Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 20

Téma: Drapalas.

Stálý člen
    Datum registrace
    Mar 2018
    Umístění
    Rožnov pod Radhoštěm - KOTELNA

*VIP*

Drapalas.

Vypis z konzole:

https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=272142

Poznamka:

Ahoj, chtel bych si pozadat o unban, byl jsem u CT, par kolo jsem tam hral, pote jsem mel simona simon menu samozrejme, ale uz jsem nechtel byt u CT, tak jsem chtel jit k T, normalne jsem chtel zmacknout m a 1, ale jednicku jsem zmackl driv nez M a tim se otevrely cely, a ja byl rovnou u T, byly otevrene cely, tak jsem normalne hral jako vzdy a udelal vzpouru. Udelal jsem to omylem a nasledne se za to omluvil.

Jailbreak spešl Avatar uživatele JustDoItNigga
    Datum registrace
    Mar 2017
    Umístění
    Praha

*VIP*

Odpověď: Drapalas.

Ahoj, jestli to je opravdu tak jak píše, tak ban dle mého absolutně zbytečný, hráč se omluvil a řekl, že to udělal omylem, takže nevidím důvod proč by za takovou blbost měl dostat ban. Jsem pro UB.
    UKAŽ MOUDRÉMU CHYBU
    A ON TI PODĚKUJE.
    UKAŽ CHYBU HLUPÁKOVI
    A ON SE URAZÍ.

Server admin Avatar uživatele GNHP23
    Datum registrace
    Jan 2014

Byl jsem přivolán spešlem že si šel k ct otevřel cely a rychle se přemístil k Teroristům a následně utekl pro zbraň. Hraješ tu dost dlouho aby to byl "omyl". Navíc si mi psal že to je v pohodě že ban přijímáš s naprostým klidem. Pokud toto někdo udělá beru to jako umyslný "trik" který způsobil vzpouru a pokažení kola CT týmu. Pěkné divadlo :D Unban ti nedám. Čau.

Server admin Avatar uživatele Toy
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Heaven

Citovat Původně založeno JustDoItNigga Zobrazit příspěvky
    Ahoj, jestli to je opravdu tak jak píše, tak ban dle mého absolutně zbytečný, hráč se omluvil a řekl, že to udělal omylem, takže nevidím důvod proč by za takovou blbost měl dostat ban. Jsem pro UB.
    souhlas

Server admin Avatar uživatele Grakon2702
    Datum registrace
    Dec 2012

*VIP*

Re: Drapalas.

Zdravím. Takovou maličkost bych asi ani neřešil. To se stává často, že hráči hned po spawnu otevřou omylem cely.
    "Slyšel jsem, že je teď moderní mít nějakou duševní nemoc, tak jsem chtěl zkusit schizofrenii. Ta je ale moc drahá a navíc je rozdvojená osobnost v příplatkové výbavě, takže se musím spokojit s depresí, která je teď v akci. Dostanu k ní psychiatra na měsíc zdarma a navíc je tam i poukázka na 2 úzkostné záchvaty! A když si připlatím pětikilo, jsou u toho i sebevraždedné sklony, k čemuž dostanu zdarma i letáček, které metody jsou právě v kurzu!"

Server admin
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    Dm ffa,Mega pub,Dust 2 only

Nesmyslný ban, pro ub

Jailbreak spešl Avatar uživatele Kaco
    Datum registrace
    Mar 2018
    Umístění
    Jailbreak

Čakal som že požiadaš o UB. Áno, ja som písal Humanovi a taktiež som bol v hre a u CT keď sa stal tento incident. Podľa toho čo som videl mi toto nepríde ako omyl. Ak si dobre spomínam, tak toto sa v tvojom prípade nestalo 1x (ak sa mýlim tak sry a oprav ma). Drapalas bol už pár kôl CT a zobral si Simona. Otvoril cely a hneď sa moovol k T a išiel hneď po MP5 (jb_oasis) čím spravil vzburu. Podľa mňa ak by si neurobil vzburu tak by som to ako omyl aj bral ale nie + mi budeš písať na steam aby som to riešil iba kickom ? To teda asi nie.

E: + Neviem prečo chceš ísť k T keď je začiatok nového kola a si Simon. Prečo nejdeš k T keď si ešte mŕtvy alebo keď niesi Simon ?
    Naposledy upraveno Kaco; 10-10-19 v 19:52.
    by кคcř ﺕ

Pozor na neschopných, sú schopný všetkého.

Jailbreak spešl Avatar uživatele JustDoItNigga
    Datum registrace
    Mar 2017
    Umístění
    Praha

*VIP*

Citovat Původně založeno Kaco Zobrazit příspěvky
    Podľa mňa ak by si neurobil vzburu tak by som to ako omyl aj bral ale nie + mi budeš písať na steam aby som to riešil iba kickom ? To teda asi nie.
    Já ti nevím, ale byl normálně u T a kvůli tomu, že omylem otevřel cely měl prostě snad celou mapu stát v cele v rohu a zpytovat tak své vědomí nebo jak ? :D
    V tomto případě by byl i ten kick přehnaný, stačilo mu prostě jenom říci, ať si na to příště dává větší pozor a tím to mohlo hasnout.
    Nevím proč se hrotí taková prkotina.
    UKAŽ MOUDRÉMU CHYBU
    A ON TI PODĚKUJE.
    UKAŽ CHYBU HLUPÁKOVI
    A ON SE URAZÍ.

Datum registrace
    Mar 2018
    Umístění
    Jailbreak

To že som bol 1v10-12 a aj to som dal len tak tak. Keby neurobí aj on vzburu bolo by viac pochopiteľné že to urobil omylom a nie naschval + sa pridá k vzbúrencom (nie že by nemohol ale ide o princíp)
    by кคcř ﺕ

Stálý člen
    Datum registrace
    Mar 2018
    Umístění
    Rožnov pod Radhoštěm - KOTELNA

*VIP*

Od CT jsem šel, protože jsem zrovna nemohl z osobních důvodů mluvit a už mě to tam stejně nebavilo a za to že jdu od CT se snad bany nedávají ne ? Vzpouru jsem udělal, protože to je to jediný co dělám když jsem u T. Taky doufám, že se to stihne vyřešit dříve než ten zákaz vyprší.
    A omlouvám se, ale nemůžu za to, že ty hlásíš na ban každou ptákovinu, aby jsi měl co nejvíce hlášení i když by mnohokrát stačilo ty hráče pouze upozornit nebo se s nima rozumě domluvit a né to hned hlásit adminum už ted tu nehraje tolik lidí.
    Naposledy upraveno Drapalas.; 10-10-19 v 20:45.

Moderator, server admin Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014

Je to vskutku na ban, nebo stačí jen domluva...? Já bych řekl spíš to druhé. Ale je pravda že Drapalas asi tu vzpouru ani dělat neměl.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.

Server admin
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    Dm ffa,Mega pub,Dust 2 only

Toto už je zvyk většiny jb adminu... Za každou volovinu prostě banovat... Však mu normálně domluvte nebo dejte kill, kick a vysvětlete že už už se to nemá opakovat.. Ale radši jebnu ban a cus

Ex-Náborář
    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna

Hráči, kteří tu hrají pravidelně, neznají pojem "domluvit". Jim něco domluví jeden admin a další den to dělají znovu a před jiným. Takové rádoby oháněčky hráčů "mohl jsi mě upozornit" a kdesi cosi, ještě k tomu přes fakt, že tu hrají minimálně 3 roky, jsou absolutně zcestné. Moc dobře ti hráči ví, jak to tu chodí a moc dobře ví, co si můžou a nemůžou dovolit. Ono je pěkné, že to sice nemusí být na ban, ono to možná ani není, nevím.. ale udělal to a věděl to. Na druhou strany se ale údajně omluvil a podle všeho není nijak extra banovaný, i když všichni víme, o koho jde.

Obě strany mají dá se říct svou pravdu, každý to totiž může vidět úplně jinak. Proto vlastně žádný postup není špatný postup. Možná tento postup byl i dobrý, hráč aspoň bude vědět, že se takovéto manýry netolerují a dá si na to pozor, i když kdyby se za to banoval každý, už by tu nehrál nikdo. Teď už se řeší pouze a jenom, zda to vidí víc adminů na unban nebo na ponechání banu, a jak můžeme vidět, je to asi jasné, takže není co řešit..

E: Samozřejmě musíme brát do úvahy fakt, že jde o mod, ve kterém se hraje i na kreativitu a pokud se nějak hráči mezi adminama domluví, ať si dělají vlastně úplně cokoliv (samozřejmě pouze v tom čase, co se na tom domluvili, toto bývá častý problém a důsledek banů, proto o tom píšu). K tomuto se hodí i říct, že každý admin má práh banování jiný, jednomu se to může zdát na ban, druhý by nad tím mávl rukou, potom už záleží pouze na domluvě mezi adminama a na hlasu většiny.
    Naposledy upraveno Burak1; 10-10-19 v 21:33.

Datum registrace
    Mar 2018
    Umístění
    Jailbreak

Ak tu bude väčšina pro UB (čo asi aj je) tak som kľudne PRO UB ale nech si dá nato chlapec nabudúce pozor.

E: a ešte
    Citovat Původně založeno Drapalas. Zobrazit příspěvky
    A omlouvám se, ale nemůžu za to, že ty hlásíš na ban každou ptákovinu, aby jsi měl co nejvíce hlášení i když by mnohokrát stačilo ty hráče pouze upozornit nebo se s nima rozumě domluvit a né to hned hlásit adminum už ted tu nehraje tolik lidí.
    Doteraz som vždy nahlásil iba NoMik takže s týmto čo si napísal nesúhlasím.
    Naposledy upraveno Kaco; 11-10-19 v 05:51.
    by кคcř ﺕ

Trial admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.

čau tiež som za UB, 3 dni za niečo čo sa mohlo stať omylom je moc, a ked to robí pravidelne tak neni problém mu za to hodiť 1 2 bany normálnej dlžky (za toto max den), a potom ked tak 3 dni.
    Čas hulit a čas mluvit rovně, čas hulit a čas mluvit mluv, otevřeně o tom co mámě v sobě, proč by jsme nemohli hulit furt.

https://www.youtube.com/watch?v=2FX9nEKuJAA

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání