Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 26

Téma: Žiadosť o práva na JB od Boxolopíka

Threaded View

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Jan 2015
    Příspěvky
    83

    Žiadosť o práva na JB od Boxolopíka

    Zdravím chlapi a dievčatá. Ja nežiadam o admin práva, skôr žiadam o spešl práva :D (ak to teda ešte vôbec funguje, čo si nie som úplne istý :D). Každopádne, mám tu pár banov né že ne, niektorý boli opodstatnené, niektoré nie (viď posledný zákaz ku CT). Častokrát som sa už stretol s tým, že samotný admini nepoznajú pravidlá. Pri tomto mojom poslednom zákaze (ktorý bol neskôr znížený/zrušený, ked som adminovi vysvetlit že nie som povinný ohlasovať mód, že to v pravidlách neni) som si to tak uvedomil, že už veľa krát ma admin upozornil že som neohlásil mod a podobne v tom duchu, že je za to ban. Či dokonca som bol aj za to presunutý. Ďalším dôvodom prečo žiadam o práva je nejaká pomoc hráčom. Veľa krát sa stane, že hráč povie kravinu či povie niečo zle a potom dá zopár FK a na chat nereaguje. Častokrát ten hráč to nerobí schválne, ale stačilo by iba aby sa niekto ozval do mikrofónu a dohovoril danému hráčovi že čo a ako.
    Ja tu nepotrebujem admin práva, vravím ak funguje spešl tak žiadam o to. Mne len ide o to, aby som mal v podstate stále zapnutý mikrofón aj za T aby som mohol prípadne upozorniť že koná zle, poprípade že dá FK a prípadne hráča presunúť
    Je mi jasné, že tu dostanem skôr hejt za môj banlist ale hej, ako som písal. Drvivá väčšina nových banov bola skutočne neopodstatnená a kedže som mal robotu, kedy som celé týždne nebol doma tak som ich ani neriešil žiadosťou o UB. Niektorý bany boli aj férové a pokiaľ ma chcete za to súdiť tak prosím. Ja som toho názoru, že je to v prvom rade hra a má sa človek pri nej zabávať v určitých medziach. A že ja dostanem zákaz za to, že sa s nejakým CT snažíme prejsť autíčkom (nestráženie simona) hoci simon má so sebou ešte 1 CT a všetci sú zavretý v boxe tak prosím.
    A čo sa týka mňa, mám 23 skoro a na kotelni hrávam už dobrých 10 rokov? Na JB hrávam od úplného začiatku, bol som jeden z mnoha ktorý tu písal aby sa JB server spravil, to si ešte pamätám :D to boli zlaté časy.
    Čo sa týka nahlasovania, nahlasujem klasicky cez výkričník, prípadne viem Smookovi ak je online napísať či sa mu nechce prísť vyriešiť taká a taká situácia, alebo natočím demo/spravím screenshoty a hodím sem na fórko
    Pár adminov (hlavne starších) si ma určite pamätá, s niektorými novšími som tiež zadobre, tak uvidíme :D

    SteamID je boxolop1 (STEAM_0:0:84706041)
    Kľudne neni problém sa dostaviť na TS a pokecať, veľmi rád si pokecám :D

    Aj ked asi výsledok tejto žiadosti poznám, predsa len za skúšku nič nedám :D



    EDIT:
    Čo sa týka banov, ten posledný zákaz k CT bol zrušený, ako som teda písal hore. Neustály spam boli moje bindy smajlíkov, ktoré som dal asi 5-7krát (ale nie jediný), ale kašlal som na to. Dokonca si presne pamätám na ten ban z januára od Krampusak, kedy už v noci bolo na servery pár ľudí, raz som otvoril simonovy cely lebo do mna strielal. Dalšie kolo písali aby som dal moda a som mal simona, tak som ho dal a hned som dostal ban :D. Ten ban predtým už veru neviem a potom sú tam až z roku 2017

    EDIT2: odkaz na steam profil
    (Som nejako zabudol pridať a tak sa čudujem, prečo Grakon uvádzal starý profil )
    Naposledy upraveno boxolop3; 30-09-19 v 07:18. Důvod: Odkaz na steam profil

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •