Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazit výsledky od 31 do 37 z 37

Téma: RuFuSs--->DeXteR<--- In UK --> Pelargos

  1. #31

    Odpověď: RuFuSs--->DeXteR<--- In UK --> Pelargos

    ja sem nemam k cemu vyjadriv uz podivejte se slusne sem podekoval rozloucil se protoze ja vic stim neudelam jako ja senstivitu sem si nemenil jak sem rekl nevim proc to tak mi dela nevim cim to je a nebudu tu lhat ze sem si menil sensitivitu ze mam novou mys novy notas ze to hrala moje mala dcera kterou nemam nebo takhle rekl sem jak to je cim to mohlo byt a tim moje obhajova skoncila proste . nemel sem nic tecka konec . każdy at posoudi podle sebe . nic sem ted nepsal jen tohle rozlouceni ze uz to nebudu resit jelikoz uz stejne stim nic neudelam a pirat zase zacal neco ja vim ze me nema rad at nema to je kazdeho vec ale slusne sem se rozloucil a nechtel sem uz nic vic se o tom bavit można tak v rohu cekat na zazrak :D . udelal sem vse co sem mohl . a chtel sem to ukoncit protoze uz nevim co vic dal pro to delat proto jen to louceni.

  2. #32
    Server admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788

    Odpověď: RuFuSs--->DeXteR<--- In UK --> Pelargos

    Dal som ti simple otázku. Nazaujíma ma trepanie pred, či po kille ale prečo dávaš s awp vždy do tela do toho istého bodu?

  3. #33

    Odpověď: RuFuSs--->DeXteR<--- In UK --> Pelargos

    jak jako do toho iste davam aji hlavy aji telo aji jen ruce a ne vzdycky se trefim nebo moc nechapu otazku jakoze furt do stejneho mista to neni pravda nekdy do hlavy nekdy se netrefim vubec nekdy do tela … toho sem si nevsiml ze bych strilel porad stejne do stejneho mista

  4. #34
    Server admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788

    Odpověď: RuFuSs--->DeXteR<--- In UK --> Pelargos

    Dust2 situácia na Ačku s awp - shot trafil telo
    Dust2 situácia na Bčku s awp - mierieš na hlavu ale shot sa nejako stratil od hlavy k telu atď. Tie situácie kedy ti cross skáče, že nechápem radšej nekomentujem.

  5. #35

    Odpověď: RuFuSs--->DeXteR<--- In UK --> Pelargos

    to ja nevim cim to je nebo jak je to możne neni to treba tema jak furt si nekdo stezuje tema hiteboxama nebo jak se to pise ze miri na hlavu a trefi ho to jinde ?

  6. #36
    Server admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788

    Odpověď: RuFuSs--->DeXteR<--- In UK --> Pelargos

    Obhájiť sa to nedá, pretože to robí samotný program za teba.


    E: Príklad AB https://m.youtube.com/watch?v=hiP14ED28CA
    Naposledy upraveno Revan; 24-11-19 v 01:17.

  7. #37

    Re: RuFuSs--->DeXteR<--- In UK --> Pelargos

    Musím říct, že to máš skoro tak dobře nastavený, jako jsem to míval já kdysi. Musel jsem na to koukat tak 8x zpomaleně, ale na tom longu ses provařil, na další časy už jsem nekoukal.

    Lock

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •