Zobrazit výsledky od 1 do 11 z 11

Téma: Spešl JailBreak

  1. #1

    Post Spešl JailBreak

    Ahojte chcel by som požiadať o práva na JB z dôvodu že by som chcel zaúčať nováčikov a poprípade keď hrám a niečo nieje v poriadku vyriešiť to. Niečo o mne volám sa Matej mám 15 rokov a moje záľuby sú hranie hier (najmä cska) vo voľnom čase sa učím programovať a taktiež som členom dobrovoľného hasičského zboru. Mám čistý trestný register. Hlásenie cheaterov na forku nemám lebo väčšinou hlásim rovno v hre do reportu. Hlásenia sú najmä z kazenia hry a občas kvôli CTčkam ,ktorý nemajú mikrofón alebo nevedia pravidlá.

    STEAM ID: STEAM_0:1:157377402
    Tento účet je pomerne nový ešte som hrával na NS nick: Typeek_
    Nick v hre: Typeek_

    Ďakujem za každú odpoveď.

  2. #2
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: Spešl JailBreak

    Ahoj, sice splňujes pravidla pro nabor, ale už jen z principu toho, ze vidím jak se občas chovají z prominutím a bez toho aniž bych tě tímhle chtěl urazit 15ti lete děti když dostanou do rukou práva se mu ten věk moc nelíbí. Myslím, ale že vím kdo jsi ale zkusím zase místo Wowka občas zapnout csko a omrknout jak hraješ atd. Také by bylo dobré kdyby jsi si mě přidal na Steam a občas mi něco hlásil. Chtěl bych své pro dát jen lidem, kteří budu vědět, že už od začátku mají jistý nadhled atd..

    Závěr: zatím nevím

    Veškeré dema: http://csko.cz/Xaye

  3. #3

    Odpověď: Spešl JailBreak

    Ďakujem máš tam friend request :D

  4. #4
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Spešl JailBreak

    Ahojky, zatím musím být prozatím PROTI .. Ono je sice hezké, že hlásíš adminům, ale nenapsal si vůbec jakým, nikdo se zde se zatím za tebe nezaručil a z mého pohledu máš ještě co dohánět, jsi takový ten "nováček" co by se měl nejdřív seznámit celkově s webem apod. Ještě nedávno si měl NS, vím, že jsem ti zařizovala ten nick na steamu a VIP.
    Zkrátka jako vhodný kandidát mi zatím nepřijdeš. Zkus to spíše za nějaký rok.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  5. #5

    Odpověď: Spešl JailBreak

    Ďakujem. Ešte k tým hláseniam, tým reportom som myslel "!" v hre.

  6. #6

    Odpověď: Spešl JailBreak

    Ahoj, tu sú nejaké tvoje hlásenia ktoré som len z rýchlosti vytiahol

    https://m.imgur.com/zMp7jyA

    Môžeš tam písať aj mena hráčov ? Napríklad napíšeš - neschopne CT, ale čo ak sú tam dve či viac CTciek? To si domyslim že ktorý ? Alebo Nevenovanie sa modu, kto ale ? Na servery 10 hráčov a ja mám hľadať že kto? Napis napríklad !Bager - nevenovanie modu. Na take hlásenie kde nie je nick skoro nikto nechodí lebo sa to neoplatí keďže nevieme o koho ide.
    Ďakujem.

  7. #7

    Odpověď: Spešl JailBreak

    Citovat Původně založeno Bager258 Zobrazit příspěvky
    Ahoj, tu sú nejaké tvoje hlásenia ktoré som len z rýchlosti vytiahol

    https://m.imgur.com/zMp7jyA

    Môžeš tam písať aj mena hráčov ? Napríklad napíšeš - neschopne CT, ale čo ak sú tam dve či viac CTciek? To si domyslim že ktorý ? Alebo Nevenovanie sa modu, kto ale ? Na servery 10 hráčov a ja mám hľadať že kto? Napis napríklad !Bager - nevenovanie modu. Na take hlásenie kde nie je nick skoro nikto nechodí lebo sa to neoplatí keďže nevieme o koho ide.
    Ďakujem.
    Ok beriem. Ale väčšinou keď prídeš na ten server tak je hneď jasné o koho sa jedná. Tá vulgarita bolo tam CT ,ktoré celú hru čo som tam bol nadávalo do rodiny, toto hlásenie som dával aj na forko. Ale ďakujem za upozornenie :D

    BTW mohol by som si ťa pridať na STEAME a písať ti keď tak hlásenia ?

  8. #8

    Odpověď: Spešl JailBreak

    Citovat Původně založeno Typeek Zobrazit příspěvky
    Ok beriem. Ale väčšinou keď prídeš na ten server tak je hneď jasné o koho sa jedná. Tá vulgarita bolo tam CT ,ktoré celú hru čo som tam bol nadávalo do rodiny, toto hlásenie som dával aj na forko. Ale ďakujem za upozornenie :D

    BTW mohol by som si ťa pridať na STEAME a písať ti keď tak hlásenia ?
    Bude to lepšie rýchlejšie a prehľadnejšie. Jasne kľudne si ma pridaj.

  9. #9

    Re: Spešl JailBreak

    Zdar. Nenašel jsem žádné bany ani na Steam, ani na NS. Jinak ale musím říct, že máš celkem slabou aktivitu. Dále se mi nelíbí věk a čerstvý Steam. Zatím jsem proti.

  10. #10
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Spešl JailBreak

    Proti
    Bez aktivity. Pro zavření.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  11. #11
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Spešl JailBreak

    Nie

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •