Zobrazit výsledky od 1 do 5 z 5

Téma: Upravení max lvl

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2019
    Příspěvky
    1

    Upravení max lvl

    Začal bych tim, že lvl 36-40 je extrémně moc a lvl 30 mi přijde docela málo, takže podle mě takovej kompromis je max. lvl 35. Z lvlu 35 bych to rozhodně nezvedal na 40, protože je to fakt hodně. Lvlu 30 se dá dosáhnout za několik dní, obvzlášť s bonusmanem a vyšší lvl jsem nikdy neměl, ale předpokládám, že na lvl 35 je potřeba např. 2x tolik XP, co na lvl 30, takže je tam ta jistota, že se bude lvl 35 farmit třeba 1-3týdny (1 možná s bonusmanem.)
    Zvednutí max. lvlu stejně tolik lidí neovlivní, protože lvl 30 jsme tam 3 nebo 4 a z nich tam hrajem jenom 2 a ještě ne moc často, protože začínat od začátku je docela nudný, když už jsem dosáhl max. lvlu a hraní s tim max. lvlem neni moc zábava, protože se nemáme na co expit a neni tam moc lidí, co by nás mohli nějak potrápit. Jelikož si tuna lidí dává špatný hrdiny, tak často ani lvly 25 s 2 spoluhráčema s lvl 15-23 nejsou výzva, i když používám třeba jenom TMP nebo MP5.
    Lidi, co jsou teď lvl 30, tak nejsou špatní (až na 1), takže šance, že je zabije nějaká nížší úroveň, když se snaží třeba s vylepšeným AK, i když to je třeba lvl 26-29, je fakt minimální. Třeba v poslední době walkuju, abych byl pomalejší a hraju s pistolkama, hlavně s P228, aby nižší lvly měly nějakou šanci. A nižšíma lvlama nutně nemyslim lvl 1-10, klidně tak hraju proti lvl 22.
    Dřív nebo později bude víc lvlů 30 a jelikož nebudou mít, co překonat, tak to přestanou hrát, samozřejmě to platí i pro lvly 35, ale trvá o dost dýl, než se dostane někdo na lvl 35 než na 30. Myslim si, že přeměna max. lvlu ze 30 na 35 neni tak těžká, takže by bylo fajn pro těch pár lvlů 30 to zvednout na 35, určitě by tam někdo z nich začal hrát znova a problematika, že nižší lvly nebudou mít šanci je stejná jako teď - nižší lvly nemají šanci.

  2. #2

    Odpověď: Upravení max lvl

    Sdílím stejný názor. Lvl 30 je málo, ale lze je porazit od lvl 13-15, sám jsem to zkoušel a vydařilo se :) Ano jsem také jeden z těch co jsou lvl 30 a uvítal bych lvl 35...
    PS. Nejsem ten špatný :)

  3. #3
    Profesionální člen Avatar uživatele Dannyko
    Datum registrace
    Sep 2014
    Příspěvky
    212

    Odpověď: Upravení max lvl

    Ahoj,

    Zbytočne sa budú zvyšovať lvly. Stačí zrušiť ten boost XP +300%, reštartovať server a lvl budeš robiť aj 2 mesiace (možno aj 3 týždne pokiaľ hráš denne s bonusmanom).
    Keď zvýšiť lvl tak späť na lvl40. Tam už veľa hráčov nehrá každý teraz reže buď CS:GO, Fortnite alebo najnovšie Pupg Lite. Stačí znížiť počet slotov na servery čím Kotel ušetrí peniaze.
    Inak na tento príspevok ti budú skoro všetci srať z dôvodu, že ich SuperHero absolútne nezaujíma. Teraz keď si všimneš tak skoro každý rieši JailBreak takže ten príspevok nemá ani zmysel keď ti za tie dni okrem matybarta nikto nič nenapísal.

  4. #4
    Profesionální člen Avatar uživatele radim5275
    Datum registrace
    Sep 2013
    Umístění
    Frýdek-Místek ( Ostrava )
    Příspěvky
    205

    Odpověď: Upravení max lvl

    Citovat Původně založeno Dannyko Zobrazit příspěvky


    Inak na tento príspevok ti budú skoro všetci srať z dôvodu, že ich SuperHero absolútne nezaujíma. Teraz keď si všimneš tak skoro každý rieši JailBreak takže ten príspevok nemá ani zmysel keď ti za tie dni okrem matybarta nikto nič nenapísal.
    Aspoň je tu něco, co si počtu :D.
    https://steamcommunity.com/profiles/76561198258040153/
    https://myanimelist.net/profile/radim5275

    " Retired one of top 4 on superhero " - leda tak za dob hackera, nooba aspol. Teďka netrefím pomalu ani bota.
    " Jeden z nejlepších mediků cod serveru, před resetem " - asi top5, byl jsem dokonce lepší než " from hell radar ", ne jako hráč ale jako medik.

  5. #5
    Profesionální člen Avatar uživatele Dannyko
    Datum registrace
    Sep 2014
    Příspěvky
    212

    Odpověď: Upravení max lvl

    Citovat Původně založeno radim5275 Zobrazit příspěvky
    Aspoň je tu něco, co si počtu :D.
    Tak vieš pravdu musel niekto povedať :D

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •