Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 20

Téma: Drapalas.

  1. #1
    Expert člen
    Datum registrace
    Mar 2018
    Umístění
    Rožnov pod Radhoštěm
    Příspěvky
    400

    Drapalas.

    Vypis z konzole:

    https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=272142


    Poznamka:


    Ahoj, chtel bych si pozadat o unban, byl jsem u CT, par kolo jsem tam hral, pote jsem mel simona simon menu samozrejme, ale uz jsem nechtel byt u CT, tak jsem chtel jit k T, normalne jsem chtel zmacknout m a 1, ale jednicku jsem zmackl driv nez M a tim se otevrely cely, a ja byl rovnou u T, byly otevrene cely, tak jsem normalne hral jako vzdy a udelal vzpouru. Udelal jsem to omylem a nasledne se za to omluvil.

  2. #2

    Odpověď: Drapalas.

    Ahoj, jestli to je opravdu tak jak píše, tak ban dle mého absolutně zbytečný, hráč se omluvil a řekl, že to udělal omylem, takže nevidím důvod proč by za takovou blbost měl dostat ban. Jsem pro UB.
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele GNHP23
    Datum registrace
    Jan 2014
    Příspěvky
    134

    Odpověď: Drapalas.

    Byl jsem přivolán spešlem že si šel k ct otevřel cely a rychle se přemístil k Teroristům a následně utekl pro zbraň. Hraješ tu dost dlouho aby to byl "omyl". Navíc si mi psal že to je v pohodě že ban přijímáš s naprostým klidem. Pokud toto někdo udělá beru to jako umyslný "trik" který způsobil vzpouru a pokažení kola CT týmu. Pěkné divadlo :D Unban ti nedám. Čau.

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele Toy
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Heaven
    Příspěvky
    1,482

    Odpověď: Drapalas.

    Citovat Původně založeno JustDoItNigga Zobrazit příspěvky
    Ahoj, jestli to je opravdu tak jak píše, tak ban dle mého absolutně zbytečný, hráč se omluvil a řekl, že to udělal omylem, takže nevidím důvod proč by za takovou blbost měl dostat ban. Jsem pro UB.
    souhlas

  5. #5

    Re: Drapalas.

    Zdravím. Takovou maličkost bych asi ani neřešil. To se stává často, že hráči hned po spawnu otevřou omylem cely.

  6. #6
    Ex-admin
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    Dm ffa,Mega pub,Dust 2 only
    Příspěvky
    517

    Odpověď: Drapalas.

    Nesmyslný ban, pro ub

  7. #7
    Server admin Avatar uživatele Kaco
    Datum registrace
    Mar 2018
    Umístění
    Jailbreak
    Příspěvky
    609

    Odpověď: Drapalas.

    Čakal som že požiadaš o UB. Áno, ja som písal Humanovi a taktiež som bol v hre a u CT keď sa stal tento incident. Podľa toho čo som videl mi toto nepríde ako omyl. Ak si dobre spomínam, tak toto sa v tvojom prípade nestalo 1x (ak sa mýlim tak sry a oprav ma). Drapalas bol už pár kôl CT a zobral si Simona. Otvoril cely a hneď sa moovol k T a išiel hneď po MP5 (jb_oasis) čím spravil vzburu. Podľa mňa ak by si neurobil vzburu tak by som to ako omyl aj bral ale nie + mi budeš písať na steam aby som to riešil iba kickom ? To teda asi nie.

    E: + Neviem prečo chceš ísť k T keď je začiatok nového kola a si Simon. Prečo nejdeš k T keď si ešte mŕtvy alebo keď niesi Simon ?
    Naposledy upraveno Kaco; 10-10-19 v 20:52.
    Pozor na neschopných, sú schopný všetkého.

    „Only you... can make this world seem right...
    Only you... can make the darkness bright...
    Only you...“

    𝕂𝕒𝕔𝕠 ﺕ

  8. #8

    Odpověď: Drapalas.

    Citovat Původně založeno Kaco Zobrazit příspěvky
    Podľa mňa ak by si neurobil vzburu tak by som to ako omyl aj bral ale nie + mi budeš písať na steam aby som to riešil iba kickom ? To teda asi nie.
    Já ti nevím, ale byl normálně u T a kvůli tomu, že omylem otevřel cely měl prostě snad celou mapu stát v cele v rohu a zpytovat tak své vědomí nebo jak ? :D
    V tomto případě by byl i ten kick přehnaný, stačilo mu prostě jenom říci, ať si na to příště dává větší pozor a tím to mohlo hasnout.
    Nevím proč se hrotí taková prkotina.
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  9. #9
    Server admin Avatar uživatele Kaco
    Datum registrace
    Mar 2018
    Umístění
    Jailbreak
    Příspěvky
    609

    Odpověď: Drapalas.

    To že som bol 1v10-12 a aj to som dal len tak tak. Keby neurobí aj on vzburu bolo by viac pochopiteľné že to urobil omylom a nie naschval + sa pridá k vzbúrencom (nie že by nemohol ale ide o princíp)
    Pozor na neschopných, sú schopný všetkého.

    „Only you... can make this world seem right...
    Only you... can make the darkness bright...
    Only you...“

    𝕂𝕒𝕔𝕠 ﺕ

  10. #10
    Expert člen
    Datum registrace
    Mar 2018
    Umístění
    Rožnov pod Radhoštěm
    Příspěvky
    400

    Odpověď: Drapalas.

    Od CT jsem šel, protože jsem zrovna nemohl z osobních důvodů mluvit a už mě to tam stejně nebavilo a za to že jdu od CT se snad bany nedávají ne ? Vzpouru jsem udělal, protože to je to jediný co dělám když jsem u T. Taky doufám, že se to stihne vyřešit dříve než ten zákaz vyprší.
    A omlouvám se, ale nemůžu za to, že ty hlásíš na ban každou ptákovinu, aby jsi měl co nejvíce hlášení i když by mnohokrát stačilo ty hráče pouze upozornit nebo se s nima rozumě domluvit a né to hned hlásit adminum už ted tu nehraje tolik lidí.
    Naposledy upraveno Drapalas_S; 10-10-19 v 21:45.

  11. #11
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Drapalas.

    Je to vskutku na ban, nebo stačí jen domluva...? Já bych řekl spíš to druhé. Ale je pravda že Drapalas asi tu vzpouru ani dělat neměl.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  12. #12
    Ex-admin
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    Dm ffa,Mega pub,Dust 2 only
    Příspěvky
    517

    Odpověď: Drapalas.

    Toto už je zvyk většiny jb adminu... Za každou volovinu prostě banovat... Však mu normálně domluvte nebo dejte kill, kick a vysvětlete že už už se to nemá opakovat.. Ale radši jebnu ban a cus

  13. #13
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,461

    Odpověď: Drapalas.

    Hráči, kteří tu hrají pravidelně, neznají pojem "domluvit". Jim něco domluví jeden admin a další den to dělají znovu a před jiným. Takové rádoby oháněčky hráčů "mohl jsi mě upozornit" a kdesi cosi, ještě k tomu přes fakt, že tu hrají minimálně 3 roky, jsou absolutně zcestné. Moc dobře ti hráči ví, jak to tu chodí a moc dobře ví, co si můžou a nemůžou dovolit. Ono je pěkné, že to sice nemusí být na ban, ono to možná ani není, nevím.. ale udělal to a věděl to. Na druhou strany se ale údajně omluvil a podle všeho není nijak extra banovaný, i když všichni víme, o koho jde.

    Obě strany mají dá se říct svou pravdu, každý to totiž může vidět úplně jinak. Proto vlastně žádný postup není špatný postup. Možná tento postup byl i dobrý, hráč aspoň bude vědět, že se takovéto manýry netolerují a dá si na to pozor, i když kdyby se za to banoval každý, už by tu nehrál nikdo. Teď už se řeší pouze a jenom, zda to vidí víc adminů na unban nebo na ponechání banu, a jak můžeme vidět, je to asi jasné, takže není co řešit..

    E: Samozřejmě musíme brát do úvahy fakt, že jde o mod, ve kterém se hraje i na kreativitu a pokud se nějak hráči mezi adminama domluví, ať si dělají vlastně úplně cokoliv (samozřejmě pouze v tom čase, co se na tom domluvili, toto bývá častý problém a důsledek banů, proto o tom píšu). K tomuto se hodí i říct, že každý admin má práh banování jiný, jednomu se to může zdát na ban, druhý by nad tím mávl rukou, potom už záleží pouze na domluvě mezi adminama a na hlasu většiny.
    Naposledy upraveno Burak1; 10-10-19 v 22:33.

  14. #14
    Server admin Avatar uživatele Kaco
    Datum registrace
    Mar 2018
    Umístění
    Jailbreak
    Příspěvky
    609

    Odpověď: Drapalas.

    Ak tu bude väčšina pro UB (čo asi aj je) tak som kľudne PRO UB ale nech si dá nato chlapec nabudúce pozor.

    E: a ešte
    Citovat Původně založeno Drapalas. Zobrazit příspěvky
    A omlouvám se, ale nemůžu za to, že ty hlásíš na ban každou ptákovinu, aby jsi měl co nejvíce hlášení i když by mnohokrát stačilo ty hráče pouze upozornit nebo se s nima rozumě domluvit a né to hned hlásit adminum už ted tu nehraje tolik lidí.
    Doteraz som vždy nahlásil iba NoMik takže s týmto čo si napísal nesúhlasím.
    Naposledy upraveno Kaco; 11-10-19 v 06:51.
    Pozor na neschopných, sú schopný všetkého.

    „Only you... can make this world seem right...
    Only you... can make the darkness bright...
    Only you...“

    𝕂𝕒𝕔𝕠 ﺕ

  15. #15
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: Drapalas.

    čau tiež som za UB, 3 dni za niečo čo sa mohlo stať omylom je moc, a ked to robí pravidelne tak neni problém mu za to hodiť 1 2 bany normálnej dlžky (za toto max den), a potom ked tak 3 dni.
    Už neni čas huliť...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •