Zobrazit výsledky od 1 do 4 z 4

Téma: problém mikrofonů na JB [Steam]

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele DejwTR
    Datum registrace
    Feb 2018
    Příspěvky
    19

    problém mikrofonů na JB [Steam]

    Zdravím,
    přikládám demo na kterém je vidět, že mikrofony CTček (2) jen problikávají a já jako vězeň nic neslyším, ale někteří hráči je slyší.
    Hraju přes Steam. Na serveru jsem hrál přes Steam jen já a hráč B3N, který je taky neslyšel.
    Zkusil jsem zapnout nonSteam a CTčka jsem slyšel normálně.

    demo: http://csko.cz/dema?UPD=mhYjAD5F

    Takže, co s tím? :-)

  2. #2

    Re: problém mikrofonů na JB [Steam]

    Ahoj. Díval jsem se na demo a já jsem na své Steam verzi hlas normálně slyšel. Kdysi tu byl problém takový, že v jednom updatu nahradilo Valve starší voice protokol za svůj vlastní novější, a tak se Steam a NS hráči nemohli slyšet navzájem přímo na serveru. To Kotel vyřešil nějakým fixem, takže by se všichni měli slyšet navzájem bez problémů. Jediný problém bývá akorát s přehráváním dem z NS na Steam verzi. To, že jste neslyšeli NS hráče na serveru, je rozhodně nezvyklé. Pochybuji, že by Kotlův fix přestal z ničeho nci fungovat. Napadají mě tedy dvě věci. Buď máte něco se svým Steam klientem, a tedy neslyšíte úplně všechny -> to se dá zřejmě vyřešit tak, že vymažete celou složku s cskem a hru nainstalujete znovu. Druhá věc je taková, že je tohle prank.

  3. #3
    Expert člen Avatar uživatele B3N
    Datum registrace
    Jun 2018
    Příspěvky
    308

    Odpověď: problém mikrofonů na JB [Steam]

    Vtedy tam bolo CT ktoré malo steam a počul som ho bez problémov

    Edit: K tomuto príspevku sa vzťahuje aj tento príspevok ak by náhodou niekto nevedel: https://csko.cz/forum/showthread.php?69034-NOmik-FKs

  4. #4
    Nováček Avatar uživatele DejwTR
    Datum registrace
    Feb 2018
    Příspěvky
    19

    Odpověď: Re: problém mikrofonů na JB [Steam]

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Ahoj. Díval jsem se na demo a já jsem na své Steam verzi hlas normálně slyšel. Kdysi tu byl problém takový, že v jednom updatu nahradilo Valve starší voice protokol za svůj vlastní novější, a tak se Steam a NS hráči nemohli slyšet navzájem přímo na serveru. To Kotel vyřešil nějakým fixem, takže by se všichni měli slyšet navzájem bez problémů. Jediný problém bývá akorát s přehráváním dem z NS na Steam verzi. To, že jste neslyšeli NS hráče na serveru, je rozhodně nezvyklé. Pochybuji, že by Kotlův fix přestal z ničeho nci fungovat. Napadají mě tedy dvě věci. Buď máte něco se svým Steam klientem, a tedy neslyšíte úplně všechny -> to se dá zřejmě vyřešit tak, že vymažete celou složku s cskem a hru nainstalujete znovu. Druhá věc je taková, že je tohle prank.

    Prank to opravdu není :-)

    Zkoušel jsem teď to, co jsi mi radil. Vymazal jsem celou složku (Half-Life) a csko nainstaloval znovu.
    Stále je to ale stejné, nonsteam CT (nebo T) neslyším - jen vidím, jak jim problikává voice.

    jiný demo: http://csko.cz/dema?UPD=zlTWCFnE (má asi 10 sekund)


    EDIT: Tak dobrýý, už jsem na to přišel :-)

    Zamyslel jsem se nad tim, v čem by mohl bejt problém, když tobě (Grakone) to funguje v pohodě (jak jsi psal ohledně toho dema) a máš Steam, ale mně a Benovi se Steamem to nejde. Včera jsme zkoušeli beta verzi Steam updatu a v tom to bylo. Když jsem ji teď odinstaloval a nainstaloval zas normální verzi (jakoby přepnul v nastavení), tak už to je v pořádku a nonsteamáky zas slyšim.

    Takže můžete Lock :-)
    Naposledy upraveno DejwTR; 21-09-19 v 00:09.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •