Zobrazit výsledky od 1 do 9 z 9

Téma: Myrl --> SuperMario

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    May 2016
    Příspěvky
    1

    Myrl --> SuperMario

    Vypis z konzole:

    [AMXBANS] ================================================
    [AMXBANS] Zabanovan adminem BOTOBIJEC
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Duvod: 'ABH'
    [AMXBANS] Delka: 'permanentne'
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: 'STEAM_0:0:48138668'
    [AMXBANS] Tvoje IP: '109.108.102.160'
    [AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
    [AMXBANS] ================================================
    'Myrlifand' byl PERMANENTNE zabanovan.
    Duvod: 'ABH'
    By admin BOTOBIJEC
    Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
    Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.


    Poznamka:


    Zdravim, nevim jak na to admin prisel, ale budiz. Hral jsem na jump serveru a po 10min hrani a ani ne, ze by se mi darilo, dostanu perma. Nevim jestli ty skoky vypadali perfektne. Ale kdyz soccerjam byval jeste plny, tak si lidi davali navzajem rady. A to byla jedna vychytavka: bind "MWHEELDOWN" " jump;wait;-jump" . Pokud vim, tak to neni zakazane, obzvlast takhle kratke a pouziva to asi 95% skvelych hracu. Dekuji

  2. #2
    Server admin
    Datum registrace
    May 2015
    Umístění
    Střílecí + jump servery
    Příspěvky
    583

    Odpověď: Myrl --> SuperMario

    Poprosim kolegy, aby mrkli na demo a usoudime, co s tebou. :-)
    Demo: https://filetransfer.io/data-package/RcDOhgM9
    "Nám nepřísluší zvládnout všechny temné síly světa a všechny zvraty historie. Musíme ale udělat, co můžeme, pro dobro let, do nichž jsme vrženi, vykořeňovat zlo na polích, která známe, aby ti, kdo přijdou po nás, mohli obdělávat čistou zemi. Jaké počasí budou mít, o tom nerozhodneme."
    -J. R. R. Tolkien

  3. #3

    Re: Myrl --> SuperMario

    Erm, pochybuji že "skvělí" hráčí potřebují dopomoc pro hopsání scripty. :-) Které jsou všude zakázané. I kdyby to byl jen tenhle drobný.

  4. #4

    Re: Myrl --> SuperMario

    Zdravím. Za mne je ban oprávněný.

  5. #5
    Nováček
    Datum registrace
    May 2016
    Příspěvky
    1

    Odpověď: Myrl --> SuperMario

    Zdravím, pokud mohu něco dodat, abych vám třeba změnil pohled na věc. Trošku jsem zjišťoval, jak se ten script se vlastně dělá. Na script je potřeba teda kód, který je upravený s alies, _special a další blbůstky. Aby fungoval, je potřeba autoexec.cfg a userconfig.cfg . Ani jedno ve složce s hrou nemám. A k tomu co jsem psal nahoře, že používám upravený bind, tak dělá to v podstatě výhodu nad ostatními. Když děláte bunnyhop, tak většinou přes kolečko. Každý zoubek na kolečku vydá signál, to víme. Když ho protočíte (např. 6 zubů), tak to udělá třeba takovýhle signál: II-II-II-II-II-II-. Když k tomu použijete "wait", tak to v podstatě o něco vyplní ty mezery, tedy: IIIIIIIIIIIIIIIIII. Prostě to prodlouží signál působení, tím pádem větší šance, že se perfektně odrazíte bez zpomalení. Nechci tady z vás dělat s prominutím, idioty. Jen někteří to nemusí vědět a chtěl jsem to napsat, aby to pochopil každý. Když si uděláte kód delší, třeba: jump;wait;-jump;+jump;wait;-jump;+jump;wait;-jump;+jump;wait;-jump. Tak protočíte kolečko, dáte ruku z myši a bude vám to ještě 2sekundy skákat samo. To už je docela přes čáru. Tím chci tedy důvod banu AutoBunnyhop vyřadit a jednat s něčím jiným. Stále jsem se snažil přes kolečko jako všichni ostatní, jen s výhodou. Ano, jsem vinný za to, že jsem použil něco, co se nemá (ikdyž jsem to používal asi přes 5let a nikde jsem za to ban nedostal), uvědomuji si to. Nemám problém to odstranit a nikdy nepoužít. Používal jsem to hodně kvůli sj, kde jsem se chtěl dostat mezi top hráče světa. A nemyslete si, že oni to taky nemají. Pokud bude třeba se nechat nějak prověřit, nemám nic proti. Samozřejmě je rozhodnutí na vás, nebudu vám v tom bránit, jen jsem chtěl přidat něco, co by vám mohlo změnit názor. Děkuji

  6. #6

    Re: Myrl --> SuperMario

    Takto dlouhé skripty mají jednu nevýhodu. Během toho, co běží, tak jakýkoliv jiný pohyb či jakákoliv akce vyvolaná klávesou se neudělá (protože běží ten script). Kdyby to někdo použil na bhop kolečkem, tak nebude moct strafovat. To není tvůj případ.

  7. #7
    Discord admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788

    Odpověď: Myrl --> SuperMario

    Ban ok.

  8. #8
    Expert člen Avatar uživatele DinGo
    Datum registrace
    Mar 2016
    Umístění
    Jump servers
    Příspěvky
    402

    Odpověď: Myrl --> SuperMario

    Ban oprávnený.
    Koliečko na myši používajú len tý čo nevedia cez space - DelaCaay 2K17 #SpaceJumperis

    1. FAIL
    2. FAIL

  9. #9
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Myrl --> SuperMario

    Pokud se zkusíš připojit na server jiným účtem nebo jinou formou, budeš trvale zabanován.
    Ban ti skončí za rok od udělení.

    Přejí krásný zbytek dne.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •