Strana 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 31 do 45 z 59

Téma: Hromadný unban - málo hráčů

  1. #31
    Profesionální člen Avatar uživatele Vachyas
    Datum registrace
    Nov 2016
    Umístění
    Chernobyl
    Příspěvky
    294


    Odpověď: Re: Hromadný unban - málo hráčů

    Citovat Původně založeno deepLy disappointed Zobrazit příspěvky
    Myslel som si že väčší bullshit ako ja nikto nenapíše ale čo je nemožné je možné
    No já jen nechápu, co se ti stalo, že jen tak z ničeho nic se tady do každýho pouštíš..

  2. #32
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Momentálne najväčší sithsky lord
    Příspěvky
    572


    Re: Odpověď: Re: Hromadný unban - málo hráčů

    Citovat Původně založeno Vachyas Zobrazit příspěvky
    No já jen nechápu, co se ti stalo, že jen tak z ničeho nic se tady do každýho pouštíš..
    Pustiť sa do niekoho a byť úprimný je rozdiel, mnohí ľudia si to mýlia :D
    Len som použil trošku viac vulgarizmu
    Naposledy upraveno N1HiL; 14-10-19 v 16:24.

  3. #33


    Odpověď: Re: Hromadný unban - málo hráčů

    Citovat Původně založeno Vachyas Zobrazit příspěvky
    No já jen nechápu, co se ti stalo, že jen tak z ničeho nic se tady do každýho pouštíš..
    do nikoho sa nepustil, len naňho povedal názor joj


  4. #34
    Ex-admin (Tsk)
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Aim servery
    Příspěvky
    347


    0 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Hromadný unban - málo hráčů

    Zdravím.

    S návrhom nesúhlasím.

  5. #35
    Discord admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788


    Odpověď: Hromadný unban - málo hráčů

    Sa tu hádate ako keby ide o nejaký flek na poste asistenta prezidenta. Čo vám z tej hry retardér púšťa? Proste cs 1.6 je hra čo nemá svetlú budúcnosť a keby sa už niečo robilo tak sa čas bude investovať ďaleko viac do inej hry.

  6. #36


    Odpověď: Hromadný unban - málo hráčů

    Yo

  7. #37
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537


    Odpověď: Hromadný unban - málo hráčů

    Tehdy hromadný ub asi možná nebyl "potřeba" jako dnes, Britney.
    Právě v tom je ten vtip. Tehdy nebyl a bylo více hráčů na servrech, všechno klapalo, admini aktivní a teď o tom skoro nikdo nechce ani slyšet, divné ne? Já si spíš myslím, že to je i tím, že to třeba někteří berou moc vážně a že fakt tím bouchne kotelna :D a tehdy se všechno bralo jako fun i třeba samotný JB, když to je tak mimo zmíním a ted? Se tam i já bojím jít, aby všude nebyli samí paparazzi co točí, aby měli nějaké fajné videjko na adminy.

    Osobně, kdyby se dal hromadný UB, tak by třeba Kotel mohl aspon zkusit nějak do té doby se mrknout na to naše ns csko a už mít jen tohle, to by možná dost pomohlo. Když by se to nahodilo proti obchazečům, tak už by si mohl zkusit experimentovat s tím UB za peníze, ale pouze jako jedna šance, i když je to taková "podúroveň" cska. Ale třeba by mu to něco vyneslo, víc jak VIP - které by se taky by se taky mohlo nějak vylepšit v něčem.

    Já nevím, možná se tím víc pokazit nedá, jen prostě hráči co nemůžou hrát, budou zase moci. Zase takovou vědu v tom nevidím, i když jsem proti některým dost řešila bany apod.
    Zkusit to Kotlovi navrhnout můžeme, protože ještě ani neví, že se opět tento návrh řeší a bude to jen na něm.
    Naposledy upraveno Britny; 14-10-19 v 22:48.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  8. #38


    Re: Hromadný unban - málo hráčů

    Kotel to tu kdysi chtěl zpeněžit, ale valná většina tehdejších adminů byla proti a dnes už se mu to dělat nechce. Psal to před nějakou dobou na DC.

  9. #39
    Trial admin Avatar uživatele Nixvan
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Nový Bor
    Příspěvky
    1,042


    Odpověď: Hromadný unban - málo hráčů

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Právě v tom je ten vtip. Tehdy nebyl a bylo více hráčů na servrech, všechno klapalo, admini aktivní a teď o tom skoro nikdo nechce ani slyšet, divné ne?
    Nevidím na tom nic divného. Tehdy mělo zaprvé csko hype a pro všechny to bylo něco nového, ale když kurva 10 let je všechno stejné a jediné co se na serverech změní je mapa, tak se nedivte, že to nikdo nebude hrát. Hromadný unban nepomůže, lidi tuhle hru přestali hrát a novější generace už si na CS 1.6 pomalu nevzpomene, protože dostanou herní počítač a první hra co stáhnou je Fortnite, prostě si musíte začít uvědomovat, že ta hra už je stará a nemá co nového nabídnout. Jailbreak byl např. nejhranější server společně se Zombie, neupadlo to z důvodu toho, že by to už nebylo tak dobré jako tehdy, ale že už se to ohrálo, tahle hra je prostě repetetivní a každého jednou přestane bavit. Neříkám, že ten unban není dobrý nápad, ale řekni mi, kolik lidí je tu na foru, aby si všimlo, že tento unban proběhl a s chutí se zase zabořili do hraní? Maximálně např. 20? Mnoho lidí co si předtím užívali JB, Zombie, HNS apod. se kterýma jsem i já hrával jsou dnes dospělí, buď pracují, nebo mají i rodinu a opravdu si myslím, že čas na 1.6 už tam není a jak jsem řekl, generace 12-15 letých dětí (nemysleno offenzivně) už si prostě s herním počítačem nebudou kupovat 1.6, protože jsou hry jako je Fornite, Pubg, CSGO, COD, Battlefield a mnoho dalšího, prostě už to nemá cenu.

  10. #40
    Expert člen Avatar uživatele DinGo
    Datum registrace
    Mar 2016
    Umístění
    Jump servers
    Příspěvky
    402


    2 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Hromadný unban - málo hráčů

    Vám dobre hrabe ľudia.
    Koliečko na myši používajú len tý čo nevedia cez space - DelaCaay 2K17 #SpaceJumperis

    1. FAIL
    2. FAIL

  11. #41
    Stálý Maniak Avatar uživatele teecko
    Datum registrace
    Nov 2015
    Umístění
    Pod Mostem
    Příspěvky
    819


    Odpověď: Hromadný unban - málo hráčů

    Co sem tak pochytil, tak by tenhle hromadnej unban odbanoval jenom týpky, co mají ban déle než 2 týdny potažmo měsíc, ale cheatery ne ?? ( alespon co sem tak vyčetl z prvního příspěvku :D )
    Podle mě uplně poďntless, protože by to ovlivnilo z 90% jenom JB a to ještě takový jednotlivce, kterým nejspíš bylo i jedno, že dostanou ban či zákaz. ( Když se koukneš co se banuje 14 Dní + tak je to většinou úmyslný FK a MFK a to člověk neudělá omylem )
    Takže když už UB tak všem, ale to ti nikdo neodsouhlasí, leda by se to udělalo tak, že cheateři dostali ub, pokud mají ban déle jak půl roku, aby to pro adminy znělo alespon trochu přijatelně, ale to je zase na druhou stranu taky uplně pointless, protože to už ti cheateři na kotelnu zapomněli nebo už dávno obchází.

    Pokud sem to pochopil zle, tak mi to můžete někdo napsat, slohovky od nihifluse sem přeci jen nečetl.
    Život je hořký, bohudík, Radegast. †™

  12. #42
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Oct 2018
    Umístění
    Západ ČR
    Příspěvky
    297


    Odpověď: Hromadný unban - málo hráčů

    up xd

  13. #43


    Odpověď: Hromadný unban - málo hráčů

    Takže navrhuješ odbanovať všetkých hráčov (teda okrem cheaterov a reklám), ktorý tu majú ban dlhší ako týždeň? A títo hráči majú naplniť portál?
    1. Choď do banlistu a spočítaj ich, koľko tých hráčov je. Ak sa ti nechce - Kto to bude triediť a unbanovať?
    2. Cca 80% hráčov, čo napočítaš má ban za to, že tu dlhodobo robilo bordel a už vidím ten prínos pre portál práve v týchto nikdy sa nepoučiteľných, z ktorých banových registrov by sa dal spraviť zborník.

    Perma bola permou - Perma bola 2 roky - Perma je rok - Perma bude mesiac? - Perma je načo?
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  14. #44
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Oct 2018
    Umístění
    Západ ČR
    Příspěvky
    297


    Odpověď: Hromadný unban - málo hráčů

    "měsíc před unbanem" Tam mám napsané..

  15. #45


    Odpověď: Hromadný unban - málo hráčů

    Citovat Původně založeno Cinan Zobrazit příspěvky
    "měsíc před unbanem" Tam mám napsané..
    a to vyrieši podľa teba problém s nedostatkom hráčov? :)
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •