Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 19 z 19

Téma: Neohlášení modu [JB]

  1. #16
    Nováček
    Datum registrace
    Jan 2015
    Příspěvky
    83

    Odpověď: Neohlášení modu [JB]

    Citovat Původně založeno Koprakek Zobrazit příspěvky
    Nevím co to tu meleš... od jak živa se to musí hlásit, pokud to není v pravidlech tak ti to říkáme tu. Admina máš respektovat, tak to respektuj a nevymlouvej se furt na něco. Jak víš že se to neřešilo na poradě? Když ti tu říkáme že musíš tak musíš a tím to hasne... nevím co tu vytváříš/te za srance. A nepiš ty slohovky.. kdo to má furt číst... otázka s jednou větou a ty tu píšeš sloh.
    Som vyrecny co ti poviem. A taka otazocka, ked sem pride novy hrac dostane ban ze neohlasil mod, hoci si tie posrate pravidla precital? :). Napis kotlovi nech to hodi do pravidiel a potom sa tym budem riadit.
    Navyse, moje slovo je zakon a ty to vies. Tak nepis lebo dostanes bam. LuBkaM Ta <3

  2. #17
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Neohlášení modu [JB]

    Nikdy jsem neviděl že by někdo dal ban za to že to jednou nenahlasil protože je tu novej a neví to.. já to vždy přes mikrofon sdělil.. a když ne já, spousta jiných hráčů za mě.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  3. #18
    Nováček
    Datum registrace
    Jan 2015
    Příspěvky
    83

    Odpověď: Neohlášení modu [JB]

    Citovat Původně založeno Koprakek Zobrazit příspěvky
    Nikdy jsem neviděl že by někdo dal ban za to že to jednou nenahlasil protože je tu novej a neví to.. já to vždy přes mikrofon sdělil.. a když ne já, spousta jiných hráčů za mě.
    Nepis. Dobre vies ze mod vzdy ohlasim. Zapnem mod a poviem ze mod. Je ohlaseny? Je. Moje slovo je zakon? Je. Si bot? Si. Nepis? Nepis.

  4. #19

    Odpověď: Neohlášení modu [JB]

    Odjakživa sa módy museli hlásiť.
    € > ♡

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •