Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 34

Téma: Steamaci nepočujú Nonsteamakov

  1. #1
    Server admin Avatar uživatele Kaco
    Datum registrace
    Mar 2018
    Umístění
    Jailbreak
    Příspěvky
    609

    Steamaci nepočujú Nonsteamakov

    Ako názov hovorí, dnes hrám JB lenže sa stala takáto udalosť. Nie som sám kto nepočuje nonsteamakov, stalo sa to aj druhým dnes na servery. Či CT alebo T ako steamak nepočuť nonsteamakov. Ak sa to dá fixnúť tak aspoň rýchlo alebo nejaké rady. Ďakujem. Neviem čím to môže byť, ale dnes sa mi aj updatol steam.

    KLIK
    Naposledy upraveno Kaco; 01-11-19 v 17:15.
    Pozor na neschopných, sú schopný všetkého.

    „Only you... can make this world seem right...
    Only you... can make the darkness bright...
    Only you...“

    𝕂𝕒𝕔𝕠 ﺕ

  2. #2
    Ex-admin
    Spešl hráč
    Avatar uživatele mirecc
    Datum registrace
    Nov 2013
    Umístění
    chodim sa prechadzat do Rakuska
    Příspěvky
    748

    Odpověď: Steamaci nepočujú Nonsteamakov

    bude to podľa mňa tým updatom steamu, robí mi to tiež

  3. #3

    Odpověď: Steamaci nepočujú Nonsteamakov

    na 100% je to tím updatem.
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  4. #4
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Steamaci nepočujú Nonsteamakov

    Valve fixuje jenom originál, stejně tak jak to bylo s přehrávání dem. S NS nemá nic společné, je to neoriginální kopie a už jednou byl stejný problém a jestli to nemusel tehdy sám kotel nějak fixnout. Valve tím akorát vydělá, že když se neuslyší, tak si zakoupí origoš.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  5. #5
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Steamaci nepočujú Nonsteamakov

    HAHA, to bude zákazu k CT za No Mic
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  6. #6

    Odpověď: Steamaci nepočujú Nonsteamakov

    Tak teď se stala taková zajímavá věc, nonsteam hráč šel k CT a steam hráči ho normálně slyšeli. Prý si tu nonsteam verzi hodil do steam knihovny.
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  7. #7
    Terminátor Avatar uživatele piratjo
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    2,100

    Odpověď: Steamaci nepočujú Nonsteamakov

    Citovat Původně založeno JustDoItNigga Zobrazit příspěvky
    Tak teď se stala taková zajímavá věc, nonsteam hráč šel k CT a steam hráči ho normálně slyšeli. Prý si tu nonsteam verzi hodil do steam knihovny.
    S niggom na serveri odskusane a NS hraca bolo pocut. NS verziu stiahnutu z kotelny som pridal do knihovny na STEAME.


  8. #8
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Oct 2018
    Umístění
    Západ ČR
    Příspěvky
    297

    Odpověď: Steamaci nepočujú Nonsteamakov

    NEBUDU SI STAHOVAT NONSTEAM VERZI ABYCH SI JÍ POTOM DÁVAL DO KNIHOVNY POCHOP TO, já už nevím či jste fakt retardovaný nebo co.

  9. #9

    Odpověď: Steamaci nepočujú Nonsteamakov

    Citovat Původně založeno Cinan Zobrazit příspěvky
    NEBUDU SI STAHOVAT NONSTEAM VERZI ABYCH SI JÍ POTOM DÁVAL DO KNIHOVNY POCHOP TO, já už nevím či jste fakt retardovaný nebo co.
    Asi jsi nepochopil, tak znovu. NONSTEAM hráč si dal jeho NONSTEAM verzi do jeho STEAM KNIHOVNY a poté ho bylo slyšet. Nikdo ti neříká, aby sis stahoval NS verzi.


    E: Takže, někdo si stáhne nonsteam verzi, poté si ji dá do steam knihovny a jde hrát. Na serveru jde k CT a díky tomu, že si tu nonsteam verzi dal do steamu, tak ho slyší i Steamáci.

    Tohle není vůbec mířený pro steam hráče, steam hráči si normálně můžou hrát na steam verzi a nic neřešit, ale jestliže si hráč který nemá steam verzi dá NONSTEAM verzi do steam knihovny (ani nemusí mít zakoupený steam csko), tak ho poté ve hře půjde slyšet. (Pravděpodobně)
    Naposledy upraveno JustDoItNigga; 31-10-19 v 18:05.
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  10. #10
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Steamaci nepočujú Nonsteamakov

    Taky bych to neudělala. V první řadě ani netuším, jak bych měla vecpat ns do knihovny a v druhé řadě pokud valve mělo zase nějaký dementní update, tak určitě tím nechtěli udělat to, aby si ted každý kdo má steam stáhl neoriginální hru a vecpal ji do knihovny, která shodou náhodou právě byla ta, která se updatetovala, ale pouze na default skinu, kdo má jiný skin, tak nemá ani knihovnu, jako třeba já.

    Citovat Původně založeno JustDoItNigga Zobrazit příspěvky
    Asi jsi nepochopil, tak znovu. NONSTEAM hráč si dal jeho NONSTEAM verzi do jeho STEAM KNIHOVNY a poté ho bylo slyšet. Nikdo ti neříká, aby sis stahoval NS verzi.
    Tohle bych upřímně nepochopila ani já, pokud NS nemám stažený, jak si to tam mám dát? Navíc Pirát psal "NS verzi staženou z kotelny"

    E:
    No nevím, podle mě je tohle dost složitý postup a ne všichni NS ho třeba pochopí, nebo vůbec nebudou tušit co mají dělat, že je steam hráči neslyší a že nemůžou tak být u CT a kdo jim to všechno bude vysvětlovat? Já například stále v tom vidím to, že píšeš, že si musí stáhnout NS a dát do STEAMU - takže ten steam si oni musí prostě stáhnout a pak dát NS do knihovny?

    Já se jen modlím, aby to raději opravili, nebo třeba se na to podíval Kotel, ten už hodněkrát musel dělat nějaký fix na naší NS verzi kvůli miku. Než nějaké stahování do knihovny.
    Naposledy upraveno Britny; 31-10-19 v 17:07.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  11. #11

    Odpověď: Steamaci nepočujú Nonsteamakov

    Steam > Library > ľavo dole add game > add non steam game > vybrať spúšťaciu ikonu Non steam CS 1.6> spustiť cez steam

  12. #12
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Steamaci nepočujú Nonsteamakov

    Jo tohle se už dá pochopit, ale doufám, že to je návod pro ty s NS verzí co se stejně musí zaregistrovat na steamu a ne pro nás :D Pač já fakt žádný NS kvůli JB tam strkat nebudu.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  13. #13
    Terminátor Avatar uživatele piratjo
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    2,100

    Odpověď: Steamaci nepočujú Nonsteamakov

    Tak este raz pre vysvetlenie.

    NS verzia do STEAM knihovny - ako to tam hodit pisal vyssie Senpai. Steam hraci budu NS hracov, ktori tu svoju hru maju v steam kniznici, pocut. Otestovane na d2, Jb.


  14. #14
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Oct 2018
    Umístění
    Západ ČR
    Příspěvky
    297

    Odpověď: Steamaci nepočujú Nonsteamakov

    znovu ti napíšu, že na co tam budu mít 2x csko na steamu. A ještě k tomu nonsteam?

  15. #15

    Re: Odpověď: Steamaci nepočujú Nonsteamakov

    Citovat Původně založeno Cinan Zobrazit příspěvky
    znovu ti napíšu, že na co tam budu mít 2x csko na steamu. A ještě k tomu nonsteam?
    Přečti si to ještě jednou. Ty jako Steam hráč nemusíš nic řešit.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •