Zdravím. Kdo to ještě nepostřehl, tak v České republice se objevila služba Revolut, která všem nově zaregistrovaným uživatelům zašle 300 Kč. Jedná se o založení bezplatného bankovního účtu ve vašem mobilu (vedení účtu zdarma, žádné poplatky atd.). Stačí postupovat podle mého návodu.

  1. Klikněte na TENTO ODKAZ. Na cílové stránce vyplňte své telefonní číslo a klikněte na Claim your gift.
  2. V SMS zprávě a proklikněte se ke stažení aplikace.
  3. Následuje instalace aplikace Revolut s představením základních funkcí. Postupně vyplníte své telefonní číslo a email. V jednom z kroků vám přijde potvrzovací sms s číselným kódem, který je třeba vyplnit do aplikace. Po zadání kódu si aplikace vyžádá vaše osobní údaje.
  4. K založení účtu si Revolut vyžádá minimální nabití - 300 Kč. Tyto peníze lze později utratit a nebo je zaslat zpět (já jsem si 290 Kč zaslal hned zpátky na svůj účet a za zbylých 10 Kč jsem potom provedl první platbu). K tomu je nutné vložit číslo karty, kterou si účet nabijete, nebo poslat peníze jinou metodou. Je dobré si ověřit v bankovnictví, zda má platební karta, kterou nabíjíme aktivovány internetové platby.
  5. Platební kartu si zašlete pomocí Standard delivery, které nic nestojí. Doručení karty trvá maximálně 14 dní.
  6. Po prvním zaplacení kartou se vám přičte bonus 300 Kč na Revolut účet (přičtení bonusu mi trvalo zhruba 3 dny, ale byl víkend, takže to bylo možná i tím).


Navíc můžete pak přes odkaz zvát další lidi, za jejichž registraci dostanete zdarma další peníze (proto vám to tady vůbec píšu :D). Opakuju, že je všechno zdarma (pokud si nezvolíte premium účet nebo zrychlené doručení karty) a nejedná se o scam. Revolut je ve světě známá společnost, navíc je má platební karty od mastercard. Jedinou nevýhodou je to, že tam všechno trvá déle než obvykle (např. převod peněz mezi účty).