Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 15

Téma: DarkMasterCZ --> Nuuu,da!!

  1. #1
    Vypis z konzole:

    Hráč Mechanic ã‚·
    Typ banu SteamID
    SteamID STEAM_0:0:176665870
    IP adresa 37.188.180.193
    Udělen 01-11-2019 - 18:56
    DĂ©lka BANu 4320 minut
    Vypršà 04-11-2019 - 18:56 (0 mÄ›sĂcĹŻ 0 tĂ˝dnĹŻ 2 dny 23 hodin 58 minut ještÄ› zbĂ˝vá )
    DĹŻvod [zakaz k CT] nastuduj si prosim jeste ty pravidla, dekuji ti
    BAN dal Admin Krtecek (Nuuu,da!!)
    BAN dal Server csko.cz | Jailbreak 6 (jb_snow)
    Předchozà bany 0


    Poznamka:




    Ban k CT ? Nechapu Nudo... Ja jsem rekl Pustena klavesnice, a zabil jsem ty co utikali coz byl Opicka a kdyz jsem to rekl tak on stejne sel a ostani to pochopili. Par uteklo, ale zabil jsem Opicku, a pak po me sli hledani zabil sjem je a este jak jsem se lek tak jsem nechtene zabil CT ale sjem mu rekl ze dostane VD. Ale pak jsem dostal ban

    Cekam vyjadreni
    Naposledy upraveno Koprakek; 02-11-19 v 11:29.

  2. #2
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: DarkMasterCZ --> Nuuu,da!!

    Tys řekl CT, že dostane VD ?
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  3. #3

    Odpověď: DarkMasterCZ --> Nuuu,da!!

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Tys řekl CT, že dostane VD ?
    myslím že tam mělo být "nechtěně jsem zabil VD"
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  4. #4

    Odpověď: DarkMasterCZ --> Nuuu,da!!

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Tys řekl CT, že dostane VD ?
    *VD

  5. #5
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: DarkMasterCZ --> Nuuu,da!!

    Ban je sice na 3 dny, ale vidím, že Nuda je nějak neaktivní a ani neví, že tu má žádost, ke které by se měl vyjádřit a pokud ne, tak se mu správně měl dát UB. Jako Nuda měl k tomu určitě nějaký důvod, ale jestli se ho do vypršení nikdo nedozví, tak je to vůči žadateli docela nefér.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  6. #6
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: DarkMasterCZ --> Nuuu,da!!

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Ban je sice na 3 dny, ale vidím, že Nuda je nějak neaktivní a ani neví, že tu má žádost, ke které by se měl vyjádřit a pokud ne, tak se mu správně měl dát UB. Jako Nuda měl k tomu určitě nějaký důvod, ale jestli se ho do vypršení nikdo nedozví, tak je to vůči žadateli docela nefér.
    Môžeme počkať ešte do zajtra. Ak nepríde k odpovedi, tak by sa mal zákaz pozastaviť, respektívne zrušiť.

  7. #7
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: DarkMasterCZ --> Nuuu,da!!

    Citovat Původně založeno Samco Zobrazit příspěvky
    Môžeme počkať ešte do zajtra. Ak nepríde k odpovedi, tak by sa mal zákaz pozastaviť, respektívne zrušiť.
    Sem mu nakonec napsala na steamu, tak uvidíme.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  8. #8
    Expert člen
    Datum registrace
    Jan 2014
    Příspěvky
    302

    Odpověď: DarkMasterCZ --> Nuuu,da!!

    Za neznalost pravidel mi to přijde absolutně normální ban, nechápu co na něm není v pořádku, obzvlášť když ho tu většina adminů zná.

  9. #9
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: DarkMasterCZ --> Nuuu,da!!

    No Nuda to moc nerozepsal, ale ban je oprávněný nakonec. Pofragoval si půlku serveru jen kvůli tomu, že si ani nedořekl, že mají pustít klávesnici + 3 lidi si zabil, že si poskočil na uvařeném DR. Admin to s tebou chtěl řešit v tu chvíli ve hře, ale tys neměl zájem, tak ti dal zákaz. Kdyby si tu ochotu měl a omluvil se všem hráčům za to, tak by ti ho i zrušil, ale ty ses prej hned odpojil a šel sis stěžovat sem. To je asi tak vše vysvětlené. :D
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  10. #10
    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    No Nuda to moc nerozepsal, ale ban je oprávněný nakonec. Pofragoval si půlku serveru jen kvůli tomu, že si ani nedořekl, že mají pustít klávesnici + 3 lidi si zabil, že si poskočil na uvařeném DR. Admin to s tebou chtěl řešit v tu chvíli ve hře, ale tys neměl zájem, tak ti dal zákaz. Kdyby si tu ochotu měl a omluvil se všem hráčům za to, tak by ti ho i zrušil, ale ty ses prej hned odpojil a šel sis stěžovat sem. To je asi tak vše vysvětlené. :D
    Příkaz jsem dořekl nevím co si tady nuda nahrává všici to pochopili ale jeden týpek mi utíkal a nepochopil to očividně tak jsem ho zabil pak ze žebříku mi šli 3 hráči 1 hledaný s Akáčkem, 2 šel po mě s brokovnicí a 3 po mě šel s MP5 tak jsem je zabil a asi očividně Nuda to neviděl..

    Takže Nudo to příště sleduj
    půlka to pochopila i ty ale asi si neviděl ty hledaný..
    Naposledy upraveno Koprakek; 03-11-19 v 11:25.

  11. #11

    Re: DarkMasterCZ --> Nuuu,da!!

    Zdravím. Už čtu celý thread po šesté, ale pochopení celé situace z příspěvků zde je nad moje schopnosti. Můžu se tedy zeptat, jaká pravidla žadatel porušil?

  12. #12

    Odpověď: Re: DarkMasterCZ --> Nuuu,da!!

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Zdravím. Už čtu celý thread po šesté, ale pochopení celé situace z příspěvků zde je nad moje schopnosti. Můžu se tedy zeptat, jaká pravidla žadatel porušil?
    Taky bych rad vedel to od Nudy

    V banu stalo ze se mam naucit pravidla

  13. #13

    Odpověď: DarkMasterCZ --> Nuuu,da!!

    Čekám UB

  14. #14
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: Re: DarkMasterCZ --> Nuuu,da!!

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Zdravím. Už čtu celý thread po šesté, ale pochopení celé situace z příspěvků zde je nad moje schopnosti. Můžu se tedy zeptat, jaká pravidla žadatel porušil?
    Psala jsem to co mi napsal Nuda, za jedno kolo vyvraždil půlku serveru a to se k jiným kolám ani nevyjádřil. Pokud Maniac píše, že to není jak nuda píše, tak se spíš mělo brát v ptaz co píše admin, protože admin má už určitou zodpovědnost a neměl mi mít důvod lhát, nebo si vymýšlet, aby mu dával schválně zákaz. Nuda se k tomu moc nechtěl jen vyjadřovat, protože daný hráč ho ignoroval ve hře a že dal FKs, neomluvil se nikomu a jenom to vypnul a šel rovnou na web, tak neměl chut se s ním taky bavit. Prostě at si počká až žádost vyprší a je to. V těchto případech se má vždy přihlížet na stranu adminu, ani mu ten zákaz nedal na týden, nebo 3 týdny, aby to stálo za větší řešení. Jestli ti Nuda musí napsat to samé jako já, abys to pochopil, tak asi bude muset, nebo už nevím.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  15. #15
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    1,763

    Odpověď: DarkMasterCZ --> Nuuu,da!!

    Pri takejto arogancii voči hráčom je ban oprávnený. Ak má hráč slušné vychovanie, tak admin by mal byť vždy benevoletnejší. Keď zo strany hráča nie je záujem, zo strany admina taktiež. Niekedy FK vyrieši aj prosté ospravedlnenie.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •