Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 28

Téma: Deda_eSuba --> Deda z Depa

  1. #1

    Deda_eSuba --> Deda z Depa

    Vypis z konzole:


    [AMXBANS] ================================================
    [AMXBANS] Zabanovan adminem Deda z Depa a S S.R.O.
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Duvod: 'multihack'
    [AMXBANS] Delka: 'permanentne'
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: 'STEAM_0:1:244202749'
    [AMXBANS] Tvoje IP: '94.216.227.168'
    [AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
    [AMXBANS] ================================================


    Poznamka:


    Dobry den vazeny admin teame
    Dovoluji si poukazat na chybu, ktere se dopustil admin Deda z Depa.Rozhodne nevlastnim zadny multihack.Dekuji za rychle reseni tohoto problemu.

  2. #2
    Expert člen Avatar uživatele Deda z Depa
    Datum registrace
    Feb 2016
    Příspěvky
    404

    Odpověď: Deda_eSuba

    http://leteckaposta.cz/933056356 Zde je demo
    Dle mého je to vidět předposlední kolo dema. Kdy vyběhneš na mid zabiješ týpka mezi krabicemi, který není vidět, poté dalšího na midu, poté dostaneš flash a i když nic nevidíš krásně se schováš za krabice a míříš přímo na CT které je za krabicí.
    To je vše počkej na vyjádření ostatních.

  3. #3

    Odpověď: Deda_eSuba

    Demo jsem si stahl a dukladne ho prozkoumal a nezda se mi, ze by tam bylo neco nadlidskeho. Rekl bych ze ty dve hlavy byly stestim nez cheaty. Kazdy dobry hrac se umí orientovat, i kdyz dostane flash.

  4. #4
    Expert člen Avatar uživatele Deda z Depa
    Datum registrace
    Feb 2016
    Příspěvky
    404

    Odpověď: Deda_eSuba

    Mé vyjádření znáš počkej tedy na potvrzení/vyvraceni cheatingu

  5. #5
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Deda_eSuba

    Dedo nic proti, ale to demo je hrůza, jak tam poletují po obrazovce ty jména hráčů.

    Každopádně bych chtěla ráda vysvětlit čas 13:20 - jak už se zminoval deda, že přímo se strefuješ do krabice, pak dostenš fleš a jako kdyby si ho ani neměl a jdeš čupem za krabice a ještě potom do něj střílíš.
    Takových situací se tam vyskytlo více, když si běžel v katech s knifem, dostal si fleš, ale běžel si dál dolů do spodních kat, ale zase sis nepřehodil zbran, když bys viděl, že jsou tam 3 za vratama, z toho jeden leze do vrat už.

    Takže za mě máš bud antifleš, nebo vypínáš zapínáš. Ale ještě si počkám na to odůvodnění času + jak je možné, že tak v tom fleši přesně běháš po mapě, i když je jasné, že kdo hraje d2 nontop se tam vyzná dokonale, jenže s časem 13:20 mi to nějak nesedí.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  6. #6

    Odpověď: Deda_eSuba

    Demo 6 kôl tuším. V prvom kole nie je nič, jedine tie dva killy na CT spawne ale to by som povedal, že bola skôr náhoda a mám pocit, že to bol double hneď na prvý náboj. Potom asi 3 kolá nič, tam ho viac menej hneď zabijú. Jedine to spomínané predposledné kolo (stačí pozrieť od 13:10:00) ale tam mi tiež nepríde nič nezvyčajné. A posledné kolo tam tiež nič, keďže relatívne skoro umrie. Za mňa určite toto demo na ban nestačí a prikláňam sa k unbanu.

  7. #7
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Deda_eSuba

    Řekl bych že tam je antiflash a autobhop
    Naposledy upraveno Koprakek; 03-10-19 v 22:33.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  8. #8

    Odpověď: Deda_eSuba

    Pane Britny, k času 13:20 bych se samozřejmě rád vyjádřil. Na hře counter-strike 1.6 mám něco málo přes 2000 hodin a tak už vím jak se zachovat při obtížných situacích (např. když dostanu flash).

  9. #9
    Expert člen Avatar uživatele Deda z Depa
    Datum registrace
    Feb 2016
    Příspěvky
    404

    Odpověď: Deda_eSuba

    Ano za demo se omlouvám a ukončil jsem ho předčasně protože jsem musel odejít ale jsem si jist že čistý není proto je v reasonu multihack protože antiflash tam dle mého ma a autobhop si nejsem jistý. Každopádně když byla zapla lejdynka a toto je její přítel a hráli spolu tak pochybuju že by on byl čistý. Za demo se omlouvám britny polepšim se.
    A pelargos asi nejsem tak dobrý hráč ale nikdy jsem neviděl že by se někdo při flashnuti krásné schoval a ještě mířil na hráče ale mohla to být náhoda.

  10. #10
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Deda_eSuba

    Citovat Původně založeno Deda_eSuba Zobrazit příspěvky
    Pane Britny, k času 13:20 bych se samozřejmě rád vyjádřil. Na hře counter-strike 1.6 mám něco málo přes 2000 hodin a tak už vím jak se zachovat při obtížných situacích (např. když dostanu flash).
    Stačí slečna :) Jo to sem si taky myslela, že pokud má někdo nahráno xx hodin na 1.6.Tak ví co a jak, já mám nahráno, 7,5k h ale takhle dokonale bych se schovat asi nedokázala, jedině, že by to byl fakt luck. Každopádně orlí oko dřívější ex admin se na demo též koukal a potvrdil, že akce jsou clear/demo spíše nedostačující.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  11. #11
    Expert člen Avatar uživatele Deda z Depa
    Datum registrace
    Feb 2016
    Příspěvky
    404

    Odpověď: Deda_eSuba

    Dávám prozatím UB za nedostačující demo (poprosím další adminy o vyjádření)
    Naposledy upraveno Deda z Depa; 03-10-19 v 23:03.

  12. #12
    Ex-admin
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    Dm ffa,Mega pub,Dust 2 only
    Příspěvky
    517

    Odpověď: Deda_eSuba

    Kouknu zítra a napíšu

  13. #13

    Odpověď: Deda_eSuba

    Podľa mna nedostačujúce demo. Trebalo by viac akcii trosku natočiť. Každopádne toto by som nebanoval.

  14. #14
    Server admin
    Datum registrace
    May 2015
    Umístění
    Střílecí + jump servery
    Příspěvky
    583

    Odpověď: Deda_eSuba

    na ban neprukazny/nedostatecny demo
    "Nám nepřísluší zvládnout všechny temné síly světa a všechny zvraty historie. Musíme ale udělat, co můžeme, pro dobro let, do nichž jsme vrženi, vykořeňovat zlo na polích, která známe, aby ti, kdo přijdou po nás, mohli obdělávat čistou zemi. Jaké počasí budou mít, o tom nerozhodneme."
    -J. R. R. Tolkien

  15. #15
    Ex-admin
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    Dm ffa,Mega pub,Dust 2 only
    Příspěvky
    517

    Odpověď: Deda_eSuba

    Pro UB

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •