Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 26

Téma: Žiadosť o práva na JB od Boxolopíka

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Jan 2015
    Příspěvky
    83

    Žiadosť o práva na JB od Boxolopíka

    Zdravím chlapi a dievčatá. Ja nežiadam o admin práva, skôr žiadam o spešl práva :D (ak to teda ešte vôbec funguje, čo si nie som úplne istý :D). Každopádne, mám tu pár banov né že ne, niektorý boli opodstatnené, niektoré nie (viď posledný zákaz ku CT). Častokrát som sa už stretol s tým, že samotný admini nepoznajú pravidlá. Pri tomto mojom poslednom zákaze (ktorý bol neskôr znížený/zrušený, ked som adminovi vysvetlit že nie som povinný ohlasovať mód, že to v pravidlách neni) som si to tak uvedomil, že už veľa krát ma admin upozornil že som neohlásil mod a podobne v tom duchu, že je za to ban. Či dokonca som bol aj za to presunutý. Ďalším dôvodom prečo žiadam o práva je nejaká pomoc hráčom. Veľa krát sa stane, že hráč povie kravinu či povie niečo zle a potom dá zopár FK a na chat nereaguje. Častokrát ten hráč to nerobí schválne, ale stačilo by iba aby sa niekto ozval do mikrofónu a dohovoril danému hráčovi že čo a ako.
    Ja tu nepotrebujem admin práva, vravím ak funguje spešl tak žiadam o to. Mne len ide o to, aby som mal v podstate stále zapnutý mikrofón aj za T aby som mohol prípadne upozorniť že koná zle, poprípade že dá FK a prípadne hráča presunúť
    Je mi jasné, že tu dostanem skôr hejt za môj banlist ale hej, ako som písal. Drvivá väčšina nových banov bola skutočne neopodstatnená a kedže som mal robotu, kedy som celé týždne nebol doma tak som ich ani neriešil žiadosťou o UB. Niektorý bany boli aj férové a pokiaľ ma chcete za to súdiť tak prosím. Ja som toho názoru, že je to v prvom rade hra a má sa človek pri nej zabávať v určitých medziach. A že ja dostanem zákaz za to, že sa s nejakým CT snažíme prejsť autíčkom (nestráženie simona) hoci simon má so sebou ešte 1 CT a všetci sú zavretý v boxe tak prosím.
    A čo sa týka mňa, mám 23 skoro a na kotelni hrávam už dobrých 10 rokov? Na JB hrávam od úplného začiatku, bol som jeden z mnoha ktorý tu písal aby sa JB server spravil, to si ešte pamätám :D to boli zlaté časy.
    Čo sa týka nahlasovania, nahlasujem klasicky cez výkričník, prípadne viem Smookovi ak je online napísať či sa mu nechce prísť vyriešiť taká a taká situácia, alebo natočím demo/spravím screenshoty a hodím sem na fórko
    Pár adminov (hlavne starších) si ma určite pamätá, s niektorými novšími som tiež zadobre, tak uvidíme :D

    SteamID je boxolop1 (STEAM_0:0:84706041)
    Kľudne neni problém sa dostaviť na TS a pokecať, veľmi rád si pokecám :D

    Aj ked asi výsledok tejto žiadosti poznám, predsa len za skúšku nič nedám :D



    EDIT:
    Čo sa týka banov, ten posledný zákaz k CT bol zrušený, ako som teda písal hore. Neustály spam boli moje bindy smajlíkov, ktoré som dal asi 5-7krát (ale nie jediný), ale kašlal som na to. Dokonca si presne pamätám na ten ban z januára od Krampusak, kedy už v noci bolo na servery pár ľudí, raz som otvoril simonovy cely lebo do mna strielal. Dalšie kolo písali aby som dal moda a som mal simona, tak som ho dal a hned som dostal ban :D. Ten ban predtým už veru neviem a potom sú tam až z roku 2017

    EDIT2: odkaz na steam profil
    (Som nejako zabudol pridať a tak sa čudujem, prečo Grakon uvádzal starý profil )
    Naposledy upraveno boxolop3; 30-09-19 v 08:18. Důvod: Odkaz na steam profil

  2. #2

    Re: Žiadosť o práva na JB od Boxolopíka


  3. #3

    Odpověď: Žiadosť o práva na JB od Boxolopíka


  4. #4
    Nováček
    Datum registrace
    Jan 2015
    Příspěvky
    83
    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    To je z roku 2012, to si už ani nepamätám 😂 fuuh, riadne daleko. Ale aspoň vidno ako dlho tu som 😂. Každopádne, ráta sa to?

    A ten steam profil už dlho nevyužívam, mám iný
    Naposledy upraveno Koprakek; 27-09-19 v 10:25.

  5. #5

    Odpověď: Žiadosť o práva na JB od Boxolopíka

    Nevyzrelý na pozíciu admina.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  6. #6
    Nováček
    Datum registrace
    Jan 2015
    Příspěvky
    83

    Odpověď: Žiadosť o práva na JB od Boxolopíka

    Citovat Původně založeno Indian0 Zobrazit příspěvky
    Nevyzrelý na pozíciu admina.
    Nevyzrelý? Ale no taak :D Nechcem byť ofenzívny, len by ma zaújmalo prečo si to myslíš

  7. #7

    Re: Žiadosť o práva na JB od Boxolopíka

    vie vymetavat kominy a fajcit kare, pro :D
    Keď ťa niekto bude poučovat o nadváhe, zjedz ho tiež! Virus, virus everywhere.
    http://img.memecdn.com/fucking-piece...t_o_870112.jpg
    https://49.media.tumblr.com/4484be12...f2mto1_500.gif

  8. #8
    Expert člen Avatar uživatele Folowed
    Datum registrace
    Apr 2013
    Příspěvky
    439

    Odpověď: Žiadosť o práva na JB od Boxolopíka

    Já taky nejsem proti. (SPEŠL na dekádu)
    Naposledy upraveno Folowed; 28-09-19 v 21:45. Důvod: zelená neni videt
    „You're right. I am crazy. But you know what else? I don't give a fuck.“

    https://www.youtube.com/watch?v=FjUa...&start_radio=1





    :D https://www.youtube.com/watch?v=epzB...&feature=share :D

  9. #9
    Nováček
    Datum registrace
    Jan 2015
    Příspěvky
    83

    Odpověď: Re: Žiadosť o práva na JB od Boxolopíka

    @kono159: Pšššt, to sa nehovorí verejne. Teraz budú všetci PRO za malú službičku .Ale ďakujem veľmi pekne

    @Folowed: tak isto ďakujem veľmi pekne
    Naposledy upraveno boxolop3; 28-09-19 v 23:44. Důvod: miesto odpovedať s citáciou som len odpovedal :D

  10. #10
    Terminátor
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Global
    Příspěvky
    1,272

    Odpověď: Žiadosť o práva na JB od Boxolopíka

    Když mi budeš zase nosit zbraně do cely a přes wh radit pozice CT, tak proč ne. :D

  11. #11
    Nováček
    Datum registrace
    Jan 2015
    Příspěvky
    83

    Odpověď: Žiadosť o práva na JB od Boxolopíka

    Citovat Původně založeno Eust. Zobrazit příspěvky
    Když mi budeš zase nosit zbraně do cely a přes wh radit pozice CT, tak proč ne. :D
    Neni problém . To boli staré dobré časy. A to som nemal WH, ale admin spect 😂. Vtedy som si vedel bugnúť spešla a už si to nepamätám, či aj oni mali tento "wh spect" či to dodatočne buglo či ako 😂. Ale ďakujem za podporu 😊

  12. #12
    Server admin Avatar uživatele CernaSmrt
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    160

    Odpověď: Žiadosť o práva na JB od Boxolopíka

    Nevídal jsem tě vůbec na serveru. Potom rozhodnutí editnu.

  13. #13
    Nováček
    Datum registrace
    Jan 2015
    Příspěvky
    83

    Odpověď: Žiadosť o práva na JB od Boxolopíka

    Prepáč, ale to neni moja vina. Ja hrávam a tiež som ťa párkrát videl, dokonca aj pozdravil. Asi si ma len nepamätáš :)

  14. #14
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: Žiadosť o práva na JB od Boxolopíka

    Po tom co to dostal Kaco tady stejně nemá asi cenu psát... Nicméně PROTI.

    Veškeré dema: http://csko.cz/Xaye

  15. #15
    Ex-admin Avatar uživatele Nihilia
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    psychiatrická léčebna
    Příspěvky
    1,190

    Odpověď: Žiadosť o práva na JB od Boxolopíka

    - na kotelně hraješ 10 roků, tedy od 2009 a registraci na fóru máš až 2015?
    - ban za AB
    - VAC za cheaty
    - sám se přiznáš že sis bugoval spešla

    Ban byl sice dávno, ale ještě si tady dělat srandu z toho, že si buguješ spešla.

    Nemám k tomu co víc.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •