Zobrazit výsledky od 1 do 13 z 13

Téma: Pyszczek_HCO3Nec --> PiratJO

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele Pyszczek
    Datum registrace
    May 2017
    Umístění
    Trinec
    Příspěvky
    10

    Pyszczek_HCO3Nec --> PiratJO

    Vypis z konzole:

    [AMXBANS] ================================================
    [AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 272939)
    [AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
    [AMXBANS] autoid: '275052'
    [AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
    [AMXBANS] Zabanovany nick(1): < Pyszczek_HCO3Nec >
    [AMXBANS] Tvuj nick: Pyszczek_HCO3Nec
    [AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:420943504
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:420943504
    [AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 81.200.53.247
    [AMXBANS] Tvoje IP adresa: 81.200.53.247
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Ban dal admin: < PiratJO >
    [AMXBANS] Server: csko.cz | Classic (de_cpl_mill)
    [AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
    [AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
    [AMXBANS] ================================================
    Pyszczek_HCO3Nec se pripojil k Policistum
    Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj


    Poznamka:


    Zdravim nevim podle ceho tehle admin usoudil takove nesmysl,ale csko hraju od zacatku kdy vzniklo . mam odehranych kdysi spoustu turnaju po okolinich mestech, x zapasu po internetu ale nikdy v zivote bych nezapinal cheaty. takze bych rad aby se tehle problem nejak rozumne vyresil . s pozdravem Pyszczek

  2. #2
    Terminátor Avatar uživatele piratjo
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    2,100

    Odpověď: Pyszczek_HCO3Nec --> PiratJO

    Ahoj,

    http://csko.cz/dema?UPD=Tq3VAWkc

    O chvilu Ti ho vycasujem a prosim Ta o Tvoj pohlad na vec.

    napoji 67:00

    69:10 - chcel som odpoved, zahral som to tak a tak lebo. Plantol si si pod Acko. Hraci tento plant brania zo shortu, alebo z CT. Myslim si, ze vypinas a zapinas pre prehlad v hre.
    70:48-71:05 za mna je toto wh. Vytiahnes smoke a menis na m4. Hras ten long rovnako, ale ked tam nikto nie je checkujes to knifom. Dost velka nahoda, ze vytiahnes gun prave vtedy, ked tam niekto je. Pokracovanie. Prepac ja mam nizke rozlisenie, ale toho na CT cez ten smoke nevidim.
    71:30 pohodicka, aj ja ho tam vidim, to som potreboval od Teba pocut. Dalej uz ale nepotrebujes pozriet vlavo default camp, ani vlavo na goose.
    72:08 wh, prepac ja tam cez smoke hraca na CT opat nevidim. Cas od xx:08 som vypisal, preto, aby bolo vidiet ako si tentokrat ten long zahral. Ked na defaulte vpravo nikto nie je.
    73:21-73:45 Cas na prehlad v hre. Skuseny hrac z LAniek si bezne posvieti medzi krabice. Na to ,ze mas dobry sluch si nepocul, ako to druhe CT bezi zo shortu do spodnych. A ta diera cez zelenu, klobuk dole.
    80:54 SHIFT zarazeny az na podlahe a nepocujes ako Ts pribehlo na CT Spawn? srsly. A pritom vidis ako Tcka prakticky vybiehaju ten long na plant. Btw pri tej krabici si si zabudol posvietit lampou
    82:45 nepotrebujes si pozriet def camp vlavo short nad spawnom, priamou cestou si ides po CT pod reklamou. Pacil sa mi ten vyskok na goose camp, na vsetko si davas pozor a aj tak na long vyskocis chrbtom? Tak urcite.
    89:37 Cas na prehlad v hre. Opat bez kontroly vlavo short, na Acku nikto nie je tak s flasom v ruke ako velka voda, nie je potrebne checknut ani pod reklamou, naco. Nikto tam nie je.
    90:45 prvykrat je niekto vlavo na shorte a Ty ho zbadas, po tom co si chytil fles. Tak urcite.
    91:47 Cas na prehlad v hre. S flasom v ruke som dlho nikoho nevidel rushnut az na B. /a to poznam na serveri dost kamikadze hracov/
    93:03 V case 71:30 tam vidis prst hraca, 90:45 s polo flesom deravu ponozku a teraz nevidis polovicu Tela medzi krabicami? srsly? LAN hrac, ktory csko hral od uplneho zaciatku?

    Prosim Ta, ku kazdemu casu mi napis Tvoj pohlad. Potom Ti odpisem, co tam vidim ja. Mapa sa hrala len nedavno, verim, ze si pamatas co si robil.

    Dakujem.

    E: vyjadril si sa, ze si skuseny, pozeras kazdy default camp a hras na zvuk. Tak Ti idem opisat co na Tvojej hre vidim ja.

    Za mna zapinas/vypinas pre prehlad v hre. Rovnako budem rad, ak mi teraz napises svoj pohlad. A doplnis proslov aj k ostatnym casom.
    Ak kolegovia uznaju, ze tato predvedena hra je cisty skill. Dostanes UB. Ja si vsak dalej budem stahovat na Teba material, pretoze ma Tvoja hra a argumenty vobec nepresvedcili o Tvojom skille.

    E2: Tak si prosim Ta vyber. Si hrac ostrielany LANkami, s vybornym sluchom a prehladom v hre, alebo zhulena lamka so stastim, hrajuca s repracikmi

    E3: Tak este raz si to zhrnieme. Na obed si bol LANkami ostrielany hrac so super sluchom a prehladom v hre a o tri hodiny na to, si zhuleny lucker, ktoremu za hodinu hrania nikto pocas toho ako drzal v ruke hocico ine nez gun nevbehol do cesty. Sry jako, mna si nepresvedcil. Pockaj si na dalsie posudky mojich kolegov.
    Naposledy upraveno piratjo; 14-11-19 v 15:47.


  3. #3
    Nováček Avatar uživatele Pyszczek
    Datum registrace
    May 2017
    Umístění
    Trinec
    Příspěvky
    10
    69:10 - nechápu co je na té situaci
    70:48_71.05 - pokud jde o borce který stojí u krabice. Tak to snad každý zkušený hráč se tam podívá protože ne jednou se mi stalo že sem se nepodival a byl tam . Tady nevidím taky žádný důvod mě určit za někoho kdo má wh
    71.30 - pokud jsi bystry tak tam uvidíš kousek tmavého fleků a co jiného než postava to mohla být ????
    A ostatní časy nějak nechápu co jsem v nich provedl ?

    A pokud ještě v čase 70.20 cca že střílí nahoru ,vždyť přece mám zvuk a slyším že tam borec je prostě zkusím když vím že to jde prostřelil...jinak bych rád o konkrétní situaci kde podle tebe mám wh protože i kámoška která semnou hraje se na to video k9ukala a nikde neviděla nic podezřelého
    Naposledy upraveno hofy; 14-11-19 v 17:42. Důvod: používej "upravit"

  4. #4
    Ex-admin
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    Dm ffa,Mega pub,Dust 2 only
    Příspěvky
    517

    Odpověď: Pyszczek_HCO3Nec --> PiratJO

    69:10 - tady nvm co mysliš :D
    70:48 - ja se za tu krabici divam taky pořád tak nvm
    71:30 - tady mu šla vidět ruka pak zalezl tak děroval.
    72:08 - ja přes ten smok teda nic neviděl nevím jak vy
    73:21 - co tady bylo divneho?
    80:54 taky nic
    82:45 nic
    89:37 nic
    90:45 tady mozna no flash
    91:47 vybihat bčko s flešem no zajimave
    93:03 nic

    Za mě je to cler

  5. #5
    Nováček Avatar uživatele Pyszczek
    Datum registrace
    May 2017
    Umístění
    Trinec
    Příspěvky
    10
    Tak předem říkám že jsem měl 2 piva a totálně jsem se zhulil . Ano zkušení hráči prostě na publiku hodně věcí neřeší..hraju public for fun a vesměs hraju pořád stejně kdyby ses podíval na hodně her že zrovna tobě tahle sedla a vidíš něco co já opravdu nevidela po zhlédnutí videa je to ovšem huste jak někdy můžou věci zapadat ani o tom nevíš..o takových situací bych ti mohl vyprávět hodiny co jsem všechno zažil na turnajích v zápasech a to nemluvím když jsme měli možnost hrát (kdyz mi bylo 17ted 31) proti týmům jako byli DEFEATERS ,necro, NecroRaisers , SkyRids člověk poprvé nevěřil co oni předvádějí až když jsme hráli proti nim mezihernaky tak uz člověk veril když hráli v herně. Tak pojďme k věci sice je šílené co sis na mě dokázal vymyslet a už mi dlouho nikdo před odpolední nepokazil tak krasne dopoledne

    69.10 - napsal jsem nechápu co tam vidíš protože jsem to zahrál jak mi zrovna prislo vhod a kdybys viděl jak někdy hraju většinou to snažím hodit tam dolu a nebo jeste kdyh mam awp tak ať vidím z dlouhé na to .A jelikož ráno nehráli zadní skill hráči tak jsem prostě nešel směr na čt startu a zustal tam na plentu .A po shlédnutí videa byl týpek na startu jestli se nepletu a nehrál .
    70.48_ ano hraju ho vesměs stejně. A taky záleží na lidem a to si po pár her ocuchnes ...tvůj první případ vytáhnu zbraň o hodně dřív než v druhém případě o kterém mluvíš na konci ...první situace jsem prostě zahrál podle svých zkušenostech v tom druhém sem prostě si faram zhuleny a zapomněl jsem se podívat což jde vidět i na videu že sem se podíval o hodně později a to bylo vynucené prostě mojim příjemný dopoledním stavem :-)
    71.30 _ ovlivněno tím že nehraju žádný mistrak ale public kde zrovna opravdu nebyli nějak top hráči abych I já se musel snažit víc ale ono když se prehulim kolikrát mě někdo nechytá za bednu kde prostě bych se podíval měl ale sem debil neudělám to ...A že mi to zrovna vyšlo a ty v tom vidíš wh. Tak to už je i na mě moc nikdy bych nevěřil že dostanu ban za cheaty a to už mám odehrané kupa her ,když hraju HL tam mi nadávají furt ale nechápou že mám už něco odehrané a oni jsou pomali..jdeme dál .
    72.08 -píšu už dlouho nevím ci jsem to zmínil ale v první situaci jde vidět to ti klidně nehraju jak to vidím já na kompu a ten případ co tady píšeš..pokud se nepletu borec už tam stal a ja ho tam trošku v tom smokuviděl.
    73.21 - to nevím jak to myslíš jestli ironicky nebo fakt ale prostě predtim mě tam borec sundal a posvítit jsem si ...hraju na bednickach ne sluchátka takže opravdu ne vše mohu slyšet a to jako admin bys mohl vědět že je velký rozdíl mít kvalitní sluchátka a nebo hrát na bednach...myslíš jak byl borec na acku a ja mu dal přes tu bednu zelenou u středu...naprostá nehoda v tom už hledáš ty nesmysly .....na závěr bych ti chtěl říct že to hraju už ff a zápas sem nehrál ani nepamatuji aim jsem nikdy v týmu nemel byl jsem spíš hráč který myslí hlavou ale to už je hodně dávno..A pokud dám někdy dobrý hit tak je to pro mě totální luck protože jsem už obyčejný lucker který ale má něco odehrané takže nějaké zkušenosti jsou. Sportu zdar a csku obzvlášť. Já jdu makat a ty snad si uvedomis že to v tom hledáš ty .Já to tak neviděl a hrál jsem jak sem uznal za vhodné. Kdybys chtěl video ukázat jak vidím smok napiš klidně na mesenger (David Krywda ) ukážu až budu doma .unavil si mě dost ,šílené. Tym casym

    Těžko se někoho přesvědčuje když mě nezna a našel si prostě na téhle hře totální situace naprostych šťastných situací na můj ukor které mi při me vtipne hře vycházela...jinak s flesem na b s tím co hralo nevidím problém..veril jsem své intuici ale už se mi hodnekrat vymyslilo je to for fun hra ..hraju ji pro už pro zábavu.. štěstí někdy k hráčům přeje a to věř že i to k tomu patří a že hraju jak ocas no vidíš někdy prostě máš v sobě sílu že si to dovolís a někdy zhoris jako papír a jsi totální lamka .

    Teď už obyčejný lamka co ma stesti hraju to po x rokach co jsme to hráli kazdy den od rana do noci ...hraju uz jen z3 zkušenosti nebo spíš z nich tezim. Já mám svědomí čistě a ty mě tu nesmyslné obvinis že mám wh na základě situaci které mi přály v tom jak sem dneska ráno zahrál . Nikdy v životě sem to nepoužíval ani nikdy nebudu ,nemám to zapotřebí, pro mě je csko nostalgie pp tolika letech .ale to je někomu kdo si vymyslí něco těžko

    Ok ,to jsem zvědav co na to ostatní. Jak dlouho to asi potrvá než se to dozvím?




    16.11. - tak jak to vypadá semnou už bych si rád i zahrál
    Naposledy upraveno Pyszczek; 16-11-19 v 10:13. Důvod: používej "upravit"

  6. #6
    Ex-admin
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    Dm ffa,Mega pub,Dust 2 only
    Příspěvky
    517

    Odpověď: Pyszczek_HCO3Nec --> PiratJO

    Až se vyjádří admini, vidělo jich to dost ale uvidíme kolik se jich vyjádří musíš počkat

  7. #7
    Server admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788

    Odpověď: Pyszczek_HCO3Nec --> PiratJO

    72:08 - WH cez ten smoke není ani prd vidieť a ty nestrielaš nikam inam len tam kde je, aj keby si dával spray cez smoke tak nestrielaš stále na jedno miesto.
    Lenže 1 čas sa dá vysvetliť aj ako luck a na ban nestačí.

  8. #8
    Ex-admin Avatar uživatele hanba mi
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    doma s dcerkou
    Příspěvky
    606

    Odpověď: Pyszczek_HCO3Nec --> PiratJO

    Suhlasim s Offom, ten smoke na CT base je slusny...osatok za mna random, Piratu, ked nieco este najdes, postni to, ty vies kam, nech sa na to pozrieme, ale toto demo nebude na banan...

  9. #9
    Terminátor Avatar uživatele piratjo
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    2,100

    Odpověď: Pyszczek_HCO3Nec --> PiratJO

    Ahoj,
    Na zaklade vyjadreni 3 kolegov a jedneho, ktory mi napisal na STEAM davam UB.
    Dovod UB: Nedostaocne mnozstvo dokazov, fail admina.

    Za komplikacie sa Ti ospravedlnujem a prajem Ti prijemne hranie.


  10. #10
    Ex-admin
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    Dm ffa,Mega pub,Dust 2 only
    Příspěvky
    517

    Odpověď: Pyszczek_HCO3Nec --> PiratJO

    Škoda že se nevyjádřilo víc lidí

  11. #11
    Ex-admin Avatar uživatele DiEAcE
    Datum registrace
    Nov 2012
    Umístění
    FCEiT, ESL, 99DMG
    Příspěvky
    643

    Odpověď: Pyszczek_HCO3Nec --> PiratJO

    UB je na místě GL

  12. #12
    Nováček Avatar uživatele Pyszczek
    Datum registrace
    May 2017
    Umístění
    Trinec
    Příspěvky
    10

    Odpověď: Pyszczek_HCO3Nec --> PiratJO

    Díky moc ,jsem rád že pravda zvítězila . Vím že jsem ferovy hráč a nikdy bych nic takového nepoužil

  13. #13
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,950

    Odpověď: Pyszczek_HCO3Nec --> PiratJO

    Lck.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •