Zobrazit výsledky od 1 do 8 z 8

Téma: Stížnost na Adminy,Jen využívájí svojí moc.

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2019
    Příspěvky
    11

    Angry Stížnost na Adminy,Jen využívájí svojí moc.

    Toto jsem ještě nikde,nikdy nenažil.
    Admini jsou jen nepříjemní,neochotní pomoct a mnoho dalšího.
    Například : Vidím nového hráče na portálu ,hráč se snaží se to naučit apod. Hráč si přijde hrát na server Jailbreak připojí se do ct bez toho aby věděl co to obnáší. Potom přjde admin a místo toho aby mu pomohl nebo snad alespon poradil tak mu dá ban.
    jak říkám prostě nepříjemná komunita bez ochoty a svědomí .
    Toto zatím není vše .Brzy se ode mě stížnosti jen budou hemžit , už vídím jak mi je admini budou blokovat.

  2. #2
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Stížnost na Adminy,Jen využívájí svojí moc.

    Ahoj
    Není důvod ti něco blokovat... každý má právo vyjádřit se k dané situaci. Ber ale v potaz to, že ne všichni admini jsou stejní.. někeří jsou víc hodní, někeří už hold méně. K tomu abys mohl jít k CT, musíš mít odehrané určité minuty/hodiny ne-li dny u vězňů, tak abys porozuměl co se vlastně po tobě chce... Přeci jen, nemůžeš přijít od jinud kde jsou pravidla tak či onak a pak tady mluvíš jedno přes druhé přičemž ti nikdo vlastně nerozumí. Admini se občas snaží pomoci, navést hráče k správnému Simonovaní, ale pokud hráč odmítá nebo vůbec ale vůbec nechápe co se po něm chce, tak je zákaz na místě. Tím že se připojíš k nám na server a odškrtneš první tabulku bereme v potaz to, že pravidlům rozumíš a že sis je perfektně přečetl. To že to jen odškrtneš a ani se na to nepodíváš a pak to dopadá tak jak to dopadá tak... nevím no, co jiného? Je tady ještě možnost tě přesunout zpět k vězňům, ale to pak ten admin nemá jistotu že se tam nepřipojíš o půl hodiny zas. Stížnosti si psát můžeš, jak říkám.,.. nikdo ti tvůj názor nebere, ale podívej se na pravidla, abys věděl jak taková stížnost má vypadat... Díkc a přejí krásný zbytek dne.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  3. #3
    Server admin
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Nitra
    Příspěvky
    241

    Odpověď: Stížnost na Adminy,Jen využívájí svojí moc.

    Ak narážaš na toto to je základné pravidlo u ct mať mik
    https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=272441

  4. #4
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2019
    Příspěvky
    11

    Odpověď: Stížnost na Adminy,Jen využívájí svojí moc.

    Nikde ale není napsáno se simona odškrtnout musím ,všichni ho nutili at to odškrtne ale nikdo nebral v potaz to že on to neumí.

  5. #5
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Stížnost na Adminy,Jen využívájí svojí moc.

    Ano, pokud jsi u CT, tvojí povinností je mít napsaného /Simon a být ve frontě. Pokud Simonovat neumíš a jsi úplně mimo tak tam nemáš být. U vězňů se to dá doučit taky - koukáš na ostatní.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  6. #6

    Odpověď: Stížnost na Adminy,Jen využívájí svojí moc.

    Když hráč nemá žádné zkušenosti se samotným módem, tak si má odehrát 72hodin u věznů. Kdysi to bylo i v pravidlech,

  7. #7
    Server admin
    Datum registrace
    Jun 2016
    Umístění
    ..občas mimo realitu...
    Příspěvky
    322

    Odpověď: Stížnost na Adminy,Jen využívájí svojí moc.

    Pokud máš nač si stěžovat, tak si stěžuj. Ale vyhrožovat jak budeš stěžovatel a nepříjemný atd.....? To je zkrátka trapné....

  8. #8
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: Stížnost na Adminy,Jen využívájí svojí moc.

    Zde jsou PRAVIDLA JB - některé teda už neplatí, protože se tam dělaly nějaké změny, ale většina ano. Hned v úvodu máš napsáno:

    Hra za dozorce je určena pouze pro hráče mající potřebné zkušenosti a funkční mikrofon.
    Nikde není psáno, aby admini ještě učili hráče tento mod, je to pouze jejich dobrá vůle pomoci, ale nováček by neměl vůbec k CT chodit, pokud neovládá pravidla, jinak je jasné, že dostane BAN. Takhle to zde prostě chodí mnoho let. Když jsem třeba já začínala na JB - ještě ne zde na Kotelně, tak jsem se vše učila u T a ptala se lidí co hráli u CT a nahrála si mnoho hodin, než jsem se odvážila jít k CT. Co se týče Kotelny bylo to to samé, protože zde byly jiná pravidla, ale naučila jsem se to poměrně rychle. A po celou dobu co tu jsem, jsem nedostala ani jeden ban, takže jde všechno.
    Ještě tedy opravím jedno - aby někdo mohl jít k CT, tak dříve bylo v pravidlech, nebo to tam chybí, že má mít odehráno na JB 3 měsíce (ne 72h) To samé platí, aji když se žádá o spešla apod. Je to tak lepší, protože pak má člověk jistotu, že se opravdu pravidla naučí dobře. To je myslím dostatečně dlouhá doba než 3 dny. (I když chápu, že ty 3 dny by musel hrát nonstop, ale snad to jde pochopit).
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •