Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 37

Téma: RuFuSs--->DeXteR<--- In UK --> Pelargos

  1. #16
    Terminátor Avatar uživatele piratjo
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    2,100

    Odpověď: RuFuSs--->DeXteR<--- In UK --> Pelargos

    Ahoj Rusuf,
    Uz stacilo tych slohovych prac. Ban tu dostal Majster Ceskej Republiky, dalej admin, ktory dostal ban, aby po vyprsani banu prisiel a dostal ban opat. To, ze si dlhorocny hrac nie je zaruka, ze si nezapol. A co sa tyka tej traslavky v rukach, tak Ti poviem, ze som kedysi hral na sensitivite 20 a podlozku som mal kancelarksy papier (skuste si ju nastavit). Tam si cros robi co sa mu zachce, ale nie len pri fighte s enemy, ale aj pocas behania po mape. A Tebe ta traslavka vychadzala iba na tie fighty. Dost velka nahoda. AB tu potvrdilo viac ako 5 adminov. UB urcite necakaj. PS: odporucam stiahnut NS verziu, zmenit IP, v hre vypnut chat a uz necheatovat.


  2. #17

    Odpověď: RuFuSs--->DeXteR<--- In UK --> Pelargos

    bohuzel ja to takhle nenecham protoze rad hraju na kotelne a pokud nic nemam a vy to nepoznate tak jako co mam to nechat tak jenom proste kdybych neco mel nereknu pul slova ale kdyz hraju ciste a dostanu ban za nic tak samozdrejme ze se budu branit a nebudu si stahovat nejake ns a vypnut chat proc jako... proste to je lez a ja se toho nevzdam protoze mam nepravem ban a budu delat vse proto aby pravda vysla na povrch

  3. #18

    Re: RuFuSs--->DeXteR<--- In UK --> Pelargos

    Je mi líto. Chápu, že se jen tak nenecháš
    a nezradíš svou čest. Tady to však funguje tak, že když dostaneš ban a požádáš si o UB, demo prověří ostatní admini a napíšou, zda s banem souhlasí, či nikoliv. Pokud víc jak pět adminů s banem souhlasí, neuděláš s tím nic. Slohovky s promluvami do života nic nezmění.

  4. #19
    Discord admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788

    Odpověď: RuFuSs--->DeXteR<--- In UK --> Pelargos

    Ak vysvetlíš prečo s awp trafíš vždy úplne to isté miesto.

  5. #20

    Odpověď: RuFuSs--->DeXteR<--- In UK --> Pelargos

    jak misto co sem koukal na pośledni video treba jak sem na B na zahrade tak sem se netrefil a prece kdybych mel to AB jak rikate tak to bych se trefil ne prece to nejde mit zaple a vyple ve hre kdy si jakoze sem to asi napsal moc nepochopitelne jakoze prece bych je zabil ne kdybych to mel to ze mi to skace jeste neznamena ze mam AB ne AB je ze to zamiri samo a ja jen strilim także ho to automaticky zabije ne

  6. #21
    Discord admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788

    Odpověď: RuFuSs--->DeXteR<--- In UK --> Pelargos

    Tak inak, prečo s awp vždy trafíš telo? Zbytok ma moc nezaujíma o tom či trafíš alebo nie, aj ja si viem nabindovať AB key.

  7. #22
    Ex-admin Avatar uživatele hanba mi
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    doma s dcerkou
    Příspěvky
    606

    Odpověď: RuFuSs--->DeXteR<--- In UK --> Pelargos

    Rufus, tie dema ma presvedcili, sorka xalan...kaufland aj dzek sperov sen postli (myslim si ze) dost kvalitny material...za mna "neprirodzeny" pohyb mysou, v skratke ábé..

  8. #23

    Odpověď: RuFuSs--->DeXteR<--- In UK --> Pelargos

    cheater

  9. #24
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Zlín, Prostějov
    Příspěvky
    2,498

    Odpověď: RuFuSs--->DeXteR<--- In UK --> Pelargos

    Za mě též zaplé.

  10. #25
    Pokročilý člen Avatar uživatele pidda
    Datum registrace
    Apr 2012
    Umístění
    Náchod
    Příspěvky
    156

    Odpověď: RuFuSs--->DeXteR<--- In UK --> Pelargos

    no nedalo mi to, kdyz se o tom ve hre psalo.. tak jsem po dlouhe dobe koukl co tu decka delaji :-)
    bohuzel prvni demo mi nejde rozbalit, pise mi to chybu souboru.. druhe demo jsem koukl, a z toho bych tedy nic nepotvrdil.. pokud nekdo mate lepsi demo sem s nim..

    je tezke poznat zkuseneho hrace, ktery neco ma.. ale z tech par killu mi to tedy neprislo.. ...
    pred par dny me na kotelne system vyhodnotil jako ab a zacal mi blokovat strely.. ale pritom jsem jen daval s awp same fragy :-)

    za me tedy zatim NESOUHLASIM...

  11. #26
    Ex-admin
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    Dm ffa,Mega pub,Dust 2 only
    Příspěvky
    517

    Odpověď: RuFuSs--->DeXteR<--- In UK --> Pelargos

    Koukal jsem na časy pirata a jediný čas se mi nezdal 49:25 ... za mě to je málo na ban

  12. #27

    Odpověď: RuFuSs--->DeXteR<--- In UK --> Pelargos

    Ja vam dekuji ze se najdou zde nekteri i kteri nesouhlasi dale bych chtel i podekovat vam vsem co ste psali mi na FB a na steam ze stojite pri me ze vam nejde zde psat ale i ze sem tema na dustu tedka :D citim se jak popularni hvezda bohuzel uz se asi nic nezmeni jak se psalo pokud 5 adminu souhlasi tak se stim neda nic delat także bohuzel na druhou stranu zase sem si rikal ze odchazim jako hvezda ktera asi musela hrat dobre kdyz si nekteri mysli ze sem mel nejake hesla :DD asi bych mel porad bojovat a odepisovat tady ze jak je możne ze trefim vzdycky s awp vsechny to je komedie je tu video jak sem na zahrade na B strilim do okna awp a netrefim apod . dalo by se to tu resit porad ale stejne mi to prej uz nic nepomuze jak uz 5 adminu souhlasilo także at udelam cokoliv nepomuze to można kdyby dalsich 5 napsalo ze nesouhlasi tak można by zacla valka :D kdo vi uvidime można casem prijdou na to ze sem nic nemel ja Dekuji vsem kteri stali pri me kteri stale stoji kteri napsali ze nesouhlasi dajmen pidda, bolek apod. . Tohle je asi moje pośledni tema na tohle ja to nijak neovlivnim tenhle ban także nema cenu ani psat nic jen sem chtel ze slusnosti podekovat vsem. hrajte mejte se radi u cska zustante je to old schoollll game :D a timto se s vami louci Ruffy dexter a jeste jednou diky vsem za krasne casy . można nekdy se zase sejdem :]

  13. #28
    Terminátor Avatar uživatele piratjo
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    2,100

    Odpověď: RuFuSs--->DeXteR<--- In UK --> Pelargos

    Ahoj Rufus,
    8 Slohovych prac, prakticky o nicom. Ziadne rozumne vysvetlenie. A Tvoja obhajoba: Ospravedlnujem sa, ale trasie sa mi ruka. Naozaj? Tak ked si taky hrdina v dnesnej informacnej dobe. Natoc trebars cez telefon tu Tvoju trasucu sa ruku. Velmi rad sa na to pozriem, pretoze ako som Ti uz raz pisal. Nie je mozne, aby sa Ti triasla IBA v situackach pri prstrelke s enemy.

    E. Stres, trasuca sa ruka. Nemam slov :D. Doteraz si v strese nebol. A Tvoje tanecky s myskou si nerobil, bol si v pohode. jedneho dna si zacal brat "lieky" a PUBLIC si zacal profesionalne hrotit. Well played Buddy. Rozumne vysvetlenie? Tak trebars, mam vyssiu sensku, zoom sensitivity 2. Robilo mi to do teraz. Mam IE dema. Nie kecy o tom, ze nikdy som nemal zapnute a nemam potrebu zapinat.
    Naposledy upraveno piratjo; 23-11-19 v 22:05.


  14. #29

    Odpověď: RuFuSs--->DeXteR<--- In UK --> Pelargos

    opravdu chces odemne abych ti natocil jak se mi ruka trepe jako klidne problem stim nemam a rozumne vysvetleni jak ti muzu napsat rozumne vysvetleni … to by me zajimalo tak zkusim to takhle nic sem nemel nikdy nemam a mit nebudu nikdy sem to nepotreboval nikdy to potrebovat nebudu proc bych to delal ? a nevim co je pro tebe rozumne vysvetleni ? a ano pri prestrelkach protoze kdyz si prectes trepani ruky je znamka ze stresu unavy apod hlavne je tma stres samozdrejme tedka zas bude jaky mas stres ze umres ve hre no proste to tak clovek nejaky ma ja to mam leknu se nebo mam v sobe takovou tu eforii ze proste sem do toho zazrany tak nechci umrit nebo ja fakt nevim co pro tebe znamena vysvetleni jak chces neco takoveho vysvetlit :D tak mi napovez jak udelat ja totiz nevim cim jinym to muze byt ze mi to nekdy tak skace … uz sem napsal snad vsechny możne veci. a natocim ti klidne ruku ale vim ze to tu dam a to bude aaaaa to si sni sam trepes nebo to je fake a zas to bude o nicem ale klidne ti ji poslu nemam stim problem

  15. #30
    Ex-admin
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    Dm ffa,Mega pub,Dust 2 only
    Příspěvky
    517

    Odpověď: RuFuSs--->DeXteR<--- In UK --> Pelargos

    rufus ty by ses fakt neměl vyjadřovat bo ty tvoje obhajoby to je katastrofa a moc to tomu nepomaha

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •