Zobrazit výsledky od 1 do 6 z 6

Téma: JB6 - Zdrzovanie / Už je tu nuda !

  1. #1
    Trial admin Avatar uživatele sef
    Datum registrace
    Sep 2019
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    148

    *VIP*

    JB6 - Zdrzovanie / Už je tu nuda !

    Nečudujem sa že v sobotu o 12tej je na servery 6 ľudí, keď simon ako tento zdržuje kolo a ešte si z toho uťahuje a robí srandu.
    Viem aká je situácia s hráčmi, že ich tu je pomenej a mali by sa banovať len veľké priestupky, ale keď si chceme udržať hráčov mali by sme dohliadať na atmosféru na servery a nikoho nebaví čakať mŕtvy 15 minút kým sa nejaký psychopat uspokojí tým, že ostatným robí napriek.

    demo: http://leteckaposta.cz/514262711

    Nick: Už je tu nuda !
    IP: 85.163.109.2
    STEAM_0:0:129445762
    Naposledy upraveno sef; 19-10-19 v 13:37. Důvod: Doplněné info
    moze byt

  2. #2
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: JB6 - Zdrzovanie / Už je tu nuda !

    Já prostě, aji když sem si stáhla naše ns, tak hráči na steamu nerozumím ani prd co říká, takže už opravdu nevím. Stejný je to i zde - https://csko.cz/forum/showthread.php...328%3Bo-Mojsej Jestli to bylo slyšet jen na steamu, to fakt nevím.. Ale já se přikláním k tomu, že i když si čekal 12min, pak 15min na 2. demu tak bych za to ban nedávala. Zažila jsem horší kola, která trvala déle a vůbec se to nějak neřešilo.

    Takže ještě se teda může podívat někdo jiný, ale já kvůli tomuto nejsem pro ban.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  3. #3

    Odpověď: JB6 - Zdrzovanie / Už je tu nuda !

    Dema mi také furt blbnou a když si chci pustit demo od steam hráče na nonsteamu, tak to demo sice krásně běží, ale nejsou tam slyšet zvuky. Každopádně za zdržování bych taky nebanoval.
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  4. #4
    Trial admin Avatar uživatele sef
    Datum registrace
    Sep 2019
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    148

    *VIP*

    Odpověď: JB6 - Zdrzovanie / Už je tu nuda !

    Súhlasím že zdržovanie na jb je veľmi ťažko trestateľné. Keby ste počuli zvuk, bolo by vám jasné že bolo úmyselné a to by sa podľa mňa banovať už malo.
    moze byt

  5. #5

    Re: JB6 - Zdrzovanie / Už je tu nuda !

    Ahoj. Zvuk mi naštěstí na Steamu jede na obou demech. Je pravda, že například konkrétně já jsem před lety měl půlhodinová kola a nebyl jsem za to nikterak potrestán. Tady však bylo vyloženě vidět, že týpek zdržoval úmyslně, já ne. Ve dvou lidech dá olympiádu na deset bodů, pak dává atrakce na šest pokusů, mezitím se vykecává a zkouší blbosti. V druhé demu se vyloženě vysmívá tomu, že kvůli němu musí ostatní čekat. Nechával pouštěné písničky tak dlouho, dokud nedohrály, říkal, že bude zdržovat schválně ještě déle a že je mu to jedno a že si může zdžovat hru, jak moc chce. Toto je vyloženě o hubu a nedivím se, že mu tam lidi nervózně psali do chatu, ať si pohne. On z toho měl prdel. Být tam já, tak dostane kartáč. Tady je otázka, jestli by se to mělo či nemělo řešit banem, já bych se zdžel asi jen ingame upozorněním. Kdysi to možná nevadilo, protože servery byly pořád plné, ale dnes bychom více měli brát ohledy na to, že si hráči chtějí zahrát a že by neměli čekat, protože takhe pomalu příjdeme i o tu malou hrstku. Počkám na vyjádření ostatních adminů, abychom se domluvili na případném řešení tohoto případu.

  6. #6
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: JB6 - Zdrzovanie / Už je tu nuda !

    Vyřešeno, 3 dny zákaz jako výstraha.

    LOCK
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •