Zobrazit výsledky od 1 do 3 z 3

Téma: Soutěž o PSC kódy.

  1. #1
    Profesionální člen Avatar uživatele Vachyas
    Datum registrace
    Nov 2016
    Umístění
    Chernobyl
    Příspěvky
    294

    Soutěž o PSC kódy.

    Zdar,
    kdo má zájem, může zde vyhrát 2 psc kódy, na kterých je 36,25Kč a 36,27Kč. Poté si jej můžete přidat na svůj psc účet. Jelikož já ho nemám a nechci si ani ho zakládat a nemám jak utratit ten zbytek, tak vám to sem dávám.

    Pro zúčastnění mi sem napište nějakou story nebo moment, kdy se vám něco nepodařilo nebo i vy sami jste něco dosrali. Prostě nějakej smolnej moment, abych se necítil jako jediný, komu se všechno dojebává. Já pak vyberu vítěze.

    Konec bude v Pátek ± 20:00.
    Čao.

  2. #2

    Re: Soutěž o PSC kódy.

    Už je to dobrých pár let zpátky. Byl jsem malý smrad z města, co neznal podmínky na chatě a celkově v horách v lese. S rodiči jsme jeli na víkend na chatu od kamarádky a já jsem se hodně nudil. Mohlo by mi být tak jedenáct let. Aby mě dospělí nějak zaměstnali, dali mi do ruky nějaké dřevěné špalky a desky, kladivo a hřebíky. Nic jiného na horách bez kontaktu s civilizací prostě nebylo. Chvíli jsem přemýšlel a nakonec jsem došel k tomu, že se pokusím zatlouknout špalky se deskami tak, aby to udělalo lavičky na sezení. Udělal jsem teda pár malých primitivních laviček. K večeru, jak byli dospělí ožralí a chtěli si sednout ven, tak měli zrovna při ruce pár mých mini laviček. Můj opilý otec si sednul na jednu z nich a udělal si díru do zadku. Jeden hřebík prostě hezky vyčuhoval zespod ven. Otec samozřejmě začal řvát něco v to smyslu "k*rva, který č*rák...". A kamarádka, které patřila ta chata, řekla "Takhle se o svém synovi nevyjadřuj." -> Rodinná vzpomínka na celý život. :)

  3. #3
    Profesionální člen Avatar uživatele Vachyas
    Datum registrace
    Nov 2016
    Umístění
    Chernobyl
    Příspěvky
    294

    Odpověď: Soutěž o PSC kódy.

    Ókej, jednoznačně to vyhrál Lišák. Kódy ti pošlu do PM a moderátoři to můžou locknout. :D

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •