Zobrazit výsledky od 1 do 6 z 6

Téma: neustále urážanie

  1. #1
    PrinceAndrei
    Guest

    neustále urážanie

    V piatok som si chcel normálne po škole zahrať JB6, hráč Hunted sa ma opýtal na vek, pri čom som odpovedal 18. Na to mi odpísal, že mi neverí čo je úplne normálne, pretože ludia ktorý ma nepoznajú tipujú 12 rokov. Na to som úplne zvyknutý. Ďalej boli do chatu písané veci, že mi neverí a tak ďalej. Áno môj hlas je slabý a detský ale za to ja nemôžem bohužial a veľmi sa ma dotýka takéto niečo. Hráč Noizik od ktorého by som to nečakal, už moje následujúce akcie v hre popisoval ako "Tak toto osemnásťročný človek urobiť nemôže". Takéto reči ma vždy priveľmi odrádzajú od hrania. Neviem či snáď mám prewukázať svoje doklady, alebo ísť snáď na endokrinologické vyšetrenie a poprosiť o akýsi "certifikát", ktorý samozrejme neexistuje. Na server CSKO.cz (Kotelna) som prispel svojím peňažným darom dva krát vo forme nákupu VIP na mesiac, pokiaľ sa toto bude opakovať budem musieť ukončiť "predplácanie" VIP a ísť ku konkurencii (GAMESITES), hoci vašu konkurenciu nemám v láske a radšej ostávam na Kotelne. Ďakujem veľmi pekne

    P.S. Pokiaľ ma chcete urážať aj vy, tak radšej ani nič nepište lebo každá malá veta ma veľmi zranuje, bohužial som taký...

  2. #2

    Re: neustále urážanie

    Ahoj. Mohl bys mi prosím blíže popsat alespoň z jakého serveru a v jakém čase to bylo přesně? Hodně nám to adminům zjednoduší práci v hledání v chatlogu. Před založením stížnosti sis měl důkladně přečíst připnutý příspěvek v sekci hlášení, kde máš popsáno, co všechno máš udělat při založení stížnosti. To minimální jsou údaje hráčů z amx_ip.

  3. #3
    PrinceAndrei
    Guest

    Odpověď: neustále urážanie

    Bolo to na JailBreak6 približne o 19:30

  4. #4

    Re: neustále urážanie

    Ahoj. Zkontroloval jsem teda chatlog a našel jsem tuto konverzaci:

    Spoiler Spoiler:


    Dál jsem to už nehledal. Povětšinou tam bylo to samé. Tvá stížnost se tedy zakládá na tom, že ti někdo něvěří tvůj uvedený věk. Chápu, že některé konverzace mohou být pro někoho nepříjemné, ať už se jedná o cokoliv. Tady se řídíme pravidly, která jasně určují to, co je na serveru vhodné a co ne. Nevhodné je to, když je někdo vulgární, někdo někoho verbálně napadá, nebo ho otravuje / obtěžuje. Tobě pár hráčů nevěřilo tvému tvrzení a obzvláště jeden z nich se o tom s tebou bavil aktivně, přičemž zvolil styl, který někomu sice nemusí být příjemný, avšak nikterak neporušuje pravidla serveru. Nemůžeme tedy nikoho potrestat. Pokud jsi opravdu háklivý na podobné věci, tak doporučuji do budoucna použít příkaz /mute.

  5. #5
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: neustále urážanie

    Nevím co vlastně od téhle stížnosti očekáváš... jelikož tohle je neřešitelné v podobě banu či upozornění... Jak říká Grakon, pokud ti tahle věc je dosti nepříjemná, použíj příkaz /mute, popř. takové kecy ani nečti... co je komu kolik ti vlastně je, když je to jen číslo.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  6. #6
    PrinceAndrei
    Guest

    Odpověď: neustále urážanie

    V každom prípade ďakujem za vašu ochotu a budem sa riadiť vašimi radami. Tento zdravotný stav kedy má dospelý muž hlas ako dieťa je velmi zriedkavy a chápem to.
    Je to proste nieco s cim sa musim naucit zit a taketo komenty ignorovat. Ďakujem veľmi pekne

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •