Zobrazit výsledky od 1 do 5 z 5

Téma: |Ħəxā| HuΡtℯđ --> Pene miluje Janinku <3

  1. #1

    |Ħəxā| Huηtℯđ --> Pene miluje Janinku <3

    Vypis z konzole:

    [AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 273030)
    [AMXBANS] Mas 2 hodin, 58 minut a 6 vterin do vyprseni BANU
    [AMXBANS] autoid: neni
    [AMXBANS] Duvod banu: 'Random attack'
    [AMXBANS] Zabanovany nick(1): < |Čəxā| HuΡtℯđ >
    [AMXBANS] Tvuj nick: |Čəxā| HuΡtℯđ
    [AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:456383202
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:456383202
    [AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 37.48.58.77
    [AMXBANS] Tvoje IP adresa: 37.48.58.77
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Ban dal admin: < Pene miluje Janinku
    [AMXBANS] Server: csko.cz | Trouble in Terrorist Town (de_eldorado)
    [AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
    [AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
    [AMXBANS] ================================================
    Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
    Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.


    Poznamka:


    [indent]
    E: Zdravím touto žádostí žádám UB a i úplné smazání banu.
    Byl jsem na TTT asi 20min pak se tam zjevil Penegal pod fake nickem : Pene miluje Janinku <3 začalo kolo zabil se tam asi 1 zrádce. Pak byl Penegal na budově divně koukal obešel budovu pak zalezl do jiné budovy koukal z okna a já ho viděl zespodu a (asi mapou) byla ta místnost tmavá měl v ruce gunu JÁ MĚL DOJEM ŽE TO JE AWP a mířil na hráče co byli zamnou v zadu dál na mapě, takže jsem do něj začal střílet. Schoval se a dal mi ban.. Na TTT jsem dlouho nebyl a pravidla perfektně neznám ,ale pochybuji že se normálně davá ban za hity, když vidím jak míří na "nevinné". Ptal jsem se a Euphoria mi napsal že to kolo Penegal byl zrádce.. Tudíž si myslím že AWP opravdu měl a i kdyby ne tak se to dá řešit normálně ne? Napomenutí/upozornění.. On se napojí je tam 1 kolo (nevím zda tam byl 1 kolo steam se opět bugl a neviděl jsem kdo je na serveru a TAB taky nemáčkám každých 5 vteřin.
    Takže v závěru : žádám o zrušení a smazání banu Žádám vysvětlení proč to admin ( Penegal) nebyl schopný řešit normálně a říct že awp neměl, dle mého byl jen naštvaný že jsem ho chtěl zabít když byl Traitor.. Já osobně nemám proti Penegalovi nic osobního, nijak často se nepotkáváme a nikdy jsem mu nic neudělal, pravidla dodržuji a když vidím awp automaticky střílím.
    Děkuji Hunted
    E2: Ban byl zkrácen ze 3H na 30min Po tom co mu domluvili hráči na serveru.
    Stále ale žádám o smazání banu.
    Naposledy upraveno Hunted; 17-11-19 v 16:20. Důvod: špatně se to asi načetlo idk

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele Penegal
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    442

    Odpověď: |Ħəxā| HuΡtℯđ --> Pene miluje Janinku <3

    Dobrý den,

    Už delší dobu se potýkame všichni s naprostou anarchií která se poslední dobou na ttt vyskytuje...
    randomy se už takřka neřeší čehož hráči využívají. Proto jsem alespoň já přijal přísňější taktiku v boji s tímto jevem.. a to s očekáváním obnovení pořádku.. pokud hráči uvidí že se tyto porušování pravidel o5 trestají.

    též v tom není nic osobního.

    k situaci:
    Ano byl jsem zradce
    neměl jsem AWP
    za celé kolo jsem nikoho nezabil ani si nekoupil žádnou zbran pro zradce a proto nebylo možné mě vyhodnotit jako zradce a začít po mě střílet.
    Děkuji s pozdravem a laskou:
    Penegal
    Best Regards:
    Penegal
    Csko.cz [GLOBAL] Ex - Server Administrátor (Senior)

  3. #3

    Odpověď: |Ħəxā| HuΡtℯđ --> Pene miluje Janinku <3

    Zase ahoj
    TTT se snaží postavit na nohy tak budeme vše banovat? Promiň , ale ty se napojíš jsi zrádce(skvělý jsi happy dáš hodně killů) čas běží (jak jsi napsal nikoho jsi nezabil takže vlastně kašleš na úkol traitora) Koukáš na hráče divně se pohybuješ
    když na tebe koukám oběhneš budovu (5head, nebude mě ten tupý Hunted podezřívat) chvilku běháš po mapě pak zalezeš do budovy a koukáš na nevinné a detektiva (pokud žil nevím a HTLV není) ten úplně tupý Hunted si tě všimne jak máš
    "dlouho zbraň v ruce a koukáš na ně (ty říkáš že to AWP nebylo, což u tebe jako "lepšího hráče co s tím umí" pochybuju že by jsi si ho nekoupil) TEĎ to přijde TUPÝ Hunted po tobě začne střílet :OO ( peepothink) Ah schovám se a dám mu ban,
    protože mu došlo že jsem traitor a ubral mi HP (5Head řešení) 3H ban a vyjdu z toho jako ten admin co je šikovný a banuje "dementy" na TTT.
    Promiň , ale co já vím ty už nějakou dobu adminuješ a sám víš že takhle se to nedělá.. Hráči ti pak na serveu vysvětlovali že mít ban nemám tak jsi dal na 30min.. (z mého zdroje + když jsem si šel pro výpis z konzole) Byl jsi v temné místnosti
    a ta guna ( dle mě AWP dle tebe to nebylo AWP) a mířil jsi na nevinné a ty pak ještě napíšeš že nebylo možné vyhodnotit že jsi traitor? Vím jsem tupé děcko na základce, ale logicky přemýšlet umím ne? Ty mi hodíš na 3h ban bez upozornění bez domluvy?
    A tvoje výmluva že na TTT je anarchie? Tohle nebyl random, tohle bylo vědomné a chtěl jsem zabít traitora jak je v úkolech serveru..
    Takže znovu žádám o zrušení banu a vyjádření ostatních adminů + ještě dodám svědectví od hráče.

    E: Jelikož TTT hraju celkem dlouho pravidla umím, je možné, že se v tomto případě mohly dotyčnému bugnout textury, tudíž viděl AWP u Penegala...., ale jelikož byl zrádce, tak bych věřil Huntedovi už jen z důvodu,že u již zmíněného Penegala hlásil AWP asi 30 sec dopředu. Díky za pozornost Euphoria

    E2: Ban vypršel, stále trvám na smazání banu, kdyby mi admin dal možnost vysvětlit vysvětlil bych mu to, ale vzhledem k tomu že mi dal v podstatě insta ban jsem neměl šanci. Asi před 20min na TTT ho hitoval jiný hráč a tomu ban nedal, takže pokud to není osobní tak nevím.. Ve zkratce : Neměl jsem šanci vysvětlil, admin dal bezdůvodný ban a chci smazání banu. Adminovi jsem nabídl vyřešit to přes steam pm. Admin odmítl, takže se to bude řešit měsíc minimálně že?.. Tuto žádost chci mít otevřenou do té doby dokud se admin neomluví a ban nesmaže.
    Naposledy upraveno Hunted; 17-11-19 v 19:26. Důvod: Svědectví

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele Penegal
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    442

    Odpověď: |Ħəxā| HuΡtℯđ --> Pene miluje Janinku <3

    Dle umluvy o nevyjednavání s teroristy mám svázané ruce a jsem nucen přenechání posouzení této naprosto zbytečné a oboustrně neprokazatelné stížnosti na své kolegy.
    Best Regards:
    Penegal
    Csko.cz [GLOBAL] Ex - Server Administrátor (Senior)

  5. #5
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: |Ħəxā| HuΡtℯđ --> Pene miluje Janinku <3

    Ban smazán z důvodu nenormálního vyjadřování a odůvodnění banu.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •