Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 22 z 22

Téma: Enjoy --> Fast212

  1. #16
    Stálý člen Avatar uživatele Enjoy
    Datum registrace
    Nov 2017
    Umístění
    Ten Nejoblíbenější
    Příspěvky
    599

    Odpověď: Enjoy --> Fast212

    Já bych nerad lock, já prostě nehodlám vlastnit ve svém záznamu ban kterej byl zbytečnej
    Keep calm and smoke

  2. #17
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,461

    Odpověď: Enjoy --> Fast212

    Ban byl možná hloupý, anebo abychom byli přesní, tak pro někoho možná trochu zbytečný. Ale zase se na to podívejte z druhé strany. Vzhledem k tomu, že na něho bylo hlášení, nemohl to udělat jenom jednou, tudíž kec typu "udělal jsem to omylem" je hloupost. Zase se teda dostaneme k tomu stejnému. Jakou má cenu upozorňovat na něco hráče, kteří tu hrají sto roků a moc dobře ví, jak to tu chodí. Jednou mu to odpustí jeden, podruhé druhý, potom další a další a nakonec, až dostane ban, tak řekne "omlouvám se, víckrát to neudělám" nebo "já za to nemůžu, nějak se to stalo" a dostane unban.. Tímto nemluvím jen o tomto banu, ale všeobecně, jak vidím, tak to těm hráčům normálně prochází.. Abych ale nemluvil jednostranně, tak je zase i pravda, že pokud hráč nemá žádný záznam, unban se po dohodě a rozhodnutí jiných adminů může dát s naprostým klidem. Pokud ale hráč nějaké prohřešky už má, pravděpodobně mu nebude dělat problém je dělat znovu a znovu.. Můj hlas by v tomto případě tedy byl takový, že ban je sice možná trošku zbytečný, ale byl taky dán podle pravidel, vysvětlení nahoře. Teď už jenom záleží na tom, jak moc se to zdá nebo nezdá ostatním adminům, což v tomto případě opět hovoří jasně.

  3. #18

    Re: Enjoy --> Fast212

    steam://connect/csko.cz:27101, JailBreak7 (0 admins), Plynová maska, STEAM_0:1:518782789 - Hýkal neustále zabranovaie spoure

    Přišlo jen jedno hlášení. V případu šlo o to, že byl prostě delší dobu zapnutý box. Z toho nelze usoudit, že to dělal schválně už dříve. Žadatel napsal, že to prý bylo omylem, resp. nevšiml si toho. Jestli to myslel vážně, to už je otázka spekulací, ale vzhledem k tomu, že nikdo z nás není vyučený psycholog, který by snad dokázal z jeho chování poznat, jestli to bylo fakt omylem, tak bych se přiklonil k presumpci neviny.

  4. #19
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Enjoy --> Fast212

    Možná asi kluci mysleli tím UB - že jsou pro úplného smazání z banlistu. Prej si psal Faste, že když bude více adminů pro, tak mu ho komplet vymažeš. Jako nevím co je na tom pravdy, tak to jenom upřesňuji.

    No jak jsem psala - ban byl dán úplně zbytečně, ale byl hned zkrácen na 3h. Budu to už brát, jak to je - když si někdo opravdu stěžuje, tak je trest na místě. Jestli si někdy Enjoy bude chtít žádat o práva, tak by mu tohle nemělo nějak uškodit, i kdyby ho tam měl, protože každý admin si to vyloží po svém a ví, že ban byl zbytečný, takže bych si nelámala hlavu zda tam je.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY ™


  5. #20
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: Enjoy --> Fast212

    Zbytečný ban a navrhuju, aby kompetentní osoba smazala kompletně ban ze záznamů. Enjoy sice dělá občas blbosti, ale když jsou 4 lidi, tak nemá ani cenu na hlášení chodit. Kdyby byl server naplněný třeba z 3/4, tak bych takovýhle ban i bral v úvahu, ale při 3vezních většinou dělají blbosti všichni včetně adminů, když je dobrá parta na serveru. Kdyby byl hráč, který hlášení posílal rozumný, tak přepojí na jiný server a nechá je si tam dělat co chtějí. 100% v tu dobu bylo na jiném serveru dost lidí na to, aby si mohl zahrát jinde. Zase o znova zbytečný ban. (Opět ale od "nováčka" v teamu.)

    Veškeré dema: http://csko.cz/Xaye

  6. #21
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: Enjoy --> Fast212

    čau, ban mi už zmazať nejde čiže by som poprosil niekoho z vedenia aby to zmazal, díky. Na tom že ban bol v poriadku stále trvám ale ked sa viacero adminov zhodlo na zmazaní tak budiš. Ide o to že to nebolo prvýkrát čo som dostal na neho hlásenie a len som mávol rukou kedže to boli zase len malé priestupky. Chcel som ho potrestať a myslím že zákaz k CT na 3 hodiny bol na mieste. A kde sa zase vytratilo pravidlo že aj ked je na servery málo ludí má sa hrať podla pravidiel? Preto lebo nás tam bolo málo som mu aj dlžku pomaly hned upravil na 3 hodiny. A operak keby to nikomu nevadilo tak by neprišlo hlásenie, ja ked už prídem na server ked je niekto nahlásený tak to neodignorujem, ani ked tam je málo hráčov.
    Už neni čas huliť...

  7. #22
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Enjoy --> Fast212

    Divný, každýmu adminovi by měl jít ban smazat z banlistu - pokud není nějaká změna u TA, že ban nejde odstranit. Tak poprosím někoho, kdo může ban kompletně smazat - třeba Kopr :)) Díky

    https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=255462

    Tímto tedy téma uzavírám.

    E: Ban smazaný
    Naposledy upraveno Britny; 22-10-19 v 18:50.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY ™


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •