Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 31

Téma: Pán atmyn penegal

  1. #1
    Stálý člen Avatar uživatele Niko97971
    Datum registrace
    Jan 2015
    Umístění
    Piestany
    Příspěvky
    556

    *VIP*

    Pán atmyn penegal

    Je mi jedno koľko tu adminuje, či 10 rokov alebo mesiac, keď ma niekto v hlave nasrané tak bohužiaľ. To, že balí na csku každého hráča/hráčku ktorá má zensky nick, popripade hlas mi je jedno, jeho osobna vec, smutno mi je sice aj za neho, ale čo už. Píšem sem z toho dôvodu, že každý kto hrá TTT, aspoň pár krát za týždeň, vie ako to tam chodí. Penegal zneužíva práva neustále, každý to vie, len už by sa s tým mohlo niečo robit, aspoň tam mu tie práva odstránte, keďže ten človek ani pravidlá nevie, ako aj dnes hitoval s ump za detektiva každého, ktoreho stretol, pritom sa to banuje/ alebo riesi upozornenim, ale adminovi proste nikto nič nepovie. Taktiež som dnes dostal bezdôvodný kick, za vyjadrenie svojeho názoru, na čo mi odvetil "Niko, tvoj nazor mi je jedno ako chlpy v riti" či dačo také husté a nasledne ma kickol :D asi nedokážem pochopiť jeho hlbokému zmýšľaniu, ale chcel by som poprosiť Samča, nakoľko si myslím, že už dosť ľudí sa sťažovalo na neho, aby s tým začal niečo robiť, dakujem. A ešte by som chcel nazor od penegala, prečo hituje tým UMPčkom a prečo ma kickol, kedze mu to bolo ukradnute?

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele Penegal
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    442

    Odpověď: Pán atmyn penegal

    Kick za vulgarní napadání admina ( možno až mesíční ban)

    Dále pokud si stěžuješ ... je třeba dodat demo.. kde se má nacházet napadané jednání.

    dále ump (prototyp) si dostal zasah jen ty a mám dojem si byl i zrádce ... a hlavně:

    Je zakázáno úmyslně a bezdůvodně hitovat a zabíjet ostatní hráče.
    Je zakázáno prozrazovat polohu a classu jiného hráče.
    Je zakázáno spamovat voice chat.
    Zrádci mají zakázáno se střílet mezi sebou, pokud nejsou předem domluveni.


    Ukaž mi kde je tu psáno o omezení užívání prototypu který nikoho nezraňuje...
    k tvému nařčení ze zneužívání práv, samozřejmě je to hloupost ... no jak jsem uvedl výše, je třeba dodat demo.

    rád jsem pomohl a přeji hezký večer.
    Penegal
    Naposledy upraveno Penegal; 25-11-19 v 00:50.
    Best Regards:
    Penegal
    Csko.cz [GLOBAL] Ex - Server Administrátor (Senior)

  3. #3
    Stálý člen Avatar uživatele Niko97971
    Datum registrace
    Jan 2015
    Umístění
    Piestany
    Příspěvky
    556

    *VIP*

    Re: Odpověď: Pán atmyn penegal

    Ale no tak, čo sa tu opeknuješ? :D Pokiaľ budeš mať nejaký dôvod k "vulgarnemu napadaniu admina" daj mi aj mesačný ban, ale nič také sa nestalo, tak si už nevymýšľaj.
    Po prve, vulgarne napadanie admina? povedal som ti tvoj názor na tu situaciu, ze je to ubohe robit to čo robíš, že by si si mal najsť ženu v realnom zivote, nie na csku jak autista.
    Neboj sa, vedel som, že pánko sa bude opeknovať tak som chvíľku točil, aspon na ten dôvod, ze ti vyvratim tvoju situaciu, kde som udajne dostal zasah jen ja.
    Bol som na skale a 3x si ma trafil Prototypom, zhodil si ma zo skaly, bol som nevinny, začneš si tu vymýšľať, že som bol zradca, potom napíšeš, že si hitol iba mna, neboj sa, na začiatku dema to je, aj s tvojim krásnym zneuživanim :)
    http://leteckaposta.cz/544182046
    Pozrite začiatok dema, až po kým nepovie že sa snaží "bugnut za mapu" ako on rád robieva. Potom tam už nič dôležité neni, pekný večer, klamárko. ( keď si takýto aj v realnom zivote, alebo sa hráš na dementa iba na csku, tak potom mi je luto všetkých okolo teba, hlavne maleho )

  4. #4
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Pán atmyn penegal

    Penegale mě už napsalo tak 10 lidi v úseku dvou týdnu nezávisle na sebe... teď kde je chyba?
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele Penegal
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    442

    Odpověď: Pán atmyn penegal

    E: odstranění informací pro tuto stížnost irelevantnich.

    k samotnému demu: nenašel jsem v něm jediné porušení pravidla herního modu, ani jediné zneužití ba dokonce ani využití práv administratora.
    tím osobně považuji stížnost za bezpředmětnou a přenechávám posouzení kolegům.
    Tímto děkuji za pozornost a přeji všem
    Dobrou noc :)
    Naposledy upraveno Penegal; 25-11-19 v 11:44.
    Best Regards:
    Penegal
    Csko.cz [GLOBAL] Ex - Server Administrátor (Senior)

  6. #6
    Stálý člen Avatar uživatele Niko97971
    Datum registrace
    Jan 2015
    Umístění
    Piestany
    Příspěvky
    556

    *VIP*

    Re: Pán atmyn penegal

    Keďže si sa tu ohŕňal večer, tým, že ty za tento mod vlastne môžeš a z veľkej časti si s nim pomohol, pritom nevieš pravidlá a hrávaš to tak posledne 2 mesiace. Za bezdovodne hitovanie prototypom sa banuje, najdi si to v banliste, pre mna za mna hocikde, každý hráč, ktorý tam hrá, vie o tom, že sa to upozornuje/banuje, bohužiaľ ty si v tom mode dosť neskúsený, už len počkať kým si to Samčo uvedomí.
    Nemám na teba čas, aby som ta furt sledoval, ako zneužívaš práva, alebo dačo robíš, na to sú tu vyššie postavení ľudia, ktorí s prepačenim na to jebú, potom to tak dopadá. Sťažuje sa už na teba dosť ľudí, asi na tom niečo bude, nie, že sme sa dohodli a vymyšľame si, bohužiaľ, máš to v hlavé trochu dosť poprehadzované a myslíš si o sebe, že si niečo viac, pritom si nič.
    To demo som postol len kvôli tomu, aby som poukázal na to, že si rád vymyšľaš a opeknuješ sa, ako si v prvom poste spravil, kde si napísal "dále ump (prototyp) si dostal zasah jen ty a mám dojem si byl i zrádce". Bohužiaľ to na deme nemám, lebo netočím 24/7 jak dement, ale je tam vidieť, že hituješ dalších a aj by si hitoval, keby ťa nezabili uspčkom :D tak sa už prosim ťa U V E D O M, budeš mať hneď krajší život. A Samča poprosím, aby s tým už niečo robil, sťažuje sa veľa ľudí, či už na servery, sukromne, ale verejne to tiež niekto musel napísať, thx.

  7. #7
    Ex-admin Avatar uživatele Penegal
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    442

    Odpověď: Pán atmyn penegal

    V pořádku, já ani nikdo jiný tě na tvých právech zde krátit nehodlá.
    Tvoje názory jsou naprosto zcestné, ale to už asi každý byť jen kolemjdoucí pochopil.
    Já osobně ti k tomu už nemám co dodat, jak jsem řekl demo je naprosto obsahově nezávadné, v záznamu se nenachází ani porušení pravidel herního modu ani zneužití práv.

    Jinak ač se k tomu stavím samozřejmě profesionálně, nemůžu nechat bez povšimnutí tvé neustálé snahy o obviňování z údajného zneužívání práv .... já respektuji že ještě nejsi na takové sociální úrovni aby si to byl schopen byť jen chápat, jsem naopak přesvědčen že ani nechápeš obsah tohoto sousloví ...
    nicméně v českém soudním systému se tomu říká také: křivé obvinění.. proto bych tě poprosil.. aby si tohoto nevhodného jednání zanechal ..
    A kdyby si snad přeci v budoucnu měl opět choutky podobným způsobem se pokoušet někoho očerňovat, nebo nečestně podněcovat zdejší činitele .. k činnostem vedoucím například k suspendaci (omezení práv) mě, nebo mích kolegů ... doporucil bych, aby si, si k takovému jednání opatřil odpovídající důkazní materiál, ušetříš tím čas jak nám tak sobě.

    Děkuji za pozornost.
    S práním krásného večera:
    Penegal
    Best Regards:
    Penegal
    Csko.cz [GLOBAL] Ex - Server Administrátor (Senior)

  8. #8
    Stálý člen Avatar uživatele Niko97971
    Datum registrace
    Jan 2015
    Umístění
    Piestany
    Příspěvky
    556

    *VIP*

    Re: Odpověď: Pán atmyn penegal

    Ach bože, pripadá mi to jak keby sa rozprávam so stenou :D S vekom asi klesá dosť vecí, ako tak pozerám, ale šak čo sa budem trápiť.
    Krivé obvinenie, čo ma chceš dať na súd? :D nech sa páči, aspoň sa vonku prevetráš konečne.
    Ja už počkám iba na vyjadrenia ostatných TTT adminov, čo vedia o čom ten mód vôbec je a že sa za ump banuje/upozornuje, lebo s tebou to fakt nemá cenu kamoško.

  9. #9

    Odpověď: Pán atmyn penegal

    UMP síce nebanujem, ale ak to niekomu kazí hru tak slapujem.
    Z dohadov záver robiť nebudem, keď bude čas pozriem demo a editnem.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  10. #10
    Stálý člen Avatar uživatele Niko97971
    Datum registrace
    Jan 2015
    Umístění
    Piestany
    Příspěvky
    556

    *VIP*

    Odpověď: Pán atmyn penegal

    Ok, už to tu leží 2 a pol dňa, čo je na vás ešte prikrátko, to chápem, ale aspoň nejakí tí admini, čo to tu obkukavaju a vyhybaju sa tomu jak horúcemu zemiaku by sa mohli vyjadriť. Alebo sa boja, že budu špinavé krysy?

  11. #11
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Pán atmyn penegal

    Stížnosti na adminy tu vždy leží nejdéle, protože to je hlavně práce pro náboráře, aby si teda sehnal co nejvíce důkazů a potom mohl vyhodnotit situaci. No bohužel tuto stížnost ještě Samco ani nezaregistroval, takže nečekej, že se to vyřeší ze dne na den. Vím, že tu byla stížnost i měsíc. Aby se to nějak pohlo, museli by admini napsat sami, že s Penegalem mají špatné zkušenosti ve hře, zatím jsem to zaregistrovala jenom u hráčů právě, že si stěžují písemně - bez důkazů právě, tak možná proto se sem zatím nikdo nevyjádřil. Takže budeš muset počkat, jak to třeba vyřeší v tomto případě Samco.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  12. #12
    Discord admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788

    Odpověď: Pán atmyn penegal

    Sťažnosť sa už rieši vyššie takže to až tak dlho trvať nebude a ak sa na teba sťažuje viacero ľudí nezávisle na sebe tak není chyba u nika alebo u nich ale u teba.

  13. #13
    Ex-admin Avatar uživatele Penegal
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    442

    Odpověď: Pán atmyn penegal

    Dobrý večer,
    K samotné "stížnosti" dá-li se to tak nazvat už z mé strany není co dodat.
    Takže poznamenám jen pár faktů.
    Vidím jednu stížnost, né několik nezávislých na sobě.

    Nějaké zákulisní hrátky mimo fórum rozposílané v pm
    Se jen těžko dají považovat za stížnost natož pak "nezávislou".

    Není vlastně ani zřejmé jestli stěžovatel napadá porušení pravidel herního modu či zneužití pravomocí administratora.

    Ani pro jedno z těchto tvrzení nebyl předložen relevantní důkaz.

    Poprosil bych tedy aby i s touto stížnosti bylo nakládáno standardním způsobem.
    To jest :
    Dodržování standardních postupů ( žádné zákulisní hrátky, ani jednání kdy žalovaný (já) nemá možnost se hájit a reagovat na vzniklou situaci.
    Respektování statutu presumpce neviny.

    Děkuji, přeji příjemný večer
    Penegal

    E: Dále bych chtěl poukázat na vulgarismy
    Vedené stěžovatelem vůči mé osobě v této stížnosti i mimo ni.. Které jsou nadevší pochybnost mimo rámec akceptovatelných mezí.. Za takové výrazy by nebylo od věci též uvažovat o nějakém postihu zvláště když jsou vedený proti administrátorovi.
    Ku příkladů cituji 'keď ma niekto v hlave nasrané tak bohužiaľ.
    Pomineme-li to, že je takové napadání nevhodné je z mého pohledu též úsměvné.
    Zvláště porovnám-li přístup a vyjadřovací schopnosti stěžovatele se svými, dospěji ke zcela opačnému závěru.
    Děkuji
    Naposledy upraveno Penegal; 28-11-19 v 01:15.
    Best Regards:
    Penegal
    Csko.cz [GLOBAL] Ex - Server Administrátor (Senior)

  14. #14
    Stálý člen Avatar uživatele Niko97971
    Datum registrace
    Jan 2015
    Umístění
    Piestany
    Příspěvky
    556

    *VIP*

    Odpověď: Pán atmyn penegal

    Citovat Původně založeno Penegal Zobrazit příspěvky
    E: Dále bych chtěl poukázat na vulgarismy
    Vedené stěžovatelem vůči mé osobě v této stížnosti i mimo ni.. Které jsou nadevší pochybnost mimo rámec akceptovatelných mezí.. Za takové výrazy by nebylo od věci též uvažovat o nějakém postihu zvláště když jsou vedený proti administrátorovi.
    Ku příkladů cituji 'keď ma niekto v hlave nasrané tak bohužiaľ.
    Pomineme-li to, že je takové napadání nevhodné je z mého pohledu též úsměvné.
    Zvláště porovnám-li přístup a vyjadřovací schopnosti stěžovatele se svými, dospěji ke zcela opačnému závěru.
    Děkuji
    Nadáva tu 90% hráčov štýlom, či urážaju rodiny, či hocičo ine, je to ešte horšie ako toto, to, že napíšem že ma niekto v hlave nasrané, iba som vyjadril svoj názor, takisto ako ty si vyjadril svoj názor na mňa len do voicu :D (nepotrebujem to hovoriť do voicu aby som to nemal v chl, ako ty a potom aby som si vymýšľal) takže zasa to je o tom istom, len sa opeknuješ, lebo nemám dôkaz na tvoje chovanie na servery, lebo nie každý točí 24/7, ale keď nemáš súdnosť a musíš si vymýšľať, nech sa páči, hádam ťa to zahreje pri srdiečku.
    K tejto téme si sa už vyjadril dosť a ako si napísal, "už neni co dodat", takže už by stačilo, preto čakám na vyjadrenia ostatných adminov (ktorí sa asi boja, alebo neviem) / samča, ktorý by mohol o tom vedieť viac aj z iných zdrojov.

  15. #15
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Pán atmyn penegal

    Sťažnosti na admina boli pred časom registrované od viacerých hráčov, avšak len v inej súvislosti. Pristúpilo sa následne k odobraniu vyšších právomocí, ktoré boli nadobudnuté nie oficiálnou cestou.

    Čo sa týka hláseného zneužívania právomocí na TTT, tak je potrebné, aby demo posúdili iní admini (hlavne z TTT sekcie). Až následne - podľa vážnosti sa môžu robiť ďalšie úkony.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •