Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 23 z 23

Téma: JB6 - Dement u CT

  1. #16
    Ex-admin
    Spešl hráč
    Avatar uživatele mirecc
    Datum registrace
    Nov 2013
    Umístění
    chodim sa prechadzat do Rakuska
    Příspěvky
    748

    Odpověď: Dement u CT http://leteckaposta.cz/833447775

    Citovat Původně založeno JustDoItNigga Zobrazit příspěvky
    Já nevím, proč by se zde měl dělat nějaký ”kompromis”, porušil pravidla serveru tak jako mnozí, co za to dostali ban.
    E: jj mýlim sorač

    asi si nevidel čo písal grakon tak si to prečítaj, písal tam že by celkovo riešil takuto situáciu dohovorením/presunom keby to je hoci kto iný nie ja, hovorim že je to uplne ine na serveri kde je to od začiatku rozhadzane tak to bereš oveľa menej vážne ako keby tam je fullka a neviem ak sa “hrotí” simonovanie

    nikdy nikomu nevyhovieš vždy sa najde niekto komu niečo prekáža, keby chceš banovať vsetych za toto tak tam hra tak o 50% menej ľudí
    Naposledy upraveno mirecc; 13-11-19 v 14:37.

  2. #17

    Odpověď: Dement u CT http://leteckaposta.cz/833447775

    Citovat Původně založeno mirecc Zobrazit příspěvky
    Vodu káže víno pije - pamätáš na to ak si zapol n? (: a vidíš kde si teraz tak prečo sa urobil kompromis

    keby chceš banovať vsetych za toto tak tam hra tak o 50% menej ľudí
    Asi si mě s někým pleteš, nikdy jsem nezapl ;).

    Neříkám, že se má banovat úplně všechno, ale co si budeme MFKs a celkově i FKs je dosti závažný přestupek, který se určitě přesunem neřeší, a proto jsem zde vytáhl slovo "kompromis". Celkem mě zaskočilo, že se tě v tomto případě zastává někdo jako Grakon, když tam je jasně prokázané porušení pravidel.

    Kdybys nebyl potrestán, tak by to bylo nefér vůči X lidem, kteří ban za toto dostali a i za mnohem menší přestupky.
    Naposledy upraveno JustDoItNigga; 13-11-19 v 14:27.
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  3. #18
    Ex-admin
    Spešl hráč
    Avatar uživatele mirecc
    Datum registrace
    Nov 2013
    Umístění
    chodim sa prechadzat do Rakuska
    Příspěvky
    748

    Odpověď: Dement u CT http://leteckaposta.cz/833447775

    a keby poviem pred tým party mod a to spravím? čo sa tam bežne robieva tak je to v poho j? :DD pozri asi si nevieš uvedomiť situáciu v akej to bolo mne je to fuk či dostanem 3dni zakaz k ct pre tvoj dobrý pocit ak s tebou admini súhlasia a nebudú sa chcieť vedieť vžiť do tej situácie aká bola a bezhlavo tu písať len o tom ak sa to nesmie tak si poslužte a hodte mi zákaz, potom dúfam keď budem aj ja hlásiť každú takúto vec že ju budete tak isto riešiť zákazom a nakoniec vás tam bude hrať 6 z toho 3ja admini a 2ja spešli-.

  4. #19

    Odpověď: Dement u CT http://leteckaposta.cz/833447775

    Ani při party modu nesmíš udělovat FKs. Enjoy za to nedávno dostal zákaz mimochodem a to přejel jenom jednoho.
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  5. #20
    Ex-admin
    Spešl hráč
    Avatar uživatele mirecc
    Datum registrace
    Nov 2013
    Umístění
    chodim sa prechadzat do Rakuska
    Příspěvky
    748

    Odpověď: JB6 - Dement u CT

    xDDD tak to vybanujte polku serveru ako som písal, sú tu na to admini ktorí rozhodnú mne je to tak fuk ale je to smiešne čo sa robí z takej veci čo sa tam deje vkuse, nemienim písať dookola to isté aká bola situácia hodte mi ban aby pán spešl mohol riešiť aj real life lebo očividne je na tu hru dosť naviazaný.

  6. #21

    Odpověď: JB6 - Dement u CT

    Citovat Původně založeno mirecc Zobrazit příspěvky
    hodte mi ban aby pán spešl mohol riešiť aj real life lebo očividne je na tu hru dosť naviazaný.
    Nene, jenom si potrpím na dodržování určitých pravidel.

    E:
    Citovat Původně založeno mirecc Zobrazit příspěvky
    to znamená že tým žiješ v porovnaní s tvojimi kolagami kukaj čo tu píšeš absolutne si nič nepripuštas že sa to stalo 1x na jednej mape kde som bol s kamošom a celu mapu to tam nebral skoro nikto vážne (písal som že viem odkial po kiaľ a za inej situacie by som to nespravil)
    Mne je v podstatě jedno, jestli ten zákaz dostaneš, já za to žádný prémie nedostávám, ale jen chci poukázat na to, ze by to mohlo být nefer vůči ostatním, kteří za to byli a budou potrestaní a ze by se pak mohli ohánět touto stížností. Jak jsi psal, záleží pouze na adminech.
    Naposledy upraveno JustDoItNigga; 14-11-19 v 07:23. Důvod: Nechci už spamovat tema
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  7. #22
    Profesionální člen Avatar uživatele Deyik
    Datum registrace
    Nov 2018
    Umístění
    Master BaseBuilder
    Příspěvky
    220

    Odpověď: JB6 - Dement u CT

    Hele pro mě za mě to Lockněte.
    Ať si támhle na servru, běhají hráči, kteří kazí hru ostatním... Proč né že?

    Přeji hezký podvečer..

    E2:
    Citovat Původně založeno JustDoItNigga Zobrazit příspěvky
    Ani při party modu nesmíš udělovat FKs. Enjoy za to nedávno dostal zákaz mimochodem a to přejel jenom jednoho.
    Za něco podobného jsem kdy si "dávno" byl potrestaný i já.
    Naposledy upraveno Deyik; 13-11-19 v 23:16.


    Believe it, go and prove it.

  8. #23
    Ex-admin
    Spešl hráč
    Avatar uživatele mirecc
    Datum registrace
    Nov 2013
    Umístění
    chodim sa prechadzat do Rakuska
    Příspěvky
    748

    Odpověď: JB6 - Dement u CT

    Citovat Původně založeno JustDoItNigga Zobrazit příspěvky
    Nene, jenom si potrpím na dodržování určitých pravidel.
    to znamená že tým žiješ v porovnaní s tvojimi kolagami kukaj čo tu píšeš absolutne si nič nepripuštas že sa to stalo 1x na jednej mape kde som bol s kamošom a celu mapu to tam nebral skoro nikto vážne (písal som že viem odkial po kiaľ a za inej situacie by som to nespravil)
    btw tiež by si mohol byť trošku aktívnejši ako spešl ktorý ho dostal zubami nechtami (keď už sme takí striktní) pretože už 2. deň sa ťa márne snažim stretnúť no zatiaľ som to štastie nemal

    k tomu 13 či 14 ročnému usmrkancovi sa vyjadrovať nejdem robí z “komára somára” píše raz tak raz tak, kludne mi hodte ten zákaz možno mu mamina upeče koláč

    končím tuto tému kludne to locknite
    Naposledy upraveno mirecc; 14-11-19 v 00:04.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •