Zobrazit výsledky od 1 do 11 z 11

Téma: Žádost o práva na only dust2 servrech na old school a classic servrech.

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2016
    Umístění
    Zlín
    Příspěvky
    52

    Žádost o práva na only dust2 servrech na old school a classic servrech.

    Zdravím vás ve spolek
    Chtěl bych vás poprosit o práva na only dust2 servrech na old school a classic servru.
    Je mi 34 let,pracuji jako kuchař a ve volném čase hraju csko a nebo si občas zajdu na pivko.Byl jsem adminem asi 3-4 roky na servrech czt-tým a taky na zlinattacku.Takže zkušenosti mám.Csko hraju už od vydaní.Právě ted' marodím a ještě dlouho budu.Pár adminů mne určitě zná a ví že jsem na servrech častym hráčem.Byl bych rád kdybych vám mohl pomáhat chytat cheatery a tím teda poprosit o práva.Budu moc rád za vaše odpovědi s pozdravem DUKe_CZ.

    STEAM_0:0:47962583 89.177.219.210

    Nick: DUKe_CZ

    Mějte se co nej :)

  2. #2
    Ex-admin
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    Dm ffa,Mega pub,Dust 2 only
    Příspěvky
    517

    Odpověď: Žádost o práva na only dust2 servrech na old school a classic servrech.

    Zdravím já budu muset být proti.. Nemám nic proti tobě nebo tak a neber to zle ale myslím si že aim admin by měl mít nějaký ten skill a ani hlášení si od tebe nevybavuju.... Myslím si že zatím na to nemáš ale třeba se mýlím a změním názor :D

  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele hanba mi
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    doma s dcerkou
    Příspěvky
    606

    Odpověď: Žádost o práva na only dust2 servrech na old school a classic servrech.

    toto je koľká žiadosť djuku??? 3ja??? hlásiš niekomu na steam??? Lebo tu na fóre som nevidel žiadne (na)hlásenie cheatera...

  4. #4

    Odpověď: Žádost o práva na only dust2 servrech na old school a classic servrech.

    Ako pominule žiadosti tak aj teraz. Žiadne hlásenia, hovoril si, že sa to zmení no zmenu som satial nepostrehol.

  5. #5
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Žádost o práva na only dust2 servrech na old school a classic servrech.

    Upřímně si myslím, že tato žádost je jenom protože ta minulá se zamítla i z důvodu, že nebyla v půlroční lhůtě - jak bylo ke konci zmíněno. Ale jak zde už všichni píšou, tvůj problém je hlášení. Jen si okopíruješ text předešlých žádostí, trošku upravíš text, dáš si o rok na víc :D a to je vše. Profil máš 3 roky a pouze 30 příspěvků, nejsi ani stálý člen, tím zase nechci naznačit, abys spamoval kde co, ale že právě se vůbec nějak moc po webu nepohybuješ, hlavně v tom hlášením, kde bys to nabral a ukázal, že si aktivní, víc poznáš cheaty a ne sem jen hodit žádost a čekat co bude.

    Takže stejně tvá žádost zde bude ležet trošku déle, protože se bude určitě očekávat tvoje hlášení a nejspíš i podle toho se pak bude moci rozhodovat. Jinak v chování, věku a dalších potřebných konceptů pro adminování nemám výhrady.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  6. #6
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2016
    Umístění
    Zlín
    Příspěvky
    52

    Odpověď: Žádost o práva na only dust2 servrech na old school a classic servrech.

    Ok smažte tu žádost a už se ani po další ptát nebudu :D Admini tady vymřeli a vy nedáte šanci jiným hráčům.Ted' jsem potkal 2 nové adminy a ty jsem snad na servrech v životě neviděl.Prostě trošku nechápačka :D ale OK.Adminům na steamu hlásim když vím že někdo má.Nic nebudu to řešit.Smažte to a nebud'te tady tak zahořklý!Nic ve zlém :) Mějte fajnový den

  7. #7
    Server admin Avatar uživatele F4Ke :-**
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Aim
    Příspěvky
    494

    Odpověď: Žádost o práva na only dust2 servrech na old school a classic servrech.

    Ahoj, buď trošku trpezlivý. Prekonaj sa a skús nahlásiť pár hráčov aj tu na fórum (tých pár minút natáčaním dema ťa nezabije). Uvidíš, že to pôjde (snaha sa cení). GL :)
    F4Ke

  8. #8
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: Žádost o práva na only dust2 servrech na old school a classic servrech.

    Citovat Původně založeno DUKe_CZ Zobrazit příspěvky
    Ok smažte tu žádost a už se ani po další ptát nebudu :D Admini tady vymřeli a vy nedáte šanci jiným hráčům.Ted' jsem potkal 2 nové adminy a ty jsem snad na servrech v životě neviděl.Prostě trošku nechápačka :D ale OK.Adminům na steamu hlásim když vím že někdo má.Nic nebudu to řešit.Smažte to a nebud'te tady tak zahořklý!Nic ve zlém :) Mějte fajnový den
    Nič v zlom voči tebe ale aj iným hráčom sa dá šanca viz. fake,kaco,nigga. Snád v každom poste vidíš že problémom sú hlásenia a ked nemáš nič nahlásené cez ! ani na foru, tak treba vypísať mená aspom pár adminov ktorým hlásiš aby si mal hlásenia potvrdené, a tím sa preverí či naozaj rozoznáš cheaty. Takže nehnevaj sa ty, mi nejsme "zahorkly" ale mať hlásenia je podmienka a ty žiadne nemáš. Nikto nechce aby si huntil cheaterov a skákal zo serveru na server, ale musí byť videná snaha z tvojej strany. Alebo to zhrniem do jednej lahko pochopitelnej vety.

    ---Ked hlásiš adminom na steam, vypíš sem ich mená---
    (Toť vše od JBadmina)
    Už neni čas huliť...

  9. #9
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Žádost o práva na only dust2 servrech na old school a classic servrech.

    Citovat Původně založeno DUKe_CZ Zobrazit příspěvky
    Ok smažte tu žádost a už se ani po další ptát nebudu :D Admini tady vymřeli a vy nedáte šanci jiným hráčům.Ted' jsem potkal 2 nové adminy a ty jsem snad na servrech v životě neviděl.Prostě trošku nechápačka :D ale OK.Adminům na steamu hlásim když vím že někdo má.Nic nebudu to řešit.Smažte to a nebud'te tady tak zahořklý!Nic ve zlém :) Mějte fajnový den
    Napiš koho si potkal podle tebe jako nové adminy, protože nějak si nevybavuju, že by tu byl někdo nový z aimu :) Ono to taky může být tím, že ty nehraješ často a nebo taky často si admini mění nicky kvůli anonymitě.
    Chce se od tebe pouze hlášení což je pochopitelné, ale pro tebe asi ne, ty bys nejspíš do týdne chtěl hned práva, ani nenapíšeš komu hlásíš, nic. Trochu trpělivosti ne? Nebo někam spěcháš?
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  10. #10
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2016
    Umístění
    Zlín
    Příspěvky
    52

    Odpověď: Žádost o práva na only dust2 servrech na old school a classic servrech.

    Říkám neřeš(te) :D Já se už jen bavim ;)
    Naposledy upraveno DUKe_CZ; 18-10-19 v 00:35.

  11. #11
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Žádost o práva na only dust2 servrech na old school a classic servrech.

    Lock na vlastnú žiadosť.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •