Zobrazit výsledky od 1 do 5 z 5

Téma: Vip - pro nejlepší

  1. #1
    Stálý člen Avatar uživatele Enjoy
    Datum registrace
    Nov 2017
    Umístění
    Ten Nejoblíbenější
    Příspěvky
    599

    Vip - pro nejlepší

    Napište tady svůj nejlepší sen co se vám zdál, ale hlavně tady jde o to napsat ten příběh snu a pište aby to bylo kvalitně napsaný a taky bych byl rád aby to byl váš sen a ne někde ukradenej
    Mimochodem vip vyhraje od koho se mi bude mi bude nejvíc líbit sen

    Konec: 16.9.19 okolo 18:00
    Keep calm and smoke

  2. #2
    Pokročilý člen Avatar uživatele YenG
    Datum registrace
    Jun 2014
    Příspěvky
    127

    Odpověď: Vip - pro nejlepší

    Môj najlepsi sen, čo sa mi sníval, bol, že som sa stal na kotelne jb adminom, riešil som to od rana do večera, bavilo má to, no potom som zistil, že mám fascinujúci prikaz. Bol to grab, začal som to používať na ľudí, čo robili zle, no potom mi prišiel nápad, a prečo s tým neskúsiť grabovat nejaké ženy? Skúsil som, graboval som 13-17 ročne dievčatá od rana do večera, až sa z jednej z nich stala moja žena. Bol to krásny sen a dal som si prikaz grab vytetovat na čelo, aby každý videl moj tajný recept na ženy.. sen skončil a rano som sa zobudil ako AIM admin.

    Ďakujem za prečítanie

  3. #3
    Pokročilý člen Avatar uživatele sUch
    Datum registrace
    Oct 2017
    Umístění
    Luna přírody
    Příspěvky
    108

    Odpověď: Vip - pro nejlepší

    Zdálo se mi o tom, že první den ve škole jsme se učili. Byla to nová škola, střední. Najednou přišla dívka, vypadala téměř identicky jako Cameron Diaz, zaklepala, vesele přiběhla a s veselým úsměvem se omluvila za zpoždění, učitel na ní jen mávnul rukou, usmál se a dále pokračoval ve výkladu. Pak se podívala na mě, sedla si ke mě a povídala si se mnou a já s ní. Bavili jsme o všem možném a modlil jsem se, aby ta hodina nikdy neskončila, no pak jsem se probudil :D

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    1,763

    Odpověď: Vip - pro nejlepší

    Bol som ubytovaný v jednom obrovskom dome, ktorý patril bohatším a vplyvnejším ľuďom. Jedného dňa sa mi pán domu rozhodol darovať zbraň (klasickú pištoľ) a zdôvodnil to tým, aby som to mal na obranu. Muž, ktorý to vlastnil mal ženu a s ňou dieťa. Žena položila dieťa do postieľky ako každý jeden večer predtým. O pár minút neskôr zistila, že dieťa je preč. Ja som cez zatmavené okno zahliadol ako sluha uteká s dieťaťom krížom cez ulicu a vchádza do domu naproti. Okamžite som to oznámil rodičom a muž zavolal okamžite políciu a armádu. Vedel som, že kým prídu, tak môže byť neskoro. Musel som konať na vlastnú päsť. Vzal som svoju zbraň a vydal som sa k tomu domu. Oni o ničom netušili, takže sa nestihli ani poriadne pripraviť. Vtrhol som do vnútra, boli prekvapení, okamžite vzali zbrane a namierili ich na mňa. Muž mal na rukách dieťa. Žena vytiahla okrem zbrane aj nôž a kričali po mne, aby som zložil zbraň, pretože si ublížim. Ako sa žena ku mne približovala, tak som využil situáciu, že sa na moment rozptýlila. Ten nôž som otočil proti nej a ostala zranená ležať na zemi. Muž položil dieťa na posteľ, namieril rukou naň a zdvihol ho mágiou. ,,Ešte krok a udusím ho silou vôle!", zakričal. V tom momente do domu vtrhla polícia a SWAT team. Armáda prebúrala s tankom prednú stenu domu a okamžite ho spacifikovali. Ako v každom šťastnom konci, tak všetko sa vrátilo späť do normálu.

    Inú noc v reálnom čase (nie inú noc v sne):
    Tento sen pokračoval. V jednú noc som cestoval v atrále a videl svoju budúcnosť. Samozrejme som nechcel skúšať niečo, čo tú budúcnosť zmení ešte k horšiemu, tak som radšej robil iba to, čo som videl. Vybral som sa na dovolenku a za mnou prišiel po pár dňoch kamarát. Mal chorú dušu a na hraniciach túto dušu zacítili zlé duše a išli po ňom. V jeden večer ho chceli napadnúť, no my sme to zistili a chytili sme ich do klietky alebo boxu, z ktorého sa nevedeli dostať von. Jediné, čo ich mohlo poraziť bolo iba ranný svit. V to ráno sme ten box otvorili a všetkých ich to zaradom zabilo. No, jeho dušu trebalo napraviť. Napravili sme jo rituálom s privolaním bielej pani.

  5. #5
    Stálý člen Avatar uživatele Enjoy
    Datum registrace
    Nov 2017
    Umístění
    Ten Nejoblíbenější
    Příspěvky
    599

    Odpověď: Vip - pro nejlepší

    Such má klidné spaní a hezké sny, ale nejvíc se mi líbil Kajsinkův sen, pokud se to tohle zdá, tak to bych chtěl videt :D Vyhrává teda Kajsin (Vip do pmky)
    Keep calm and smoke

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •