Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 15

Téma: JB - Administrátor Cas Hulit

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele poweN
    Datum registrace
    Aug 2014
    Příspěvky
    33

    JB - Administrátor Cas Hulit

    Zdravím.. Podávám stížnost proti Cas Hulit.. Po dlouhé době jsem se připojil na server.. A hráč
    # 7 "Mgr.Strejda,Garfield" 329 VALVE_0:0:767353604 9 28:45 15 0 Z ničeho nic za 2 kola dal 2 fk stejnému hráčovi.. Ať je to kdokoliv ten hráč.. první fk byl za to že simon povolil hráčovi mikrofon a hráč začal říkat ohledně zrušení atrakce a nezabití hráče.. Ať měl pravdu nebo ne, nemůže dostat kill za to že narušuje simonovi hru! Na serveru byl administrátor který chodí pod nickname Cas Hulit a podobně.. Ten nic neudělal, pouze napsal do chatu "Že jsem sem chodil".. Tak kde jsme? Snad každého hráče beru stejně ne? Hráč tedy dostal další kolo volný den.. Vyběhl na střechu kde byl scout, přiblížil se ke scoutu ale scout nevzal v tu chvíli dostal další fk. Od Garfielda.. v tu chvíli jsem běžel zkontrolovat scout na střechu jestli je na místě kde by měl být.. a scout ležel přesně na tom místě, kde má spawn. Tak jsem mu řekl jestli bude něco dělat jestli mu dá přesun nebo ne.. Odpověď zněla, že ten hráč je kokot že si za to může sám.. moje odpověď zněla aby držel píču, že mi teď tedy taky narušoval simonování že ho mužu zabít taky.. A hned na to co jsem to dořekl tak mi bylo sděleno od administrátora že on mě může taky přesunout?!. Tímto žádám o potrestání administrátora. Děkuji.. Jestli ani tohle nebude stačit k tomu ukázat co vlastně zde adminuje tak já už nevím co to brzdí :-).. Přikládám demo..

    + Myslím si že Cas Hulit podle všeho je kamarád s Garfieldem tak se banovat nebude :).

    http://leteckaposta.cz/830206919

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: JB - Není možné.. - Administrátor Cas Hulit

    Tak krásne všetko vytrhnuté z kontextu že až Ja tiež teraz nemám moc času na CSko, ked tak chodím len na hlásenia, prišel som si zahrat fajnou náladou JB a už odzačiatku ste ma provokovali ešte som len prišiel na server... A pre inteligentov adminov ktorí budú hovorit nevšímaj si ich, tak ja som si ich nevšímal, vačšinou sa dosť toho odohrávalo cez chat takže kludne si mrknite CHL z jb6 niečo po druhej. Provokovanie, otravovanie hráčov ty+arogant, kludne som vám mohol napariť tie bany a jak sa na to pozerám už serem na to, človek sa snaží byť dobrý riešit to v klude a aj tak sa niekomu nepáči. čo sa týka garfielda chápal som ho aj som sa mu to snažil vysvetliť ale ty si mi furt do toho repoval tak som ta presunul a vyriešil som to sním dalšie kolo+ ten čo mal mať VD ho dostal.

    Len chcem povedať že sťažnosť je celá na smiech ako aj powen, ale máš pravdu asi som bol mekký a nechal ta ma provokovať, nabudúce vyriešim inak, čus
    Už neni čas huliť...

  3. #3
    Nováček Avatar uživatele poweN
    Datum registrace
    Aug 2014
    Příspěvky
    33

    Odpověď: JB - Není možné.. - Administrátor Cas Hulit

    My jsme tě otravovali? My jsme psali mezi sebou ze jsme cuaci.. tak se uklidni ty.. Jak jsi to s ním vyřešil? že jsem tam byl stále i přes to že jsem psal žádost a hráč nedostal presun a nic takového ani si mu nic neřekl.. mám dva monitory v jeden do hry druhý na forum a sluchátka jsem měl na uších? Já bych za tohle měl z fleku ban na měsíc.. Hráč garfield nadržoval ostatním hráčům běhal za vd jen kvůli tomu aby dal kill. Tak mi prosímtě řekni jak ty si to s ním řešil přes paypal? Já dostal přesun opravdu za nic tak nevím co tu plašíš.. Sám si nazval hráče kokotem.. tak jsem ti řekl drž píču.. a vysvětlil ti že ten scout leží tam jak má spawn.. Ty si mě začal překřikovat a ještě jsem ti říkal že ať se tam jdeš podívat když mi nevěříš? co si udělal? Nic. Do doby co jsi nebyl vulgární ty nebyl jsem ani já.. :-). Takže pro smích tu jsi akorát tak ty. Nová kapacito.

  4. #4
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: JB - Není možné.. - Administrátor Cas Hulit

    Koukla jsem na demo, opravdu Garfield asi neumí moc dobře pravidla, nebo si nedokážu vysvětlit jeho počínání u CT, takže má zákaz na týden. Co se týče řešení tohoto přímo ve hře mohl určitě admin hned, ale asi neviděl ten FK na střeše, takže je i možný že proto nezasáhnul a mohl se zabanovat jen díky tomuto demu. Je lepší, ale kdyby se to příště řešilo v klidu, bez popichování, urážek apod.

    Řešení ohledně admina, to už spadá pod nábor, s tím my nic neuděláme, ale jak ještě jednou říkám, admin zřejmě neviděl 2. FK - ale zasáhnout mohl. To co bude dál, at si už vyřeší Samco, zatím to nechám odemčené. Hráč potrestaný je.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: JB - Není možné.. - Administrátor Cas Hulit

    Ešte sa bližšie vyjadrím k tím 2 freekilom... Pri prvom mi nadával do miku tak ho garfield zabil, chcel som to riešit trochu neskor ked sa to trochu upokojí (čo sa nestalo, možno som to mal riešit hned), a pri tom druhom freekille som aj chcel zasiahnut ale jedno CTčko hovorilo že mal scoutku tak som chvílu počkal než sa vysvetlilo či ju mal (nemal). Powen my neustále skákal do reči a potom začal vyprávať že mám držať piču, že ho prerušujem má ma právo zabit a také sračky... Presunul som ho a dalšie kolo som to vysvetlil aj garfieldovi a on dostal VD.

    Teraz čo napíšem možno vyznie arogantne ale powen je troll ktorý chodí na csko raz za 2 týždne, stačí pozret CHL, len chodí provokovať a otravovať hráčov (viz bany). Takže táto sťažnosť na mna je mi ukradnutá, a ked mi za to chcete zobrať práva, tak dobre, myslím že svoju robotu robím fajn, a žiadny z konfliktov som nikdy nevyvolal ja. Priamo v tomto prípade som len prišiel na server a už len tím že som prišiel (prvé 4 minuty som ani nič nepísal) som vytvoril "konflikt" viz CHL... Viac sa tu k ničomu nevyjadrím.

    E: Powen má pravdu presunul som jeho, nie garfielda, za tie nadávky do voicu. Určite by som nechcel klamať v sťažnosti na mna, aj ked všetci dobre vieme že je to osobné aj ked to on neprizná.
    Naposledy upraveno Fast212; 27-09-19 v 16:22.
    Už neni čas huliť...

  6. #6
    Nováček Avatar uživatele poweN
    Datum registrace
    Aug 2014
    Příspěvky
    33

    Odpověď: JB - Není možné.. - Administrátor Cas Hulit

    Pokud si si nevšiml.. Tak ty jsi byl první ten co začal nadávat ostatním. Já řekl aby jsi držel píču až po tom co jsi hráče který dostal fk nazval kokotem.. do té doby jsem byl slušný.. jak vůči tobě tak vůči všem.. To že jsem řekl že tě mám právo zabít vyšlo z toho že garfield zabil taky hráče jen za to že mluvil do simonování.. Tak ty si taky mi mluvil do simonování.. to byl jen džouk. jenže ty se toho chytíš já tě zabít ani nechtěl protože vím že by to byl fk.. Ačkoliv ty jsi hrdina tak jsi mi hned za to šupl presun.. Zajímalo by mě za co vlastně ten přesun byl.. to jsem tedy zvědavý za to že jsem ti vysvětloval že ten scout tam leží a že se tam můžeš jít podívat? Že mužeš opustit box?.. Mužu taky napsat a sdělit že jsi mi skákal do řeči.. :-).

  7. #7
    Ex-admin
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    Dm ffa,Mega pub,Dust 2 only
    Příspěvky
    517

    Odpověď: JB - Není možné.. - Administrátor Cas Hulit

    Já jsem dělo neviděl jestli mi to vyjde kouknu zítra... Každopádně Garfielda na serveru vídám často nemá nejlepší mil a ocividne je u ct začátečník, ale snaží se, taky jsem mu mohl dát snad už 3 bany za neznalost ale každý začínal a stačí mu to vysvětlit... Ale já na JB moc nebanuju a nechávám to spíš volně.... Když někdo poruši tak mu to vysvětlím nepomůže hodím kick, takze já jsem že Garfieldovi se může dát ban třeba na den... Ale když někdo skáče simonovi do simonovani tak má právo ho zabít

  8. #8

    Re: JB - Není možné.. - Administrátor Cas Hulit

    Zdravím. Za mne garfield měl dostat přesun a Powen by měl zklidnit hormon. Holt každý admin si může řešit věci v určité míře, jak chce on. Fast se rozhodl Garfielda poučit, což bych řekl, že je v pořádku. Na druhou stranu to není fér vůči ostatním, kteří by zase od jiných dostali přesun nebo dokonce zákaz. Chápu Powena, proč byl naštvaný, ale toto není chyba admina, ale spíše celého systému banování a řešení prohřešků. Powen zase nemusel hulákat přes celé kolo a dělat primadonu. Sory, ale jestli nezvládáš svoje emoce, tak radši ani nechoď k CTčkum. Nikoho nebaví poslouchat hulákání, já bych to asi taky nevydržel a dal ti přesun.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 27-09-19 v 13:50.

  9. #9
    Nováček Avatar uživatele poweN
    Datum registrace
    Aug 2014
    Příspěvky
    33

    Odpověď: JB - Není možné.. - Administrátor Cas Hulit

    Dajmen: když Sinón zapne Tcku MIK a on mluví k atrakci tak se to počítá jako narušování Simona takže mužů zabit tcko nebo co ??

    Grakon: kde je dokázáno ze garfielda poučil??? Ten administrátor lze tady na forum jen pro to aby mohl mít práva nadále všichni jste slepý proboha. Kdyby ho poučil tak nenapíšu stížnost jak říkám ve hře jsem byl porad žádný poučení nepřišlo :).

  10. #10

    Re: Odpověď: JB - Není možné.. - Administrátor Cas Hulit

    Citovat Původně založeno poweN Zobrazit příspěvky
    Grakon: kde je dokázáno ze garfielda poučil??? Ten administrátor lze tady na forum jen pro to aby mohl mít práva nadále všichni jste slepý proboha. Kdyby ho poučil tak nenapíšu stížnost jak říkám ve hře jsem byl porad žádný poučení nepřišlo :).
    Citovat Původně založeno Fast212 Zobrazit příspěvky
    Presunul som ho a dalšie kolo som to vysvetlil aj garfieldovi a on dostal VD.
    Tvrzení proti tvrzení. Je mi líto, ale pokud se nenajde důkaz, tak toto už nemůžeme nadále řešit. Demo se zastavilo těsně po tom, co jsi dostal přesun.

  11. #11
    Nováček Avatar uživatele poweN
    Datum registrace
    Aug 2014
    Příspěvky
    33
    Si děláš prdel? Děláš si prdel? Ten administrátor lže.. Nikde ho nepřesunul.. ten hráč byl do skončení mapy u CT.. Tak si proberte váš admin tým.. protože polovina mají ulhaný huby až to hezký není.. Za rok Rozpad kotelny.. hurá na gs.

    Přesunul mě.. akorát by mě tedy zajímalo za co jsem dostal přesun já? Byl jsem simon a myslím si že Simon si řeší vdčka a podobný věci v to kolo co simon je.. Takže ten přesun co mi dal byl za co? za to že jsem mu řekl drž píču?.. Tak tím pádem on dostane odsun práv za to že hráče nazval kokotem? nebo jak ja to mám chápat? Takže vy nadávat můžete hráčum a my musíme držet píču a krok?
    Naposledy upraveno Koprakek; 27-09-19 v 15:11.

  12. #12
    Discord admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788

    Odpověď: JB - Není možné.. - Administrátor Cas Hulit

    Keby to podáš slušnejšie tak by to možno každý nemal na klobáse.

  13. #13
    Nováček Avatar uživatele poweN
    Datum registrace
    Aug 2014
    Příspěvky
    33

    Odpověď: JB - Není možné.. - Administrátor Cas Hulit

    Slušněji to nešlo protože "Kotelna Admin tým" sorry.

  14. #14

    Re: JB - Není možné.. - Administrátor Cas Hulit

    Aby se to náhodou nelocklo, protože powen. Abychom se teda někam pohli, za mne fast neudělal nic zle. Bylo by dobré, aby se vyjádřili i další.

  15. #15
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: [Prosím o vyjádření Samce ohledně admina] JB - Administrátor Cas Hulit

    Ako už odznelo, je to tvrdenie proti tvrdeniu. Momentálne však nemožno voči adminovi vyvodiť nejaké dôsledky. Za sťažnost však ďakujeme a registrujeme ju.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •