Zobrazit výsledky od 1 do 4 z 4

Téma: Co upgradovat pro zrychlení konverze videa?

  1. #1


    Co upgradovat pro zrychlení konverze videa?

    Poraďte prosím. Občas převádím video v programu WinX HD Video Converter Deluxe, ale trvá to strašně dlouho. Co mám vyměnit pro zrychlení konverze? Sestava: i3-4170, RAM 16GB, grafika NVIDIA GeForce GTX 750
    Tag: Mp3 klingeltone
    Naposledy upraveno ThomasGrace; 02-07-20 v 09:41.

  2. #2
    Profesionální člen Avatar uživatele Vachyas
    Datum registrace
    Nov 2016
    Umístění
    Chernobyl
    Příspěvky
    294


    Odpověď: Co upgradovat pro zrychlení konverze videa?

    Podle toho, co ten program využívá pro konverzi. Buďto procesor nebo grafická karta. Můžeš to zjistit ve správci úloh, když spustíš konverzi a mrkneš se, co má větší vytížení.

  3. #3
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Oct 2018
    Umístění
    Západ ČR
    Příspěvky
    297


    Odpověď: Co upgradovat pro zrychlení konverze videa?

    Určitě si kup lepší procesor, jelikoliž "renderování videí" je hlavně náročné na procesor.

  4. #4
    Expert člen Avatar uživatele Asiimovíček
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    žiju doma D:
    Příspěvky
    306


    Odpověď: Co upgradovat pro zrychlení konverze videa?

    1. řadě to nejspíše bude taktéž i programem, já osobně používám Any Video Converter a zatím žádné problémy s rychlostí konverzi do jakéhokoliv formátu.

    3. Rozhodně není od věci nějaký lepší procák. Když jsem se koukl na tvůj procák, s tím že nevím, zda to je opravdu přesně on nebo nějak malinko odlišný od toho, co máš.
    Kdyby to byl ten, co jsem tu zmínil, pak asi nejlepší bude upgrade na procák s fyzikálně 4 jádry, než 2 jádra s HT.

    RAM asi za mě by byla OK, dnes je standart 8GB takže bez problému.

    4. Grafika... koukl jsem se po ní, co bys teoreticky mohl mít a napadla mě max tato, když jsi napsal model bez "TI". S tím lepším procákem bys zvládl možná i 1060, ale to je pouze pro případ, že máš money xd.
    Hateři AMD ať toto nečtou :D
    Ani bych se nebál použít nějakou AMD grafiku RX 570-580 xd

    5. Absolutně nevím, zda máš plotnový disk (HDD) nebo SSDčko. Pokud máš plotnový disk, tak jak jsem doporučoval už jednou, začít s diskem, protože ten nejčastěji všechno brzdí.

    no.. pokud jsem něco napsal blbě, nebo jisté nesrovnalosti jste našli, rozhodně na to upozorněte, protože chybami se člověk učí nejvíce :)
    My Steam Profile (from SteamDB)

    „Když se vytratila veškerá naděje, když nikdo nepřichází na pomoc a krásy života vyprchaly, zjišťuji, že pomoc přece přichází, i když nevím jak a odkud.“

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •