Zobrazit výsledky od 1 do 3 z 3

Téma: Jailbreak / TTT- Demencia / DV_[DV_arMY_]

  1. #1
    Trial admin Avatar uživatele sef
    Datum registrace
    Sep 2019
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    155

    *VIP*

    Jailbreak / TTT- Demencia / DV_[DV_arMY_]

    Demo: http://leteckaposta.cz/888003136
    Status: STEAM_0:1:161318232
    Chatlog: https://csko.cz/chatlog/show?from=27...indForm-submit
    IP: 178.255.168.42
    Nick: DV_[DV_arMY_]

    Demá sú chudobné na dôkazy, no kedže už tu dnes na neho sťažnosť od boxolopa bola, musím pridať to čo mám ja.
    Na JB: ( demo "noizik" pretočte si to až na koniec, je to posledné kolo v deme) Dá sa k CT, udelí hneď HVD a povie že to bol preklik. Okrem toho, ďalšie kolá ( to už mi na deme chýba, ale spominal to aj boxolop ) odmietal zobrať simona keď som ho na to opakovane vyzval ( v chatlogu mi napísal že vraj mi to ide lepšie, tak preto ho nebral ) Narušoval mi hru tým že otváral cely cez tlačítko, občas nahitoval hráčov bez dôvodu a zabil VD ktoré rozbilo bednu so zbraňou no nezobralo ju.
    Na TTT: ( demo "army" 2.kolo ) Je tu zachytený random kill, začal som točiť až potom čo pár randomov dal a následne si resetoval karmu reconnectom.

    Dalo by sa povedať že army dnes už od rána, kam prišiel tak porušoval pravidlá, aj napriek tomu že dôkazov mám málo, nedá mi to a musím ho za takéto chovanie nahlásiť.
    Naposledy upraveno sef; 27-10-19 v 14:26.

  2. #2

    Re: Jailbreak / TTT- Demencia / DV_[DV_arMY_]

    Ahoj. Co se týče situace na JB, tak pokud je na demu jen ta událost s HVD (nedíval jsem se na něj), tak to je tak na upozornění in-game, ne na ban. Zbytek na demu prý ani není, tak to je mi líto, ale bez důkazů nemůžeme nic dělat.

    Co se týče TTT, tak to třeba počkat na TTT adminy.

  3. #3
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: Jailbreak / TTT- Demencia / DV_[DV_arMY_]

    DV_[DV_arMY_] v tom demu já nic nevidím - 3 kola z tvého pohledu, jestli dával randomy před demem, tak je zbytečné mu dávat ban.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •