Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 26 z 26

Téma: Žiadosť o práva na JB od Boxolopíka

  1. #16
    Nováček
    Datum registrace
    Jan 2015
    Příspěvky
    83

    Odpověď: Žiadosť o práva na JB od Boxolopíka

    Citovat Původně založeno Nihilia Zobrazit příspěvky
    - na kotelně hraješ 10 roků, tedy od 2009 a registraci na fóru máš až 2015?
    - ban za AB
    - VAC za cheaty
    - sám se přiznáš že sis bugoval spešla

    Ban byl sice dávno, ale ještě si tady dělat srandu z toho, že si buguješ spešla.

    Nemám k tomu co víc.
    Ked si vsimnes nick, je tam urcita cislica. Ta cislica napoveda, ktory nick to uz je, kedze som.tu jediny boxolop (vzdy som zabudol heslo a na aky mail som to mal, tak som vzdy radsej vytvoril novy ucet) a dovolim si tvrdit, ze tu hram aj dlhsie ako 10rokov. Od kedy som prisiel JB + asi 2 - 3 roky co som hraval zombie a DR.
    Dovolim si tvrdit, ze som tu jeden z mala starych a stalych hracov co tu ostali a co tu pisali o zavedeni JB modu

    Ano, mam ban za AB ale dost stary :). Velmi stary. Dovolim si tvrdit, ze som.odvtedy v tomto dospel.

    VAC mam na starom ucte a poviem ti aj presny rok, vtedy led vyslo cs:go. Tyzden na to som ho presne dostal, lebo ako decko som si myslel ze kazdy cheatuje a kedze su tam neni admini, nema ma kto zabanovat ��
    Tento druhy ucet mam od roku 2014

    Ano, priznal som sa k tomu a? Vdaka mne tento bug fixli, kedze som ho potom niekomu nahlasil. A ak ma pamat neklame, dokonca som bol aj za to potrestany. A opat plati to iste co pri AB o tej vyspelosti.

    V neposlednom rade je to stale len hra a tu si treba uzivat v ramci toho, ze ju nebudem zneprijemnovat ostatnym.
    Je to hned odpoved ak by chcel niekto pisat ze som nevyzrel :)

  2. #17
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Žiadosť o práva na JB od Boxolopíka

    VAC by mi ani tak nevadil, ale cheating přímo zde? Teď už jsou zde jiné podmínky - přísnější. I když je ban za cheaty x let starý, tak stále je to ban a s nálepkou cheater už budeš napořád. Já jsem už rozhodně PROTI, aby zde kdo dostal přímo ban na kotelně práva - a to kdykoliv. Je sice hezké, že se snažíš a hlásíš což je tvé plus, ale ten cheating u mě osobně prostě neprojde. Navíc účet máš založený z roku 2015 - aji kdybys byl historik, jak tvrdíš, tak tě tu moc lidí nezná, nejsi ani stálý člen od toho roku 2015 - začal si hlásit až teď, když by si měl zájem o práva. Já tě znám jen tak letmo z hlášení, jinak vůbec.

    Ber to jako čistě můj názor, druzí můžou mít jiný, včetně náboráře.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  3. #18
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Žiadosť o práva na JB od Boxolopíka

    Na serveru jsi sprostý, hh.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  4. #19
    Nováček
    Datum registrace
    Jan 2015
    Příspěvky
    83
    ja si ťa tiež nepamätám a vlastne ani nepoznám a hádam v živote ťa na servery nevidel a čo? Ja si nepotrebujem vymýšlať od kedy tu hrávam ;) opäť, hrával som tu ešte predtým ako sa tu vôbec dostavil JB mód a bol som jeden z mnoha čo o ten mod na fórku písali. Zas tu píšeš že mám účet založený 2015...ty vole prečítaj si hore odpoveď čo som písal Nihiliovi. Mna tak strašne vie vytočiť, keď niekto ide spochybňovať že tu hrám xy rokov pritom on tu vtedy ešte ani nehral a možno ani nevedel že nejaké CS existuje, lebo sa hral na pieskovisku s kýblikom a lopatkou (neni mierené na teba ale všeobecne)
    A výborne, podme tu riešiť asi 8 ročný ban? Super :)

    E: VAC nemám na tomto účte. To som tiež hore vysvetlil, a tomto účte hrám od 2014 takže VAC je absolútne irelevantný a nemal by vás ani zaújmať ;)
    A ešte čo sa týka toho nahlasovania, absolútne to neni tak že ahlasujem až teraz ked žiadam o práva....hlásil som aj predtým ale skôr cez "!" alebo priamo adminom na steam a nie, nepotrebujem to dokazovať ;) ja hlásim až ked je to vážnejšie a ked sa mi aj chce ;). Mám XY screenshotov a dém v zložke čo by boli na ban hráčom ale nechcelo sa mi to, tak som sa na to vykašlal. Takže to že máš pocit že až ked som žačal žiadať o práva tak som začal viacej hlásiť tak je tvoj pocit milný ;)
    Naposledy upraveno boxolop3; 27-10-19 v 12:07.

  5. #20

    Odpověď: Žiadosť o práva na JB od Boxolopíka

    Momentálne proti.

  6. #21

    Re: Žiadosť o práva na JB od Boxolopíka

    Citovat Původně založeno boxolop3 Zobrazit příspěvky
    Mna tak strašne vie vytočiť, keď niekto ide spochybňovať že tu hrám xy rokov
    Když tě taková maličkost dokáže tak strašně moc vytočit, tak se ani na admina nehodíš.

  7. #22
    Nováček
    Datum registrace
    Jan 2015
    Příspěvky
    83

    Odpověď: Re: Žiadosť o práva na JB od Boxolopíka

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Když tě taková maličkost dokáže tak strašně moc vytočit, tak se ani na admina nehodíš.
    Toto teraz vážne nemyslíš že ne :D :D
    Ty vole, vieš čo? Ja to uľahčím, serte na to a dajte to do locku. Vlastná žiadosť, nemám dalej záujem o práva. Díky

  8. #23

    Re: Odpověď: Re: Žiadosť o práva na JB od Boxolopíka

    Citovat Původně založeno boxolop3 Zobrazit příspěvky
    Toto teraz vážne nemyslíš že ne :D :D
    Ty vole, vieš čo? Ja to uľahčím, serte na to a dajte to do locku. Vlastná žiadosť, nemám dalej záujem o práva. Díky
    Nejsem s úplně jistý, jestli mě chápeš, ale my hledáme člověka, co dokáže snést i naprosto nekonstruktivní a ničím podloženou kritiku od ostatních. Není to tak méně časté, že nám lidi píšou, že jsem úplně nahovno admini, že nic neděláme a že maximálně buzerujeme ostatní a že si honíme ego nad ostaními a kdesi cosi... My, jakožoto ověření a přijatí členové AT, tyto řeči prostě ignorujeme, protože my všichni sami moc dobře víme, jaká je pravda. Když někdo (resp. ty) není schopen snést nátlak nedůvěry a hned to vzdává a žádá o lock žádosti (a to jsem jen mírně zatlačil na hřebínek), tak to alespoň ve mně vyvolává pocit, že ty jsi ten typ člověka, co tento typ nátlaku nezvládne a tedy se ani nehodí na post admina. Neber to prosím jako urážku, každý člověk je prostě nějaký. Zkus se prostě zamyslet pořádně nad celou podstatou věci ještě před tím, než začneš rozhazovat předsudky o tom, jak strašně moc je to tu nahovno.

  9. #24
    Nováček
    Datum registrace
    Jan 2015
    Příspěvky
    83

    Odpověď: Re: Odpověď: Re: Žiadosť o práva na JB od Boxolopíka

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Nejsem s úplně jistý, jestli mě chápeš, ale my hledáme člověka, co dokáže snést i naprosto nekonstruktivní a ničím podloženou kritiku od ostatních. Není to tak méně časté, že nám lidi píšou, že jsem úplně nahovno admini, že nic neděláme a že maximálně buzerujeme ostatní a že si honíme ego nad ostaními a kdesi cosi... My, jakožoto ověření a přijatí členové AT, tyto řeči prostě ignorujeme, protože my všichni sami moc dobře víme, jaká je pravda. Když někdo (resp. ty) není schopen snést nátlak nedůvěry a hned to vzdává a žádá o lock žádosti (a to jsem jen mírně zatlačil na hřebínek), tak to alespoň ve mně vyvolává pocit, že ty jsi ten typ člověka, co tento typ nátlaku nezvládne a tedy se ani nehodí na post admina. Neber to prosím jako urážku, každý člověk je prostě nějaký. Zkus se prostě zamyslet pořádně nad celou podstatou věci ještě před tím, než začneš rozhazovat předsudky o tom, jak strašně moc je to tu nahovno.
    Ja som flegmatik a určite ma internetové reči nevyvedú z miery. Bolo to myslené tak, že ma to akoby dokáže vytočiť ale v inom smere, že je to jedna z vecí čo ma sere, ked mi niekto bude písať že tu nehrám xy rokov a že si nepamätá, pritom on v tej dobe ked som začal hrávať sa hral vonku na pieskovisku s kýblikom. A áno, žiadam o lock, pretože to očividine nemá zmysel. Jeden tu rieši 8 ročný VAC ešte k tomu na úplne inom účte, dalšia rieši síce PERMU ale starú asi tiež tak 6-8 rokov? Nie som si istý. A ešte mi nakoniec napíše že hlásim až ked žiadam o práva? Tak ako dovidenia, hlásil som aj predtým a nemám potrebu sa takto zviditelnovať, absolútne nie. A ešte najlepšie, ked sa tu jeden bude do mna obúvať že mám na forku účet od 2015 tak ako tu môžem hrať od 2007-2008? Aked mu to vysvetlím tak opäť príde niekto kto zase na to poukáže? A nepriamo ma obviňujú že si tu vymýšlam nejaké posraté roky? T
    Poviem to takto, asi jediný SMOOKE si ma pamätá, tak sa ho spýtajte ako tu dlho hrávam a garantujem ti, že som tu o veľmi veľmi dlhšie ako väčšina spešlov a adminov

  10. #25
    Stálý člen Avatar uživatele Fellow
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jailbreak/Trouble in Terrorist Town/GunGame
    Příspěvky
    707

    Odpověď: Žiadosť o práva na JB od Boxolopíka

    Ahoj, Za mňa proti

  11. #26
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Žiadosť o práva na JB od Boxolopíka

    Na vlastní žádost LOCK - kdyby sis to rozmyslel, napiš nějakému modovi, nebo náboráři.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •