Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 62

Téma: Nový turnaj - názov? Rady? Pripomienky?

Threaded View

  1. #1

    Nový turnaj - názov? Rady? Pripomienky?

    Čaute, s Burakom sme sa bavili, že by sme spravili nejaký nový turnaj, rozpíšem vám to tuna, každé nápady na to pridávajte do tejto témy, skúste vymyslieť nejaký názov, nejaké nápady k tomu čo zmeniť/ zlepšiť. Turnaj najlepšie 3v3. Dátum zverejním neskôr, nejak moc skoro to nebude.

    Team, 2 ľudia alebo 3 ľudia v teame podľa toho čo by bolo lepšie vyjadrite sa.

    Herné módy by boli skoro všetky: classic, knife, paintball, SoccerJam, GunGame, Furien, CTF, AIM. Je ich nepár aby sa mohli votovať veci, ešte vysvetlím nižšie.


    Každý team by mal kapitána, ktorý by riešil to, aký mód sa bude hrať. Kapitáni daných teamov sa stretnú niekde na TS alebo Discorde alebo niekde (Treba domyslieť, vymyslieť), kde si povedia čo sa nehrá, ban systém. Každý team hrá proti sebe maximálne 3 módy, bude sa hrať BO3 (pre neznalých, kto vyhrá 2 mapy postupuje). Nikdy sa nebude môcť hrať 2x ten istý mód, vždy to musia byť 3 rozdielne módy.


    Bodový systém a štýl hrania by bol nasledovný. Ak sa zoženie 16 teamov, čož dúfam, že áno tak by sa hralo na 2 tabuľky po 8 teamov. Medzi týmito tabuľkami by hral každý s každým. Za výhru 2:0 na mapy by výherný team dostal 3 body a prehratý 0. Za výhru 2:1 by výherný team dostal 3 body a prehraný team 1 bod. Po sčítaní bodov by postúpili z každej tabuľky prvé 4 teamy, ktoré by ďalej hrali KO systém v pavúkovi. Hral by sa naďalej systém BO3. Finále a o 3. miesto by sa hralo BO5 takže viac módov, aby bol výherca jasnejší, že to fakt vie. (Ak máte pripomienky alebo nápady sem s nimi).

    Každý mód by sa hral do 8 a nie do 16, teraz rozpíšem každý mód ako by som si to predstavoval, bude tam aj do koľko a ako. (Ak budú pripomienky sem s nimi)


    AIM:


    Classic:

    Klasické pravidlá na každú mapu. Hrať sa bude do 8 a nie do 16. Výmena strán bude po sčítaní kôl, tak ako je to pri MR15.

    Knife:

    Taktiež do 8. Výmena strán ? Zakázaný vlak, ak sa niekto na to bude sťažovať a bude to na deme, bude to kontumácia.


    Paintball:


    Bude sa hrať do 8. Výmena strán ? Neviem čo k tomu viac.


    SoccerJam:

    Futbal do 8, nemusí byť výmena strán.

    GunGame:

    Jedna mapa. Tento mód bude záležať v podstate na jednom človeku, vyhrá ten team koho hráč ako prvý vyhrá gungame, čiže zabije poslednou zbraňou niekoho z enemy teamu a ukáže to WIN.

    Furien:

    Bude sa hrať do 8 ? Myslím, že na furiene sa sami menia strany podľa toho kto vyhrá dané kolo, takže by som to tak proste nechal, neriešil zbytočné pravidlá a nech to hrajú do niekoľkých kôl, do koľko skúste napísať lebo ja neviem.

    -Furien sa ževraj mení po 5 kolách, ako to vymyslieť ?
    - Bude sa musieť hrať knife o stranu, bude to hrať jeden z teamu, kapitán alebo niekto koho si zvolia, ten pôjde k CT ako aj hráč z druhého teamu. Dajú si knife a rozvolia si strany.

    CTF:

    Na koľko vlajok budú hrať ? Výmenu teamov by som dal, napr. budú hrať do 8 vlajok tak by som dal výmenu keď sčítanie vlajok oboch teamov bude 8. Ale ak by hrali do 10 tak by som dal sčítanie vlajok napr. tiež do 8, nech majú viac priestoru za danú stranu.



    Všetko čo je hrubým treba domyslieť alebo na to niečo napísať. Váš názor.


    Ďakujem za prečítanie a za vaše nápady.
    Naposledy upraveno Bager258; 29-10-19 v 15:53.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •