Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 22

Téma: Enjoy --> Fast212

  1. #1
    Stálý člen Avatar uživatele Enjoy
    Datum registrace
    Nov 2017
    Umístění
    Ten Nejoblíbenější
    Příspěvky
    599

    Enjoy --> Fast212

    Vypis z konzole:

    Hráč Hýkal Nekýchal
    Typ banu SteamID
    SteamID STEAM_0:1:469549678
    IP adresa 188.120.211.30
    Udělen 19-10-2019 - 15:40
    DĂŠlka BANu 4320 minut
    VyprĹĄĂ 22-10-2019 - 15:40 (0 měsĂcĹŻ 0 tĂ˝dnĹŻ 2 dny 23 hodin 57 minut jeĹĄtě zbĂ˝vĂĄ )
    DĹŻvod [zakaz k CT] demencia (ban dany z tazkym srdom)
    BAN dal Admin Nova kapacita (Fast212)
    BAN dal Server csko.cz | Jailbreak 7 mini (jb_snow)


    Poznamka:



    Prosim? byli jsme 4 dokopy hrali jsme si delali kraviny zapnul jsem box, nevedel jsem o tom sorka a pak se typci boxovali, tak az pak mi doslo ze je zaplej tak jsem ho vypnul

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: Enjoy --> Fast212

    Došlo hlásenie že stále zabranuješ vzpure a ked si pozrieš aj CHL z toho serveru tak zistíš že nie každému sa to páčilo. Ako som ti povedal už na servery na to že si žiadal o práva som čakal normálne správanie a nie prídem a hned si zapol box ctčko zavrel v boxe a pri náhode potom umrel, aspom tie dvere si mohol otvorit ked si tam bol. Box si vypol potom čo si si všimol že tam som ja. Ban ti skrátim na pár hodín, aby to zostalo v historii keby chceš pripadne znova požiadať.
    Už neni čas huliť...

  3. #3

    Re: Enjoy --> Fast212

    Zdravím. Řešil bych ingame upozorněním, max. přesunem.

  4. #4
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Re: Enjoy --> Fast212

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Zdravím. Řešil bych ingame upozorněním, max. přesunem.
    Ty se přesuň na oslavu :D Ale má pravdu.. Možná jen stačilo fakt upozornit ve hře, aby nedělal hlouposti, než mu dát záznam do banlistu. Zkrácení sice proběhlo, což je v pohodě, ale jak říkám, stačilo upozornit.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY ™


  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: Enjoy --> Fast212

    Nehovorím že nestačilo upozorniť, ale že som prestrelil dlžku som si uvedomil ihned ale nestihol som to zmeniť kedže tu bola žiadosť za 5 minút. Momentálne mu za hodinu vyprší, ale aj tak bolo to proti pravidlám a že sme boli 5 no a čo iným to tiež kvoli tomu neprešlo. Keby som možno ja priamo v hre riešil by som to upozornením ale mám zásady a ked idem na hlásenie tak to riešim vačšinou tvrdšie, kedže tam boli problémy aj počas mojej neprítomnosti. Takže nehovorím že som to nemohol riešiť inak ale ban na 3 hodiny podla mna tiež neni zlý postup.
    Už neni čas huliť...

  6. #6

    Odpověď: Enjoy --> Fast212

    Ahoj, na serveru byli dohromady 4 lidi, je pochopitelné, že se v takové situaci budou dělat blbosti, pokud to není vyloženě kažení hry př. úmyslný free killy apod. Tak bych to taky moc neřešil, hráči mohli kdykoliv odejít na plnější sever.

    Ale jenom nechápu to zkracování, když už ten ban přeci dáš, tak si za ním stůj a nějakým způsobem podpoř to, proč jsi ho vůbec dal. Pak zbytečně shazuješ sám sebe. No a pokud si tím banem nejsi jistý, tak ho radši vůbec nedávej.
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  7. #7
    Stálý člen Avatar uživatele Enjoy
    Datum registrace
    Nov 2017
    Umístění
    Ten Nejoblíbenější
    Příspěvky
    599

    Odpověď: Enjoy --> Fast212

    Prosím o zrušení banu než to vyprchá, fakt nehodlám mít v záznamu ban za takovouhle prkotinu
    Naposledy upraveno Enjoy; 19-10-19 v 22:07.
    Keep calm and smoke

  8. #8

    Odpověď: Enjoy --> Fast212

    Citovat Původně založeno Enjoy Zobrazit příspěvky
    Prosím o zrušení banu než to vyprchá, fakt nehodlám mít v záznabu ban za takovouhle prkotinu
    Už se to tu řešilo několikrát, každý admin reaguje na ty daný situace jinak, Fast ti dal prostě nejvyšší možný trest co jsi mohl dostat. A i když na serveru nebylo tolik lidí a pravidla jsi porušoval jenom tak "decentně", tak jsi je furt porušoval, takže ban bych v tom záznamu nechal.
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  9. #9
    Expert člen Avatar uživatele Folowed
    Datum registrace
    Apr 2013
    Příspěvky
    439

    Odpověď: Enjoy --> Fast212

    Nebyl jsem, ale ja když jsou 4 na serveru, mám hlašení (krom cheatingu) na salámu. Když vypleskneš 1 ( v tomhle případě zkušeného a podle mě i dobrého hráče) nacpe se tam player18 bud bez majku a nebo s fixací na nutrilon.
    Jsem za UB
    „You're right. I am crazy. But you know what else? I don't give a fuck.“

    https://www.youtube.com/watch?v=FjUa...&start_radio=1





    :D https://www.youtube.com/watch?v=epzB...&feature=share :D

  10. #10
    Ex-admin
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    Dm ffa,Mega pub,Dust 2 only
    Příspěvky
    517

    Odpověď: Enjoy --> Fast212

    Zbytečný ban

  11. #11

    Odpověď: Enjoy --> Fast212

    Tiež by som povedal že zbytočný ban. Enjoya poznám a vždy keď niečo spraví je to vramci srandy poprípade mu poviem že to tak nemusel spraviť a všetko je ok. Za unban.

  12. #12

    Odpověď: Enjoy --> Fast212

    Zruš mu ho úplne prosím ťa fast. Pri 4 hráčoch zbytočný ban

  13. #13

    Odpověď: Enjoy --> Fast212

    Ban vypršal 19-10-2019 - 19:03, by som to uzavrel.

  14. #14
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: Enjoy --> Fast212

    Myslite si čo chcete ja som dal ban lebo on pravidlá ovláda a vie že je to zakázané, dlžku som zmenil pomaly hned a mal ho na 3 hodiny. Ako som písal vyššie možno stačilo upozornenie ale ja som sa to rozhodol riešiť banom, 3 hodiny je snád tak strašne moc? Alebo som nemal právo udeliť ban? Ja si myslím že hej, takéto veci si myslím že si admini riešia podla toho ako uznajú oni v tej situácii za vhodné, a že som "prekročil" nejaký limit sa mi nezdá. By ma zaujímalo kolko s tých adminov čo sa tu vyjadrilo si vobec všimlo že ban bol na 3 hodiny. Kludne ked sa vedenie rozhodne že mu ban zmaže, je mi to jedno ale nemyslím si že som konal zle, aj ked mohol som to vyriešiť aj ináč.
    Už neni čas huliť...

  15. #15

    Odpověď: Enjoy --> Fast212

    Jak jsem psal výše, každý admin na tu danou situaci reaguje jinak. Nevidím nic špatného na tom, že mu Fast dal ban, délku ze začátku sice trochu přestřelil, ale poté si to hned uvědomil a jeho délku snížil na 3 hodiny. Ban v takové délce je za mě v pořádku a není důvod ho úplně mazat.

    Každopádně ban už dávno vypršel, tak bych to tu klidně locknul.
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •