Strana 1 z 5 123 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 62

Téma: Nový turnaj - názov? Rady? Pripomienky?

Hybrid View

  1. #1

    Nový turnaj - názov? Rady? Pripomienky?

    Čaute, s Burakom sme sa bavili, že by sme spravili nejaký nový turnaj, rozpíšem vám to tuna, každé nápady na to pridávajte do tejto témy, skúste vymyslieť nejaký názov, nejaké nápady k tomu čo zmeniť/ zlepšiť. Turnaj najlepšie 3v3. Dátum zverejním neskôr, nejak moc skoro to nebude.

    Team, 2 ľudia alebo 3 ľudia v teame podľa toho čo by bolo lepšie vyjadrite sa.

    Herné módy by boli skoro všetky: classic, knife, paintball, SoccerJam, GunGame, Furien, CTF, AIM. Je ich nepár aby sa mohli votovať veci, ešte vysvetlím nižšie.


    Každý team by mal kapitána, ktorý by riešil to, aký mód sa bude hrať. Kapitáni daných teamov sa stretnú niekde na TS alebo Discorde alebo niekde (Treba domyslieť, vymyslieť), kde si povedia čo sa nehrá, ban systém. Každý team hrá proti sebe maximálne 3 módy, bude sa hrať BO3 (pre neznalých, kto vyhrá 2 mapy postupuje). Nikdy sa nebude môcť hrať 2x ten istý mód, vždy to musia byť 3 rozdielne módy.


    Bodový systém a štýl hrania by bol nasledovný. Ak sa zoženie 16 teamov, čož dúfam, že áno tak by sa hralo na 2 tabuľky po 8 teamov. Medzi týmito tabuľkami by hral každý s každým. Za výhru 2:0 na mapy by výherný team dostal 3 body a prehratý 0. Za výhru 2:1 by výherný team dostal 3 body a prehraný team 1 bod. Po sčítaní bodov by postúpili z každej tabuľky prvé 4 teamy, ktoré by ďalej hrali KO systém v pavúkovi. Hral by sa naďalej systém BO3. Finále a o 3. miesto by sa hralo BO5 takže viac módov, aby bol výherca jasnejší, že to fakt vie. (Ak máte pripomienky alebo nápady sem s nimi).

    Každý mód by sa hral do 8 a nie do 16, teraz rozpíšem každý mód ako by som si to predstavoval, bude tam aj do koľko a ako. (Ak budú pripomienky sem s nimi)


    AIM:


    Classic:

    Klasické pravidlá na každú mapu. Hrať sa bude do 8 a nie do 16. Výmena strán bude po sčítaní kôl, tak ako je to pri MR15.

    Knife:

    Taktiež do 8. Výmena strán ? Zakázaný vlak, ak sa niekto na to bude sťažovať a bude to na deme, bude to kontumácia.


    Paintball:


    Bude sa hrať do 8. Výmena strán ? Neviem čo k tomu viac.


    SoccerJam:

    Futbal do 8, nemusí byť výmena strán.

    GunGame:

    Jedna mapa. Tento mód bude záležať v podstate na jednom človeku, vyhrá ten team koho hráč ako prvý vyhrá gungame, čiže zabije poslednou zbraňou niekoho z enemy teamu a ukáže to WIN.

    Furien:

    Bude sa hrať do 8 ? Myslím, že na furiene sa sami menia strany podľa toho kto vyhrá dané kolo, takže by som to tak proste nechal, neriešil zbytočné pravidlá a nech to hrajú do niekoľkých kôl, do koľko skúste napísať lebo ja neviem.

    -Furien sa ževraj mení po 5 kolách, ako to vymyslieť ?
    - Bude sa musieť hrať knife o stranu, bude to hrať jeden z teamu, kapitán alebo niekto koho si zvolia, ten pôjde k CT ako aj hráč z druhého teamu. Dajú si knife a rozvolia si strany.

    CTF:

    Na koľko vlajok budú hrať ? Výmenu teamov by som dal, napr. budú hrať do 8 vlajok tak by som dal výmenu keď sčítanie vlajok oboch teamov bude 8. Ale ak by hrali do 10 tak by som dal sčítanie vlajok napr. tiež do 8, nech majú viac priestoru za danú stranu.



    Všetko čo je hrubým treba domyslieť alebo na to niečo napísať. Váš názor.


    Ďakujem za prečítanie a za vaše nápady.
    Naposledy upraveno Bager258; 29-10-19 v 16:53.

  2. #2
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Oct 2018
    Umístění
    Západ ČR
    Příspěvky
    297

    Odpověď: Nový turnaj - názov? Rady? Pripomienky?

    Nejlepší by bylo, kdyby se udělál turnaj o nejlepšího hráče v kreslení. Určitě všichni znají např gartic.io a takový, kde se soutěží v kreslení. :D

  3. #3
    Server admin Avatar uživatele F4Ke :-**
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Aim
    Příspěvky
    494

    Odpověď: Nový turnaj - názov? Rady? Pripomienky?

    Ahoj, keď bol furien turnaj, tak bol 3v3 a bolo to o ničom. Vždy bol v hre last. Lepšie by bolo podľa mňa na furien 2v2 aby nebol last.
    F4Ke

  4. #4
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Momentálne najväčší sithsky lord
    Příspěvky
    572

    Re: Nový turnaj - názov? Rady? Pripomienky?

    Furien:

    Bude sa hrať do 8 ? Myslím, že na furiene sa sami menia strany podľa toho kto vyhrá dané kolo, takže by som to tak proste nechal, neriešil zbytočné pravidlá a nech to hrajú do niekoľkých kôl, do koľko skúste napísať lebo ja neviem.

    -Furien sa ževraj mení po 5 kolách, ako to vymyslieť ?
    - Bude sa musieť hrať knife o stranu, bude to hrať jeden z teamu, kapitán alebo niekto koho si zvolia, ten pôjde k CT ako aj hráč z druhého teamu. Dajú si knife a rozvolia si strany.
    Mohlo by sa to tak kto bude mať skôr 15/16 kôl win
    Ahoj, keď bol furien turnaj, tak bol 3v3 a bolo to o ničom. Vždy bol v hre last. Lepšie by bolo podľa mňa na furien 2v2 aby nebol last.
    Slabé výhovorky fake :D last je súčasť hry takisto ako sk, zoberú tí 2 sk na teba a budeš skákať na strop? :D
    Podľa mňa kľudne 3v3

  5. #5
    Server admin Avatar uživatele F4Ke :-**
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Aim
    Příspěvky
    494

    Odpověď: Nový turnaj - názov? Rady? Pripomienky?

    No hej, ako minulý turnaj si hráči písali kill aby ten 3 hráč mal každé kolo sk.
    F4Ke

  6. #6
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Momentálne najväčší sithsky lord
    Příspěvky
    572

    Re: Odpověď: Nový turnaj - názov? Rady? Pripomienky?

    Citovat Původně založeno F4Ke :-** Zobrazit příspěvky
    No hej, ako minulý turnaj si hráči písali kill aby ten 3 hráč mal každé kolo sk.
    Ja som bol posledný turnaj, sťažovali sa iba na mntosa ináč nič :D

  7. #7
    Ex-admin
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    Dm ffa,Mega pub,Dust 2 only
    Příspěvky
    517

    Odpověď: Nový turnaj - názov? Rady? Pripomienky?

    Já bych do toho šel a co takhle tam hodit ještě team deatmatch.. Vyhrál by ten Tym kdo by měl lepší rozdíl killu a smrti :D
    Naposledy upraveno DajMen; 29-10-19 v 21:31.

  8. #8
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Nový turnaj - názov? Rady? Pripomienky?

    A jaký je rozdíl mezi 2v2 a 3v3 ? Kdyby to bylo 2v2 a ten jeden umře a ten druhej oba zabije, tak stejně bude last ne? Tady se spíš hraje na kola, jinak pokud se to mění po 5, tak to dej na 10.

    Jinak tohle má být turnaj jako všech modů dohromady, nebo každý zvlášt?
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  9. #9

    Odpověď: Nový turnaj - názov? Rady? Pripomienky?

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    A jaký je rozdíl mezi 2v2 a 3v3 ? Kdyby to bylo 2v2 a ten jeden umře a ten druhej oba zabije, tak stejně bude last ne? Tady se spíš hraje na kola, jinak pokud se to mění po 5, tak to dej na 10.

    Jinak tohle má být turnaj jako všech modů dohromady, nebo každý zvlášt?
    Skús si toto prečítať ešte raz:

    Každý team by mal kapitána, ktorý by riešil to, aký mód sa bude hrať. Kapitáni daných teamov sa stretnú niekde na TS alebo Discorde alebo niekde (Treba domyslieť, vymyslieť), kde si povedia čo sa nehrá, ban systém. Každý team hrá proti sebe maximálne 3 módy, bude sa hrať BO3 (pre neznalých, kto vyhrá 2 mapy postupuje). Nikdy sa nebude môcť hrať 2x ten istý mód, vždy to musia byť 3 rozdielne módy.

  10. #10
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Momentálne najväčší sithsky lord
    Příspěvky
    572

    Re: Nový turnaj - názov? Rady? Pripomienky?

    Last znamená to že dostaneš 200hp +superknife(čo má 2krát väčší dmg)
    Za T od 3 hráčov (u t posledný hráč musíš byť )
    U Ct 4+ hráči u T (ct musí byť posledný) aby dostal 200hp, automatické prebijanie po každom kile a výber m4/ak47

    Ak je 2v2 žiadny last nebude
    Ak bude 3v3 u T bude iba last

  11. #11
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Nový turnaj - názov? Rady? Pripomienky?

    Aha, díky za vysvětlení, tak to by bylo asi taky lepší ty 2v2 ne? Aby neměli takovou výhodu a třeba nepodváděli.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  12. #12
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Momentálne najväčší sithsky lord
    Příspěvky
    572

    Re: Nový turnaj - názov? Rady? Pripomienky?

    V tom sa nedá podvádzať je to súčasť hry
    Strany sa striedajú cca každých 5-6 roundov

  13. #13
    Discord admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788

    Odpověď: Nový turnaj - názov? Rady? Pripomienky?

    Najs. Furien 2v2 keďže minulý turnaj čo sme organizovali
    s delikom sa každý sťažoval ako niektoré teams si vybrali 1ného hráča a nechávali mu lasta. Alebo druhé riešenie 3v3 ale posunúť Furien lasta na 4+ ako je to aj u CT.

  14. #14

    Odpověď: Nový turnaj - názov? Rady? Pripomienky?

    Ten furien turnaj 2v2 by som spravil aj mimo tento návrh ako bol turnaj skoro každý rok, samozrejme či ostatní to budú chcieť .
    Už ani neviem kdo toto celé začal,
    no vypičoval som tu každému a stále som neskapal.
    Nepríjemný jak šedý zákal, besný, chorý, šedý šakal,
    nechal za sebou každého debilka čo do mňa skákal.

  15. #15
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2016
    Příspěvky
    90

    Odpověď: Nový turnaj - názov? Rady? Pripomienky?

    Já bych uskutečnil: Paintball 3v3 nebo Classic 3v3. Tyto turnaje už nebyly sakra dlouho.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •