Zobrazit výsledky od 1 do 10 z 10

Téma: Enjoy :)

  1. #1

    Enjoy :)

    Čau mám tu stížnost na pana ENJOYE neboli KVÍČAL :)
    Jelikož za pár dni hraní cska jsem viděla něco nehezkého od enjoye --->[VIP] Kvíal : zase tato štětka, [VIP] Kvíal : Mě to nezajima malý děvko
    Dnes sem hrála na jb a tam kam jsem šla já .. tam šel i on .. :) slušně sem se ho zeptala zda to je schválně že chodí za mnou nebo ne.. pak to začlo ta "hádka" ale hned jak jsem odešla tak od něj padla slova " rikal ze te ma u pici ze jses stetka,ze te zna delsi dobu,no ze si poslala nudesky adminum,no nesmej se tomu rekl enjoy " ( kamarád mi to řekl když já odešla)
    O nudes se tu nebudu bavit protože každý ví jak to bylo.
    Ano přiznávám sama .. že jsem o něm též málo něco řekla, ale já jsem mu aspoň neudělala ostudu před 25+ lidmi a nevysmívala jsem se mu. :)
    Vím že mě polovina kotelny nemusí jen kvůli tomu co jsem udělala.. ale aspoň si nehraju na to co enjoy a nedělam frajéra za klávesnicí jak dítě.
    Už si toho všímám delší dobu co se děje na kotelně ohledně mě ..a jaké jsou o mě drby.. vím že enjoy o mě roznáší drby které nejsou ani pravda např. že posílám nudes adminům :)
    Schválně jsem přestala chvíli hrát na kotelně .. zda se ta komunita uklidní a nebudou se už šířit drby.. ale bylo to zbytečný.
    Fellow sám může říct že mam své "OBLÍBENCE" a co o mě říkají.
    ale zpět k enjoyovi jeho chování na 18+ chlapce mu jde ale aby řekl pravdu to né.
    Radši bude šířit o mě lži a bude se nad tim smát jak ubohé dítě.
    Už mi došla trpělivost a nenechám si to líbit akord od enjoye ... pochopila bych kdyby to myslel ze srandy :)
    a pochopila bych kdyby se mi omluvil na steamu.
    Každý nějak ví že ja a enjoy se nemusíme.
    Jediný enjoy dává lidi proti mě ( nebudu jmenovat koho )
    Nevim zda si všímáte jeho chování .. :) ale jak je na serveru admin tak dělá že on za nic nemůže a žádné větičky ve smyslu toho že jsem děvka atd nenapíše / neřekne.
    Ten to radši řekne / napíše když tam jsem já a hráči.
    Vím že mi tohle asi nějak nepomůže ale budiž. :D

    Jak říkám už si to nenechám líbit.
    Nenechám si líbit jeho kecy:)



    Dík za názory / odpovědi.

  2. #2
    Server admin
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Nitra
    Příspěvky
    241

  3. #3

    Odpověď: Enjoy :)

    dík aspoň někdo to pochopil :)

  4. #4
    Server admin
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Nitra
    Příspěvky
    241

    Odpověď: Enjoy :)

    Neber to ako výhru.lebo máš aj sama matom nieaky ten podiel . zbytočne sa len provokujete.a Škoda že v chate nieje čo komentovala.

  5. #5

    Odpověď: Enjoy :)

    Jako projel jsem jeho CHL a byla tam jenom jedna věta "Mě to nezajima malý děvko" a podle zbytku co psal, to vypadalo, že to chce řešit normálně v klidu

    E: Ted jsem si projel i její CHL a provokace byla z obou stran, takže ban buď oběma či nikomu. To je můj názor na věc.
    Naposledy upraveno JustDoItNigga; 30-10-19 v 20:20.
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  6. #6

    Odpověď: Enjoy :)

    Dobrý no já se jen bránila hlavní je že ve forum chatu jsem ted pro smích .. klasika a ty se ještě smeješ jsi najs spešl kámo..tleskám ti :) přestala jsem hrát jen proto zda se komunita uklidní a zda bude mít enjoy opet neco proti mě :) ale tady je to zbytečný řešit když pomalu admini nefungují :)

  7. #7
    Ex-admin
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    Dm ffa,Mega pub,Dust 2 only
    Příspěvky
    517

    Odpověď: Enjoy :)

    Enjoy má ban ty ne, ale admini nic neresi :DD

    chatlog jsem nečetl ale pokud nigga psal že jenom ta jedna věta tak za slovo děvka ban na 3 dny je hoooodne přehnané...
    Naposledy upraveno DajMen; 30-10-19 v 20:55.

  8. #8

    Odpověď: Enjoy :)

    Citovat Původně založeno ListraCZE Zobrazit příspěvky
    Dobrý no já se jen bránila hlavní je že ve forum chatu jsem ted pro smích .. klasika a ty se ještě smeješ jsi najs spešl kámo..tleskám ti :) přestala jsem hrát jen proto zda se komunita uklidní a zda bude mít enjoy opet neco proti mě :) ale tady je to zbytečný řešit když pomalu admini nefungují :)
    Já se směju celkově této situaci a jak se oba chováte jako malý. V Chatboxu si lidi mohou psát téměř cokoliv a nemůžu do toho nijak zasahovat.
    Naposledy upraveno JustDoItNigga; 30-10-19 v 21:06.
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  9. #9

    Odpověď: Enjoy :)

    Prosím ťa daj mu ub, za 1 devku 3 dni si celkom prestrelil

  10. #10
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Enjoy :)

    Já jsem proti UB, už jen z toho důvodu, že neustále vytahují nějaký nudesky a co se kdysi stalo. Jak jsem psala, nech mu dá pár hodin, nebo den, za tu vulgaritu. A i když mohla být provokace z obou stran, tak záleží kdo kam až zašel.

    E:

    Zde je to vyřešeno, uzavírám.
    Naposledy upraveno Britny; 31-10-19 v 18:56.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •