Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 21

Téma: Práva na server

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2018
    Umístění
    Klášterec nad Ohří
    Příspěvky
    77

    Práva na server

    Ahoj všem,

    Právě jsem pročítal forum, co se zde děje nového.
    Zabrousil jsem i do sekce " žádosti o práva na server ".

    A nestačím se divit co jako admini ( někteří ) dokážete vyplodit !!!!

    Takže je tu hráč a žádá o práva a nejmenovaný admin mu napíše, aby nahlašoval cheatera na FORU ???? To si děláte už srandu NE ???
    Když jako hráč jdu na server a vidím tam cheatera, tak předpokládám, že to bude vyřešeno okamžitě a né abychom ještě vypínali hru, přihlásili se
    na forum a zde vypisovali cheatera. Já osobně píši vybraným adminum přímo na STEAM, a musím říct, že tito moji vybraní pracují tak jak bych si to přál a jak to má být.
    Ale neudělit práva hráčům co opravdu hraji na serveru a snaží se to koordinovat přímo ze hry a vymlouvat se na nenahlášování cheaterů na forum se mi zdá už opravdu přes čáru.
    Chápu, že jsou tu nějaká pravidla přijetí do Admin teamu, ale tohle opravdu už ne !!
    Měli by jste být rádi, že to vůbec ještě někdo chce dělat, když se podíváte na počet udělených banů, tak je to hrůza. Navíc adminů je tu milion, ale ruku na srdce, kolik adminů je aktivních ??? Tím
    nemyslím, že přijde na server, zahraje 1 mapu a jde pryč.
    Berte to trochu vážně, my hráči si chceme zahrát v klidu a né se zatěžovat cheaterama.

    Přeji pěkný den

  2. #2

    Odpověď: Práva na server

    Zdravím,
    Z poloviny máš pravdu že hlášení na web je pomalejší a hráč bývá zabanován až tak po hodině co dělá blbosti na serveru, občas je zabanován i bez toho aby někdo koukal na forum hlášení. Nicméně jsi asi nepochopil co ti admini chtějí.. Admini chtějí jen hlášení ať už je to přes ! (většinou nikdo nepřijde), nebo napsat zprávu adminům na steamu nebo jiným takovým způsobem(Asi nejvíce spolehlivé), nebo právě přes stížnosti na fóru které bývají opožděné ale 100%. Jde o to že když "uchazeč" nenahlašuje přes fórum nebo přes ! bere se že nenahlašuje protože admini nevidí zda někomu píše např. na steamu. Když uchazeč dodá do žádosti (nebo to tam už má) jen že přes steam nahlašuje je po něm chtěno, aby vypsal komu nahlašuje.. Když nevypíše jejich nicky nebo nenapíšou admini kterým hlásí má prostě smůlu. Co si budem admini už nejsou moc aktivní, koho upřímně baví adminovat ve staré hře na "umírajícím" portále.. Já rozhodně adminy neobhajuji, je pravda, že někteří na to s prominutím "serou".. Z toho můžeme vyvodit že hlášení na fóru je celkem důležité pro uchazeče a také je to jistota... NEBO můžeš poslat nějaký ten příspěveček a máš tam pár PRO, Kopr je jistotka :)

  3. #3
    Pokročilý člen Avatar uživatele Noizik
    Datum registrace
    Dec 2016
    Umístění
    Biela dodávka
    Příspěvky
    130

    Odpověď: Práva na server

    No, teba ani zdraviť nebudem lebo vidím že si v tej hlave asi na druhej časti gumkáčov... Každopádne myslím že pokiaľ by si normálne chápajúci človek tak pochopíš že existuje niečo ako PRACA alebo ŠKOLA vieš každý do nej musí chodiť a nie všetci majú čas.
    To že ty máš na steame troch adminov ktorý sú aktívnejší neznamená že celý admin team je plný lenivých hovád a podobne, no teda to úplne neviem nevidel som každého admina ale to stranou.Forko slúži ako na riešenie problémov čo sa týka cheaterov aj unbanov a forko môžu ľudia kuknuť kdekoľvek.ä

    E: Som si prečítal viac jeho topicov a toto je buď neandrtálec s prepáčením alebo niekto kto to robí schválne.
    Naposledy upraveno Noizik; 22-10-19 v 21:46.

  4. #4
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2018
    Umístění
    Klášterec nad Ohří
    Příspěvky
    77

    Odpověď: Práva na server

    Tak přesně takovéhle adminy jako jsi Ty jsem měl na mysli !!!

    Tak tedy Ty vymaštěnko, já jsem tady nikoho nejmenoval, ale potrefená husa se asi našla.
    To že existuje škola, nebo práce, to ví i malé děcko.
    Proč ale ti co mají tu školu a tak vytíženou práci, žádají o práva adminů ???
    To aby jsi přišel o víkendu na jeden den ???
    A jelikož budeš asi hodně tupej, tak Ti vysvětlím, že to co jsem napsal se týkalo především přibráním dalšího admina a to, že se tu zminovalo další pravidlo, tak aby se nemusel dotyčný přibrat.
    Nic víc v tom nebylo.
    A když už odpovídáš na nějaké vlékno, ikdyby jsi byl jakoliv proti, je slušnost POZDRAVIT, tak jako jsem to udělal já a nikoho jsem hned neurážel.
    Zapiš si to za uši !!!

  5. #5
    Pokročilý člen Avatar uživatele Noizik
    Datum registrace
    Dec 2016
    Umístění
    Biela dodávka
    Příspěvky
    130

    Odpověď: Práva na server

    Ja by som aj pozdravil keby si to tu nepísal po 30x stačí raz, admini berú na vedomie že majú sem tam nejakú neaktivitu len tebe to asi nedopína ako pozerám dospeješ a pochopíš ked budeš chodiť do roboty.
    A myslím že sa admin team raz za nejakú dobu čístí pre tých neaktívnych, adminov tu je plný raj nejaký je menej a nejaký viac aktívny. Obzvlášť nedá sa hrať jedna hra 24/7/365 to človeka omrzí..

    E: Eh.. admin niesom keby hej kotelna spadne za 10 minút z mojej neschopnosti. A žiadajú pre to lebo ich ta hra baví a chceli by to tu udržiavať čisté hold niekto má viac času niekto menej.0

    Pokiaľ myslíš https://csko.cz/forum/showthread.php?69202-JB-Spe%9Al Tohoto tak asi ťažko príjmu niekoho kto tu má mesiac starý perma ban
    Ak Boxolopa tak ten ich možno onedlho dostane.
    Naposledy upraveno Noizik; 22-10-19 v 22:25.

  6. #6
    Nováček
    Datum registrace
    Jan 2015
    Příspěvky
    83

    Odpověď: Práva na server

    Ježiši bud rád že musíš len na fórko. Ja si pamätám ešte časy z 1910, kedy sme museli holubom (satelit pre morseový prístroj bol drahý) posielať takéto veci. Samozrejme, na ten papierik sa ti častokrát nezmestil ani nick, nie to ešte ID satelitu...a ty sa tu sťažuješ na tieto vymoženosti. Tá dnešná generácia nevďačná

  7. #7
    Pokročilý člen Avatar uživatele Noizik
    Datum registrace
    Dec 2016
    Umístění
    Biela dodávka
    Příspěvky
    130

    Odpověď: Práva na server

    Myslím že boxolopovím citátom by sa to mohlo locknúť alebo nechať na pospas :D

  8. #8
    Nováček
    Datum registrace
    Jan 2015
    Příspěvky
    83

    Odpověď: Práva na server

    bohužiaľ, my sme nechali na pospas jednotku K23-B, ktorá padla len preto, lebo chcela lacnejšie saletily. Hold, vtedy sa odhlasovalo že budú drahšie, aby bolo na stavbu Titanicu. Nikto vtedy netušil aká pohroma príde o pár rokov....rozohní sa AX1. Mať vtedy tie satelity, dnes mohlo byť všetko inak. Hlavne by DiCaprio neumrel

  9. #9
    Server admin Avatar uživatele Mlýn
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    Al Wakrah, Qatar
    Příspěvky
    507

    *VIP*

    Odpověď: Práva na server

    Ahoj, aj napriek nizkej aktivite máš odomňa Pro :)

    e: kam vlastne ziadas prava? a dopln pls id
    Naposledy upraveno Mlýn; 22-10-19 v 23:26.

  10. #10
    Nováček Avatar uživatele Vortexx
    Datum registrace
    Nov 2016
    Umístění
    Ostrava-Vítkovice
    Příspěvky
    88

    Odpověď: Práva na server

    Ahoj, tvá žádost mne velmi zaujala. Vidím že jsi inteligentní mládenec, už nemám moc času na adminování a tak si myslím, že bych tě mohl jmenovat svým nástupcem, napiš mi soukromou zprávu a můžeme se domluvit.

    PRO!

  11. #11

    Odpověď: Práva na server

    Vy jste hovada :—D
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  12. #12
    Nováček
    Datum registrace
    Jan 2015
    Příspěvky
    83

    Odpověď: Práva na server

    Ako to myslíš že "možno"? Akože nestačí, že vďaka mne nemusíte kotlovi posielat holubov, lebo vďaka mne a mojej jednotke K01-A a K23-B (nech je im zem ťažká (zaliali ich betónom)) sme presadili satelity, takže vám stačí pár kliknutí a píšete? Ach vojnu na vás. Stalin mal pravdu keď mi povedal, že nikomu sa nezavdačíš a preto si radšej daj pivo...to mi pripomína že ma má parchant ešte pozvať
    Naposledy upraveno boxolop3; 23-10-19 v 13:29. Důvod: ax1 ma úprimne vystrašil

  13. #13
    Ex-admin (Tsk)
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Aim servery
    Příspěvky
    347

    Odpověď: Práva na server

    Zdravím.

    Žiadaš v zlej sekcií. Ak by si veľmi chcel, tak tu môžeš požiadať ---> https://csko.cz/forum/forumdisplay.p...1va-na-serveru. Nič proti, ale toto by nešlo.

  14. #14
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Práva na server

    OT príspevky vymazané.

    Citovat Původně založeno ax1 Zobrazit příspěvky
    Ahoj všem,

    Právě jsem pročítal forum, co se zde děje nového.
    Zabrousil jsem i do sekce " žádosti o práva na server ".

    A nestačím se divit co jako admini ( někteří ) dokážete vyplodit !!!!

    Takže je tu hráč a žádá o práva a nejmenovaný admin mu napíše, aby nahlašoval cheatera na FORU ???? To si děláte už srandu NE ???
    Když jako hráč jdu na server a vidím tam cheatera, tak předpokládám, že to bude vyřešeno okamžitě a né abychom ještě vypínali hru, přihlásili se
    na forum a zde vypisovali cheatera. Já osobně píši vybraným adminum přímo na STEAM, a musím říct, že tito moji vybraní pracují tak jak bych si to přál a jak to má být.
    Ale neudělit práva hráčům co opravdu hraji na serveru a snaží se to koordinovat přímo ze hry a vymlouvat se na nenahlášování cheaterů na forum se mi zdá už opravdu přes čáru.
    Chápu, že jsou tu nějaká pravidla přijetí do Admin teamu, ale tohle opravdu už ne !!
    Měli by jste být rádi, že to vůbec ještě někdo chce dělat, když se podíváte na počet udělených banů, tak je to hrůza. Navíc adminů je tu milion, ale ruku na srdce, kolik adminů je aktivních ??? Tím
    nemyslím, že přijde na server, zahraje 1 mapu a jde pryč.
    Berte to trochu vážně, my hráči si chceme zahrát v klidu a né se zatěžovat cheaterama.

    Přeji pěkný den
    To, že sa hlási v hre je v poriadku. Podľa správnosti by sťažnosť na fóre mala byť uverejnená až následne a to v prípadoch, keď sa na konkrétne hlásenie v hre nikto z admin teamu nedostavil. Avšak a druhú stranu pri hláseniach na fóre je u prípadného žiadateľa väčší prehľad v úspešnosti jeho hlásení. Čiže pravdivostnú a logickú hodnotu má rub aj líce. Pri riešení žiadostí sa neprihliada len na hlásenia. Posudzujú sa aj ďalšie podstatné faktory.
    Tvrdenie, že adminov je milíon je prehnané, nehľadiac teraz na to, že sa to nemyslí doslovne. S úbytkom hráčov priebežne ubúdajú aj pochopiteľne členovia admin teamu, takže nie je nutné to príliš zveličovať a omielať vetu, že je tu milión adminov, ale takmer žiaden nechodí na hlásenia.

  15. #15
    Pokročilý člen Avatar uživatele Playericek
    Datum registrace
    Jan 2018
    Umístění
    Piešťany
    Příspěvky
    212

    Odpověď: Práva na server

    Citovat Původně založeno Samco Zobrazit příspěvky
    S úbytkom hráčov priebežne ubúdajú aj pochopiteľne členovia admin teamu, takže nie je nutné to príliš zveličovať a omielať vetu, že je tu milión adminov, ale takmer žiaden nechodí na hlásenia.
    presne tak ako píšeš
    Naposledy upraveno Samco; 24-10-19 v 18:31. Důvod: Demencia, opakovaná úprava citácie
    ლ(ಠ益ಠლ)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •