Zobrazit výsledky od 1 do 6 z 6

Téma: Vip - pro sraby

  1. #1
    Stálý člen Avatar uživatele Enjoy
    Datum registrace
    Nov 2017
    Umístění
    Ten Nejoblíbenější
    Příspěvky
    599

    Vip - pro sraby

    Napište mi tady, váš nejhorší sen co jste měli, ale aby to bylo do hloubky ne že napíšeš 2 věty a konec, kterej sen se mi bude nejvíc líbit dostane vip kod, jenže si nepamatuju na jak dlouho to vip je, takže bud 1 měsíc nebp na 3 měsíce


    konec je zítra večer okolo 18:00
    Keep calm and smoke

  2. #2
    Pokročilý člen Avatar uživatele sUch
    Datum registrace
    Oct 2017
    Umístění
    Luna přírody
    Příspěvky
    108

    Odpověď: Vip - pro sraby

    Můj nejhorší sen byl o tom, jak jsem byl v koupelně a na skříni jsme měli panenku (doopravdy), ale v tom snu, když jsem se na ni nedíval, tak se ona dívala na mě.
    Normálně otáčela hlavu a pozorovala, já ji viděl jen periferně. Není to moc spooky, ale zkus si to představit a uvidíš :D
    Btw. být to soutěž o nejkrásnější sen, vyhrál bych :P

    E: Vzpoměl jsem si ještě na jeden, kdyby nestačil ten první, mám ještě tuten :P

    Když jsem hrál ve filharmonii (to i ve skutečnosti) a bavil jsem se se všema dospělýma a oni mě chválili, byla sranda, prostě všechno, jak má být.
    Pak jsem se bavil s učitelem a najednou jsem se otočil a viděl jsem, že v místnosti nikdo není, až na jednoho chlapa, který ke mě přišel s telefonem a řekl "Někdo chce s tebou mluvit", tak jsem vzal mobil a tam napůl nepříjemný, napůl v klidu a napůl vyděšený mužský hlas řekl "Zdravím, taky Cukrárna POHODA (to je cukrárna ve Frenštátě p. Radhoštěm), byl tu někdo, jehož přítomnost by vám nebyla příjemná" ten hlas mluvil dál, ale pro popsání. Stál jsem a poslouchal jsem, díval jsem se do země a přemýšlel jsem, jestli si nespletli číslo. Potom, co ten hlas řekl "nebyla příjemná" se z mobilu ozval stejně tichý, ale velice nepříjemný a hluboký hlas, který řekl "TVOJE KU*VA". V tu chvíli jsem byl jako zmražený, naběhla mi husí kůže po celém těle, vykulil jsem oči a spadla mi brada. Rychle jsem se podíval na konec chodby, kde ještě před telefonátem byli všichni hráči a hudebníci z filharmonie a odkud ke mě přišel pán s mobilem. Stála asi 4 metry ode mě černá postava, měla na sobě šaty, hned potom, co jsem ji viděl, se ozval takový ten nepříjemný zvuk, něco jako když uvidíte ve hře slendermana, takový ten buben. Byl to ale o dost tvrdí zvuk a vteřinu potom, co jsem ji viděl, ke mě během milisekundy přiběhla. Takhle se to opakovalo asi 2x na různých místech (včetně filharmonie).
    Naposledy upraveno sUch; 15-09-19 v 21:56.

  3. #3
    Banned
    Datum registrace
    Apr 2019
    Příspěvky
    10

    Odpověď: Vip - pro sraby

    cus jednou jsem měl sen, že jsem se ocitl v nějakém divném městě. Všechno bylo takove prázdné a byl jsem tam jen já a kamarád, jinak nikdo. Ta prázdnota šla strašně cítit. Byla před nama budova a my jsme šli do ni, byly tam mistnosti, tak jsme je začali procházet. Všude prázdno, cítil jsem v tom snu strašně prázdno a takové mrtvo, jakoby to byl nějaký jiný svět.. Cely jsem jsem vnímal a ovládal ho. V jedné místností úplně vzadu byla mistnost, kde bylo vsechno na těma UFO. Povleceni, plakáty na zdi, oblečení s ufonama, proste vše.. Byli tam knížky a jednu jsem vzal do ruky a začal číst, ta knížka se jmenovala "jak zjistit víc" četl jsem ji, ale nepamatuju si co.. Šli jsme dal, v další místností ležel nějaký chlap a my jsme se ho strašně lekli, protože jsme věděli, že v tom světě jsme jen my 2 a nechápali jsme co tam dělá.. Tak jsem tomu kamarádovi řekl, že v tom světě nejsme sami a musíme se vrátit at se probudí.. Počítal jsem do 3 a probudil se.. Nevím co se stalo snim :D

  4. #4
    Sewell_
    Guest

    Odpověď: Vip - pro sraby

    Jednou se mi zdálo, když jsem ještě bydlel v paneláku (Bylo mi asi 7 let), že někdo chodí po bytě. Vzhledem k tomu že jsem spal na palandě, tak jsem slezl dolů, otevřel dveře a rozhlédl se po chodbě. Nic jsem neviděl, ale z ničeho nic jsem slyšel zvuky v kuchyni, tak jsem se šel kouknout. Nic tam nebylo a najednou něco zabouchlo dveře od pokoje a zařvalo, takže jsem rychle utekl do koupelny, rozsvitil a zamknul se. Po pár minutách jsem odemknul, otevřel dveře, opět jsem se rozhlednul, nic jsem neviděl, tak jsem běžel rychle za rodiči, ovšem dveře byli zamčený, tudíž jsem rval za kliku a snažil se je otevřít, v tom ale se v chodbě z ničeho nic objevil stín, který šel ke mně, chytnu mě a já začal křičet. Křičet jsem ovšem nezačal jenom ve snu, ale i I že spánku, takže rodiče prilitli a vzbudili mě, těžko říct, jak by to skončilo, ale tyhle sny se opakovali každý den do doby, než jsme se přestěhovali do domu na vesnici. Tam už jsem měl vlastní pokoj a asi půl roku, co jsme se přestěhovali se mi "zdálo" něco podobného, měl jsem úplně stejný sen, který mě vzbudil, najednou jsem slyšel nějaký zvuky v zavřené šatně, tak jsem si vzal peřinu, polštář a podložku, lehnul jsem si k sestře na zem a tam spal. Tohle se opakovalo každou noc asi měsíc, pak mi dala sestra lapač snů a od té doby jsem žádny hrozný sen neměl.

  5. #5
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Momentálne najväčší sithsky lord
    Příspěvky
    572

    Re: Vip - pro sraby

    Dneska sa mi snívalo, že mojej bff mama mi začala vypisovať na messenger, aký som kokotek,začala písať 'XD' smajliky +že na mňa zavolá nejakú odchýlku, potom prestala písať a začala videohovor a ďalej nejdem pokračovať radšej :'D

  6. #6
    Stálý člen Avatar uživatele Enjoy
    Datum registrace
    Nov 2017
    Umístění
    Ten Nejoblíbenější
    Příspěvky
    599

    Odpověď: Vip - pro sraby

    Nejvíc se mi líbí yadortův sen vip ti pošlu do pmky
    Keep calm and smoke

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •