původně založeno Off_Man Zobrazit příspěvky
    Samozrejme som za KB ako aj pred banom.
    Děkuji za vyjádření. Jelikož jsi furien admin,kde se spíše banují střílecí cheaty a abhop a potvrdil jsi to jedinej ty(když nepočítám bastarda a jeho komplexy),tak bych se s tebou rád o tom pobavil. Jaký moment se ti konkrétně nezdál,protože napsáním "celé demo" by sesadilo mě ze židle s kroucením hlavy.

    Edit:

    19:10 - miss z mej strany,kdybych mel kb,seklo by mi to jasne driv
    19:26 - jasne viditelny pohyb myskou a dalsi miss..zase rozdil stisku stejny jako u predeslych
    19:37 - klasika vyckavani na drivejsi ukrok ze strany enemyho a pak nasledny hit do oblasti hlavy,kde jsem mel namireny cross
    21:48 - zkousim hit z vetsi dalky(miss).. zjevny pohyb mysi s tim,ze rozdil stisku zase hodnota pod 0.xxx
    22:10 - absolutne netusim,kde jsi vzal,ze tohle jsou knifebot fragy.. prvni frag klasicky hrac je uz hitlej,tak na nej hodim rush..druhy enemy dostane slow hs a treti normal frag.. ani u jednoho z fragu neni stejna distance
    22:46 - pokud mam jet podle tech hodnot,tak u tohohle fragu mam skoro stejnej rozdil stisku jako u nasledneho,kdy dam afk hraci hs
    23:44 - miss za missem
    atd atd..

    Hele,pokud to chceš Lišáku uhrát na test na attack,tak je očividné,že si to tam hodnoty hází jak se mu zachce. Pokud to chceš uhrát na fragy,tak v demu jsou klasický fragy,který ti zahraje kdejaký moula,co to nějaký ten rok hraje. No uvidíme,jak to posoudí administrátoři.
    Naposledy upraveno fake?; 13-09-19 v 12:35. Důvod: Editos




  5. #5
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: fake? (jiny hrac) --> Grakon2702

    Nějaké přehodnocení ?
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  6. #6

    Re: fake? (jiny hrac) --> Grakon2702

    Na schválně vytáhnutých čistých časech není co přehodnocovat. Všechno potřebné je v AF. Čeká se na hofyho a buráka.

  7. #7

    Odpověď: Re: fake? (jiny hrac) --> Grakon2702

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Na schválně vytáhnutých čistých časech není co přehodnocovat. Všechno potřebné je v AF. Čeká se na hofyho a buráka.
    jo a ty ostatní časy jsou podle tebe cheated jo?.. ale nech toho Lišáku:D nevím,co si chceš dokazovat,ale mně jakožto bývalému chh,který tu nahlásil a zabanoval xx kboterů to příjde velice úsměvné zabanovat někoho za tyhle fragy Jestli chceš,pošlu ti sem dema natočených hráčů,abys příště už neudělal přešlap.

    E: Jako furt hledám na demu nějaký cheated čas,a furt nic.. čas 27:00- hráč na mě skoči,hitbox v pohodě,žádnej záškub a hned další hráč to dostane do oblasti ramene,kde mám hozenej cross.. ani distance stejná mezi těmi fragy,když jsem si to pustil 1/4.Tak mi řekni Lišáku,kde ty něco vidíš
    Naposledy upraveno fake?; 19-09-19 v 13:55. Důvod: gnp




  8. #8

    Odpověď: fake? --> Grakon2702

    Jak to tedy bude?.. nehodlám čekat měsíc na unban. Demo není zas tak dlouhé,tak poprosím hofyho,jestli by si na to nemohl udělat čas a napsal sem finální verdikt.

    Děkuji




  9. #9
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: fake? --> Grakon2702

    Ako tiež súhlasím... Je to tu už 2 týždne a vyjadril sa jeden admin (čo je málo) tak by ste mu mohli dat dočasný UB než sa na to pozrú ostatný. Tak mali by sme byť portál na úrovni a ked za 2 týždne sa nedokáže KB (čo ja viac než dosť času) tak by bol UB na mieste, aspom dokým sa nevyjadria ostatný.
    Už neni čas huliť...

  10. #10
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: fake? --> Grakon2702

    Já už jsem doesa požádala jestli by se na to nepodíval a nějak se to už nevyřešilo. Takže ještě prosím strpení.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  11. #11
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,090

    Odpověď: fake? --> Grakon2702

    Omlouvám se za čekání, zkusíme rozhodnout do několika dnů. Názor jsem zatím napsal do admin fóra pro další diskuzi.

  12. #12

    Odpověď: fake? --> Grakon2702

    Citovat Původně založeno hofy Zobrazit příspěvky
    Omlouvám se za čekání, zkusíme rozhodnout do několika dnů. Názor jsem zatím napsal do admin fóra pro další diskuzi.
    Dobře,děkuji:)..




  13. #13
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: fake? --> Grakon2702

    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  14. #14

    Odpověď: fake? --> Grakon2702

    komedie (proč já radši nedostal ban za wh,to by se vyřešilo hned)




  15. #15
    Stálý člen Avatar uživatele LeBaux
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Praha, Zlín
    Příspěvky
    603

    Odpověď: fake? --> Grakon2702

    Nikto ta tu nenuti byt ani pisat.
    steam:lebaux config:1.6,CSGO-FPS:CFG.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •