Zobrazit výsledky od 1 do 9 z 9

Téma: csko.cz --> Koprakek

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2019
    Příspěvky
    13

    csko.cz --> Koprakek

    Vypis z konzole:


    [AMXBANS] ================================================
    [AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 272528)
    [AMXBANS] Mas 23 hodin, 57 minut a 48 vterin do vyprseni BANU
    [AMXBANS] autoid: neni
    [AMXBANS] Duvod banu: 'Nerespektovani admina'
    [AMXBANS] Zabanovany nick(1): < csko.cz >
    [AMXBANS] Tvuj nick: csko.cz
    [AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:231227571
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:231227571
    [AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 89.203.218.55
    [AMXBANS] Tvoje IP adresa: 89.203.218.55
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Ban dal admin: < Koprakek >
    [AMXBANS] Server: csko.cz | Jailbreak 6
    [AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
    [AMXBANS] ================================================


    Poznamka:


    Jaky nerespekotvani admina co to je za sracku ? Ja jsem se minimalne 10 Niggy ptal jestli tenhle nick muzu mit a on neni ani schopnej odepsat ? Po tom co mi napsal at si nick zmenim tak jsme si nick zmenil a za to mam ban ?

    E: To jsem dostal ban za Default nick ? To je jako v pohodě nebo jak ?

  2. #2

    Odpověď: csko.cz --> Koprakek

    Přišel jsem na server, kde jste nejdříve používali neviditelné nicky, po asi 4 upozornění aby jste si dali pryč ty neviditelné nicky jste nebyli schopni si to změnit, tak jsem vám dal kick. Poté jste šli na jiný server kde jste s tím pokračovali do té doby, než nepřišel Grakon, který vám ty nicky změnil. Když Grakon odešel, začali jste kopírovat nick jedné hráčce, načež jsem vám řekl, ať už to neděláte a změníte si to. Keců u toho bylo sice hromada, ale nakonec jste si ho změnili. Po krátké provokaci jak jsem neschopný, že ti nedokážu odepsat sis ale dal opět stejný nick jako měl jeden tvůj kamarád. Nemám co více dodat, upozorněn jsi byl několikrát a přesto jsi pokračoval. Pravidla bys měl sám vědět, já nejsem povinen ti je neustále opakovat.

    E: stačí si projet jeho CHL.
    Naposledy upraveno JustDoItNigga; 29-10-19 v 12:13.
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  3. #3
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: csko.cz --> Koprakek

    Podle chatlogu vidím, že rád kopíruješ jiné nicky. Upřímně ani nevím, který je pravý Pípa? Default nick je Player kdyby náhodou - csko.cz není, to se ti změní, jen když v nicku například reklamu na GS apod. Za mě ban oprávněný, ještě jak si dáváte schválně ty invis nicky + spam smajlíků = no hrůza a děs ten log a to jenom za dnešek.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  4. #4
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2019
    Příspěvky
    13

    Odpověď: csko.cz --> Koprakek

    Když tak strašně všichni koukáte na ChatLog proč z 5 lidí co to dělali mam ban jenom já ? To že Kopr semnou má problém od doby co jsem tady začal hrát to už neřeším ale když už tady píšete a já tady znova že jsem se ho 10 ptál jeslti že mam nick csko.cz a 5 mezer to vadí a on mi ani jednou nebyl schopnej odpovědět to už je v pohodě... Nigga já nevím co tady píšeš že jsi nám psal ať si ty nicky změníme že jsi nám to psal. Napsal jsi to následně za 5 sekund jsme všichni dostali kick a to je všehcno takže nevím co tady píšeš za hovna že jsi nám to psal celou dobu.. Jeden den mě nezabije ale když to dělá 5 lidí a ban dostnau jenom já měli by jste se nad sebou zamyslet.. :D

  5. #5

    Odpověď: csko.cz --> Koprakek

    Psal jsem vám to několikrát a dokonce jsem vám to i říkal. Ban máš jenom ty z jednoho prostého důvodu, poté co jsem vám řekl, ať si dáte ten nick onoho hráče pryč, tak jsi u toho měl řeči jenom ty avšak změnili jste si ho všichni. Ostatní si ale dali už jenom jeden nick a více ho neměnili, ty sis tam házel můj nick, pak nick typu "Vadný admin" a nakonec sis opět dal stejný nick jako tam už někdo měl.
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  6. #6
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: csko.cz --> Koprakek

    Nějaké csko.cz je ukradené, ale že kopíruješ nick kexo, sef, Listra, pak Niggu. Invis nicky jsou zakázané, protože je třeba NS hráči nevidí, když si je vás dá víc, nevidí vaše Avatary, nemusí je vidět ani steam hráč - podle rozlišení, stejně tak podobné nicky a bylo vidět, že to v tom logu děláš záměrně, ještě mi bylo řečeno, že vám ty nicky Grakon změnil, ale nerespektovali jste to. Takže asi za to si dostal ban. A kopírování je všeobecně zakázané, to bys měl sám vědět a ne se ptát na každý nick co používá někdo jiný zda ho můžeš mít. Hlášení asi přišlo jen na tebe, pokud ostatní už nikoho nekopírovali. Tak asi proto si ty jediný dostal ban. Zamýšlet by ses měl spíš ty, proč děláš takový hovadiny a pak si tady stěžuješ, když ti ani o UB nejde :)
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  7. #7
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2019
    Příspěvky
    13

    Odpověď: csko.cz --> Koprakek

    Já tady nechci vypisovat nějaký slohy ale NIggovo nick jsem nekopíroval On má Just Do It NIgga pokud vím já si dal Nigga. S tím vadný admin jsem myslel že jsi mi neodepsal aby jsi si mě všiml Kexo sám řekl že si ten nick můžeme dát a Listra do samý takže tak :D

  8. #8
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2019
    Příspěvky
    13

    Odpověď: csko.cz --> Koprakek

    Můžete lock protože mít pravdu proti vám není šance :D

  9. #9
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: csko.cz --> Koprakek

    Citovat Původně založeno PipaSkap Zobrazit příspěvky
    Můžete lock protože mít pravdu proti vám není šance :D
    Máš pravdu. Power of love.

    LOCK
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •