Zobrazit výsledky od 1 do 2 z 2

Téma: TTT- Demencia, Randomy / DV_[DV_arMY_]

  1. #1
    Trial admin Avatar uživatele sef
    Datum registrace
    Sep 2019
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    153

    *VIP*

    TTT- Demencia, Randomy / DV_[DV_arMY_]

    Moja predošlá sťažnosť : https://csko.cz/forum/showthread.php...a-DV_-DV_arMY_
    Kvôli nedostatkom dôkazov bola neúspešná, tentokrát mám tri demá na ktorých dal dokopy 4 randomy + random hitovanie + demencia
    Tento hráč je problémový vždy keď hrá na TTT a rád by som bol keby dostal dostatočný trest.

    demá: http://leteckaposta.cz/225006057

    demo "player" čas - 10:50 : na začiatku kola randomol hráča BOOMHEADSHOT potom sa robil AFK, neskôr sa pokúsil randomnuť aj mňa pričom som ho zabil a on sa potom reconnectol. = 2randomy + reconnect

    demo "armykkt" čas - 16:00 : randomol znovu hráča BOOMHEADSHOT ktorý bol náhodou zradca a potom do chatu napísal : Zabil sem zrádce, zabil tak co. = 1random + demencia ( pretože nechápe že nemôže nikoho bezdovodne zabiť, to že bol zradca nič v tomto prípade neznamená. )

    demo "dvarmy" pozrite celé : random hitol hráča páčidlom, ten mu to vrátil strelbou a army ho následne už úplne randomol. = random hitovanie + 1random

    Samozrejme že tých pravidiel počas svojej hry poruší viac, ale toto je to málo čo sa mi podarilo zachytiť na demo. Takže jeho celková bilancia je 4 randomy + random hitovanie + demencia + už som na neho jednu sťažnosť napísal, požadujem trest ban minimálne 7 dní.

    Status: STEAM_0:1:161318232
    Chatlog: https://csko.cz/chatlog/show?from=16...indForm-submit
    IP: 178.255.168.42
    Nick: DV_[DV_arMY_]

    Pridávam chatlog, asi mu je smutno že som jeho demenciu zachytil na demo :
    Von_Kver./_:?:_: :DDDDDDDDDDD
    Von_Kver./_:?:_: Tapak ten šéf, to není možný D
    Von_Kver./_:?:_: a když je porušuješ ty, je to v poradku )
    Von_Kver./_:?:_: Ty bejt můj, tak tě mlátím od rána do večera, postihu :)
    Von_Kver./_:?:_: takhle mluv s fotrem, ne semnou.
    Von_Kver./_:?:_: retarde, na něco si stěžuješ a sám dělaš to samé :)
    Von_Kver./_:?:_: ty si vyrůstal sám vid ?
    Von_Kver./_:?:_: se poseerem, že tu je admin :D
    Von_Kver./_:?:_: takhle říkej fotrovi, ne mě
    Von_Kver./_:?:_: Já nemám proč si vymýšlet, je mi to fuk, hraju to pro zbavu ne pro píčoviny ake to řešíš
    Von_Kver./_:?:_: Sef, nepřenášej hru, do realného žvota. :) pak budeš podávát mýdlo v base :)
    Von_Kver./_:?:_: a pak jak frajreš dáváš stížnost na forko :)
    Von_Kver./_:?:_: tak drž pysk Sef. :) ty si taky pekny kid :)
    Von_Kver./_:?:_: špatná výchova, huba plná urážek :)
    Von_Kver./_:?:_: bože bože. to jsou hráči tady :)


    Namiesto toho aby sklopil uši, ospravedlnil sa za to ako nám kazí hru tak ma bude k tomu ešte aj urážať.
    ešte mala poznamka k jeho hre: * keď už niekomu dá random, naschvál sa robí AFK aby ho to kicklo a tak si resetol karmu.
    *ked vidí že ma niekto na začiatku bombu na chrbte ( vizualny bug ) tak ho zabije s domienkou že je to zradca.
    Naposledy upraveno sef; 16-11-19 v 17:13.

  2. #2
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,950

    Odpověď: TTT- Demencia, Randomy / DV_[DV_arMY_]

    Banned, díky
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •