Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 20 z 20

Téma: Drapalas.

  1. #16

    Re: Drapalas.

    Do vypršení banu zbývá téměř jedna a půl dne. Ikdyby se tu vyjádřilo více adminů pro UB, zřejmě to nemá cenu.

  2. #17
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: Drapalas.

    Takže vlastně dostal ban za uplnou volovinu? Spešlíci uvědomte si, kde hrajete a jak server umírá. Nemůžete hned hlásit adminům na ban každý prdnutí do vody. Na Kotelně se banuje víc a víc nesmyslů, ale z 90% to jde jen od těch nových v AT. Nesmyslný ban a jsem pro úplné smazání banu.

    Veškeré dema: http://csko.cz/Xaye

  3. #18

    Odpověď: Drapalas.

    Citovat Původně založeno Operak Zobrazit příspěvky
    Spešlíci uvědomte si, kde hrajete a jak server umírá. Nemůžete hned hlásit adminům na ban každý prdnutí do vody.
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  4. #19
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Drapalas.

    Většina.. no vlastně všeci krom banujicího admina jsou pro UB. Uděluji tedy UB na základě vyjádření ostatních i samotného Kačo. Pokud se toto bude opakovat, budeš přísněji potrestán a to bez debat. Na toto si dávej pozor, jak už jsem ti psal na Steam, že když už jsi to zrobil... tak je nesmysl dělat tu vzpouru, ano je lepší prostě stát a psát do chatu jak toho lituješ. Takhle to vypadá prostě blbě.

    Ban jsem ti zrušil, nikoliv smazal, tak aby se dal lehce dohledat.
    Přej krásný zbytek dne.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  5. #20
    Ex-admin Avatar uživatele GNHP23
    Datum registrace
    Jan 2014
    Příspěvky
    134

    Odpověď: Drapalas.

    Tak k tomu napíšu poslkední věc. On se k tomu přiznal a říkal že to bylo omylem. Ale pak se taky přiznal k tomu že udělal vzpouru a na steamu mi napsal že s banem souhlasí a dokonce mi psal ať mu ho dám hned. Takže jsem mu ho dal a nepřijde mi to jako úplná blbost páč to udělal schválně i když to nepřizná. Přijde mi dost trapný že ten ban vyžadoval po tom co sem mu napsal že by to nebylo fér vůči ostatním a pak si přijde pro unban. LOL

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •