Zobrazit výsledky od 1 do 3 z 3

Téma: JB - neschopny hrat ct č.4

  1. #1
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    157

    Exclamation JB - neschopny hrat ct č.4

    Kdyz sem prišel na JB hrac Mrtvej píčus Tam 3 minuty repoval do mikraku (Byl ct), my bili v zavrenych celach, za celou doby nebylo jedine normalni kolo: bud byl mod nebo otevreli cely a delali blbosti dal asi 4 FK nevim jestli jdou vsechny videt na demu snad jo, Nick ma vulgarni, neumi pravidla.
    Demo: http://leteckaposta.cz/344904547
    IP: Mrtvej píčus STEAM_0:0:104860385 CZ
    Jinak doufam ze nedostanu ban za spam stiznosti je to totiz 4 hrac s´z JB ktereho dnes hlasim. Neskutečnýýý tohleto.

  2. #2

    Odpověď: JB - neschopny hrat ct č.4

    Ahoj, bud posíláš špatná dema, nebo je neumíš pořádně natáčet, jestli chceš, tak se mi pak někdy ozvy a já se pokusím tě naučit jak správně natočit demo.

    Mrtvej pičus, by mohl být zabanován maximálně za nebrání simona, nic víc jsem tam nenašel, ale našel jsem tam hráče Broad, který očividně chtěl hrát party mod, ale vůbec ho neoznámil a bylo mu jedno, že hráči chtějí aby simonoval, dále dal jeden FKs a nakonec úmyslně bugnul gangster mod.

    Broad# STEAM_0:1:178389407 81.92.252.86
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  3. #3
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: JB - neschopny hrat ct č.4

    Na ty dema se nedá dívat, už jsem ti to říkal v PM. Ten Broad banned.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •