Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 16

Téma: Vajda123 --> Spasitel222

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Apr 2019
    Příspěvky
    45

    Vajda123 --> Spasitel222

    Vypis z konzole:

    https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=273172


    Poznamka:


    Dostal som ban za nerespektovanie presunu co je totalna blbost :) Respektoval som to, ale chcem som dat hracovi VD ktoremu som dal FK A nasledne som bol za to potrestany tak ze ma vyhodil z CT

    Pripada mi ako totalna blbost dostat za jeden FK presun do T :) A na to ze mu chcem dat VD dostanem ban? A jeho argument na to potom znie "Zaciadaj si o unban na forku" akoze halo? To si budu admini davaj bani na kolko chcu ? A tak aj presuny za jeden FK ? :D :D

    Nehram tu tyzden.. mesiac rok. Takze viem ze unban nedostanem :)

    Pripada mi to fakt smiesne.. som zvedavy co mi na to odpoviete :) Ale ako si myslim nieco iba ohladne toho ze som to nerespektoval.. :D :D A to som este mu chcel dat vd a uz odist z cska :) Ale nie..

    Takze prakticky som dostal presun kvoli jednemu FK a ked som sa vratil a chcel som mu dat za to vd som dostal ban. :)

    Hracovi ktoremu som dal FK bol " KEXO " :)

  2. #2
    Server admin
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Nitra
    Příspěvky
    241

    Odpověď: Vajda123 --> Spasitel222

    Chalan žiadal o mik keď ho dostal že chce VD bezdôvodne ho zabije.ja som ho grabom zabil a presunul.ked sa vrátil k CT dal som mu Ban na 3 dní ak je to moc nemám problém zrušiť či skrátiť Ban ak budú ďalší adm pro ub

  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Apr 2019
    Příspěvky
    45

    Odpověď: Vajda123 --> Spasitel222

    Ano žiadal si o mikrofon a ked som mu ho dal začal mi tam nadávať že chce VD áno zabil som ho sám som to v tej správe zverejnil následne si ma presunul, chcel som ísť do ct mu dať aspon to VD lebo to nerobím :) Ako poniektorý... :) A následne si mi dal ban.. Gratulujem! Si hrdina :) K tomuto sa nadalej nevyjadrujem.

  4. #4
    Server admin
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Nitra
    Příspěvky
    241

    Odpověď: Vajda123 --> Spasitel222

    Ok tak počkaj čo napíšu ostatný adm
    Ja sa podvolim.

  5. #5
    Expert člen Avatar uživatele Deda z Depa
    Datum registrace
    Feb 2016
    Příspěvky
    404

    Odpověď: Vajda123 --> Spasitel222

    Stačilo mu vypnout mikrofon ne ho zabíjet úmyslný fk to byl vd mu mohli dát jiný ct či admin já bych ban nechal aby jsi se dostatečně uklidnil

  6. #6
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Vajda123 --> Spasitel222

    Citovat Původně založeno Deda z Depa Zobrazit příspěvky
    Stačilo mu vypnout mikrofon ne ho zabíjet úmyslný fk to byl vd mu mohli dát jiný ct či admin já bych ban nechal aby jsi se dostatečně uklidnil
    Tys asi nepochopil, ale účel přesunu. Kexo je známej tím, že nadává, zabíjet ho nemusel ok. Ale admin zase nemusel řešit hned přesunem. Kdyby se to tak řešilo pořád, tak u ct nikdo není. Já jsem pro UB, za 1 FK bych přesun, ani ban nedala. Další kolo bych jen dohlídla, aby hráč dostal VD pokud mu náleží.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  7. #7

    Odpověď: Vajda123 --> Spasitel222

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Tys asi nepochopil, ale účel přesunu. Kexo je známej tím, že nadává, zabíjet ho nemusel ok. Ale admin zase nemusel řešit hned přesunem. Kdyby se to tak řešilo pořád, tak u ct nikdo není. Já jsem pro UB, za 1 FK bych přesun, ani ban nedala. Další kolo bych jen dohlídla, aby hráč dostal VD pokud mu náleží.
    Je rozdíl mezi FK z neznalosti (omylem) a mezi úmyslným Free killem. Přesun za mě tedy úplně v pohodě.
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  8. #8
    Server admin Avatar uživatele Kaco
    Datum registrace
    Mar 2018
    Umístění
    Jailbreak
    Příspěvky
    609

    Odpověď: Vajda123 --> Spasitel222

    Za 1 fk presun OK, ale ban asi nie.
    Pozor na neschopných, sú schopný všetkého.

    „Only you... can make this world seem right...
    Only you... can make the darkness bright...
    Only you...“

    𝕂𝕒𝕔𝕠 ﺕ

  9. #9
    Ex-admin
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    Dm ffa,Mega pub,Dust 2 only
    Příspěvky
    517

    Odpověď: Vajda123 --> Spasitel222

    Pro ub

  10. #10
    Server admin
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Nitra
    Příspěvky
    241

    Odpověď: Vajda123 --> Spasitel222

    Ale on nemal Ban za FK ale že išiel naspäť keď som ho presunul

  11. #11

    Re: Vajda123 --> Spasitel222

    Kdysi měl přesun význam, když byly servery plné a každé volné místo u CT se téměř hned zaplnilo. Dneska už se toto až tak moc neděje. Pokud hráč dostane přesun a očekává se, že se k CT nevrátí, jaký má smysl ten přesun vůbec dávat namísto např. tří hodinovému zákazu k CT? Přesun by měl být jednorázový trest a na budoucí počínání hráče by neměl mít vliv.

  12. #12

    Odpověď: Re: Vajda123 --> Spasitel222

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Pokud hráč dostane přesun a očekává se, že se k CT nevrátí, jaký má smysl ten přesun vůbec dávat namísto např. tří hodinovému zákazu k CT? Přesun by měl být jednorázový trest a na budoucí počínání hráče by neměl mít vliv.
    No, já když dám přesun, tak očekávám, že se tu danou mapu už ten hráč k CT nevrátí. Podle toho co zde píšeš by ten přesun nemusel vůbec existovat, když by se ten daný hráč mohl ihned zase vrátit zpět. Jaký by ten přesun měl tedy význam ?
    Odjakživa co si pamatuju to je tak, že když hráč nerespektuje přesun od Admina, tak je za to trestán banem. Neříkám ale, že se to týká tohoto případu.

    Jistě, v minulosti to fungovalo jinak, ovšem žijeme přítomností a asi to funguje zase jinak.
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  13. #13
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Vajda123 --> Spasitel222

    Já to vidím tak, že možná oba se zachovali trošku unáhleně. Hráč nemusel dávat hned Kill, ale mohl vypnout mik a admin to zase mohl vyřešit jen napomenutím za ten 1 FK a taky možná napomenout kexa pokud byl vulgární a kvůli tomu dostal kill, ne hned přesunem - tím to vlastně vše začalo. Proto jsem ted pro UB, jako takový kompromis, protože ban je na 3 dny a den už hráčovi utekl.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  14. #14

    Odpověď: Vajda123 --> Spasitel222

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Já to vidím tak, že možná oba se zachovali trošku unáhleně. Hráč nemusel dávat hned Kill, ale mohl vypnout mik a admin to zase mohl vyřešit jen napomenutím za ten 1 FK a taky možná napomenout kexa pokud byl vulgární a kvůli tomu dostal kill, ne hned přesunem - tím to vlastně vše začalo. Proto jsem ted pro UB, jako takový kompromis, protože ban je na 3 dny a den už hráčovi utekl.
    Souhlasím !
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  15. #15
    Server admin
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Nitra
    Příspěvky
    241

    Odpověď: Vajda123 --> Spasitel222

    Ok má UB ale keď ho presuniem čakám že nepôjde naspäť a kexo keď mal mik nenadával rozprával sa zo Simon a vajda ''mňa to nezaujíma'' a dal mu hlavu či ho predtým urazal som nepostrehol
    Naposledy upraveno Spasitel222; 23-11-19 v 19:59.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •