Zobrazit výsledky od 1 do 10 z 10

Téma: Teoretické příčiny problému dem.

  1. #1
    Expert člen Avatar uživatele Asiimovíček
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    žiju doma D:
    Příspěvky
    306

    Lightbulb Teoretické příčiny problému dem.

    Dobrý den,

    Jelikož jsem ten, který prostě rád projíždí dema jen proto, aby se zasmál nad tím, jak lidé jsou totální blbci oproti zvířatům (samozřejmě ne všichni že ano).
    Tak mě taktéž celkem zarazilo, proč dema která stáhnu z kotelny, prostě padají.

    Možné příčiny, co jsem tak vyhledal:

    1. Chyba v nahrávání - Je tu nejspíše chyba v nahrávání ze strany webové stránky zde na kotelně (https://csko.cz/dema/), asi skoro všechna dema, které byly nahrány na kotelnu a ne třeba na uloz.to nebo letecká, prostě spadla a shodila celou hru.

    2. někteří nejspíše nemají aktualizovaný klient (i když je to nejspíše blbost ale co my víme..), proto dema mohou být taktéž nefunkční..
    Asi nejvíce mě zarazilo od Valve: "Fixed unnecessary texture rescaling with NPOT textures." (btw. ten update je hodně zajímavý, například trochu vylepšený scoreboard a nový příkaz: mp_infinite_ammo, pokud by toto někoho zajímalo a neví o tom ani prd: odkaz do neznáma.

    Závěr (za mě): možná bych zkusil jen nahrávat dema prostřednictvím letecká pošta, v případě, že by to pořád nefungovalo, možná bude tedy příčina úplně jinde. Předpokládám, že nad tímto jsem nebádal jen já, nebylo by na škodu, kdyby se taktéž mohli vyjádřit i ti, kteří o tom také něco ví (nějakou tu teorii).

    Píšu to jen proto, aby jsem se mohl dál smát těm podprůměrným lidem, kteří se objevují v hlášení. (ale nikomu to neříkejte jo ? xd)
    dodatek: V pohodě všechna dema, které jsem stáhl ze konkurenčního portálu, fungovala (všechno bylo na letecké poště).
    My Steam Profile (from SteamDB)

    „Když se vytratila veškerá naděje, když nikdo nepřichází na pomoc a krásy života vyprchaly, zjišťuji, že pomoc přece přichází, i když nevím jak a odkud.“

  2. #2
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Momentálne najväčší sithsky lord
    Příspěvky
    572

    Re: Teoretické příčiny problému dem.

    Povedal by som skôr tým novým updatom dačo bude, ani mne nejde niektoré demá prehrať a crashuje hra - prostredníctvom leteckej pošty, nemusí to byť iba cez kotelnu

    :D jedine to môžeš pozrieť na NS verzii, tam ti to pôjde, pravdepodobne grakon bude poznať odpoveď tak poradí /vysvetlí

  3. #3
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Teoretické příčiny problému dem.

    Nahrání dema z kotelny s tím nemá nic společné. Zkus si nahrát hltv na kotelnu a spustit - normálně ti přes steam pojede bez problémů. Ale když nahraje demo hráč, tak to prostě spadne komplet celá hra a může to být nahrané kdekoliv, já stahovala demo od nás, z posty atd, ale bez ns se na to nejde podívat a je to po tom updatu nějak, takže valve asi něco dojebalo jako vždy a bude se čekat na fix :D

    Jinak ten nový up už Grakon dávno přeložil https://csko.cz/forum/showthread.php...%26%23283%3Bny když si ho sem hodil od valve, ale anglicky. Ale nepíše se tam nic o tom, že nepůjdou pouštět dema - to by byla kravina, tak jak říkám, něco posrali.
    Naposledy upraveno Britny; 17-10-19 v 11:05.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  4. #4
    Profesionální člen Avatar uživatele Vachyas
    Datum registrace
    Nov 2016
    Umístění
    Chernobyl
    Příspěvky
    294

    Odpověď: Teoretické příčiny problému dem.

    Citovat Původně založeno Asiimovíček Zobrazit příspěvky
    Dobrý den,

    Jelikož jsem ten, který prostě rád projíždí dema jen proto, aby se zasmál nad tím, jak lidé jsou totální blbci oproti zvířatům (samozřejmě ne všichni že ano).

    Píšu to jen proto, aby jsem se mohl dál smát těm podprůměrným lidem, kteří se objevují v hlášení. (ale nikomu to neříkejte jo ? xd)
    Mno nevím nevím.. Když se směješ blbcům, tak ty asi taky nebudeš jeden z těch chytřejších.

  5. #5
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Momentálne najväčší sithsky lord
    Příspěvky
    572

    Re: Odpověď: Teoretické příčiny problému dem.

    Citovat Původně založeno Vachyas Zobrazit příspěvky
    Mno nevím nevím.. Když se směješ blbcům, tak ty asi taky nebudeš jeden z těch chytřejších.
    Kukučin povedal
    iba chudák z chudáka si robí srandu :D

  6. #6
    Expert člen Avatar uživatele Asiimovíček
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    žiju doma D:
    Příspěvky
    306

    Odpověď: Re: Teoretické příčiny problému dem.

    Citovat Původně založeno deepLy disappointed Zobrazit příspěvky
    jedine to môžeš pozrieť na NS verzii, tam ti to pôjde, pravdepodobne grakon bude poznať odpoveď tak poradí /vysvetlí
    Jsem línej restartovávat kvůli tomu Steam.
    Ale dik za možnost.

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    takže valve asi něco dojebalo jako vždy a bude se čekat na fix :D
    Tak jdeme čekat dalších X let ne ? Dělám si srandu.. Náhodou musím celkem chválit Valve, že vůbec zas něco dělá, mohla by vyjít i Half-Life 3 už. Ż\_(ツ)_/Ż

    Citovat Původně založeno Vachyas Zobrazit příspěvky
    Mno nevím nevím.. Když se směješ blbcům, tak ty asi taky nebudeš jeden z těch chytřejších.
    Pravděpodobně ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Ale aspoň necheatuji.
    No a neříkej, že se taky nezasměješ nad tím, že kolikrát podezřelý i s cheatama prohrává ? Mě to celkem i baví se na to dívat. xd
    My Steam Profile (from SteamDB)

    „Když se vytratila veškerá naděje, když nikdo nepřichází na pomoc a krásy života vyprchaly, zjišťuji, že pomoc přece přichází, i když nevím jak a odkud.“

  7. #7

    Odpověď: Teoretické příčiny problému dem.

    Nevím, mně padají jak moje vlastnoručně natočené dema, tak stáhnutá dema a né jenom z kotelny.
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  8. #8
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Teoretické příčiny problému dem.

    Mohla by vyjít i Half-Life 3 už. Ż\_(ツ)_/Ż
    No mám takový divný pocit, že toho se asi nikdy nedočkáme :DD I když bych to uvítala i já :D Ale jinak ohledně fixu, v posledním updatu byl taky problém a nějak dlouho jim to netrvalo opravit, kupodivu. Oni sice po x letech něco dají nové na 1.6 ale tím i třeba nevědomky poserou. Ale např. "Nastavení serveru - nekonečně nábojů a nemusíš přebíjet? wtf? docela OP" :D

    Citovat Původně založeno JustDoItNigga Zobrazit příspěvky
    Nevím, mně padají jak moje vlastnoručně natočené dema, tak stáhnutá dema a né jenom z kotelny.
    To bude asi tím co sem psala, prostě se to týká globálně steamového problému od Valve. Musíš na NS, ten nemá s tím nic společné, je to přeci jen free 1.6 :D se kterou valve nemá nic společné.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  9. #9

    Odpověď: Teoretické příčiny problému dem.

    Možno by to kotel vedel spraviť aby tie dema nepadali. Asi to chce upgrade serverov po tom update od valve.
    Spoiler Spoiler:


  10. #10
    Expert člen Avatar uživatele Asiimovíček
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    žiju doma D:
    Příspěvky
    306

    Odpověď: Teoretické příčiny problému dem.

    Citovat Původně založeno killer-savage Zobrazit příspěvky
    Možno by to kotel vedel spraviť aby tie dema nepadali. Asi to chce upgrade serverov po tom update od valve.
    Tooo s těmi servery.. Sice to nezní jako špatný nápad, ale má to drobný háček...
    Nevíme, jak na to budou reagovat NS verze 1.6tky a zda vůbec bude fungovat modul Dproto.. Co jsem jednou zkoušel já, tak Dproto mi na novější verzi serveru nešlo..
    Kdyby někdo nevěděl o co go, tak nemam problém vysvětlit, ale asi každý by měl vědět, co je Dproto. (snad)

    No a pokud toto kotel umí vyřešit (nebo má na to lidi), asi není co řešit.
    My Steam Profile (from SteamDB)

    „Když se vytratila veškerá naděje, když nikdo nepřichází na pomoc a krásy života vyprchaly, zjišťuji, že pomoc přece přichází, i když nevím jak a odkud.“

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •