Je mi jedno koľko tu adminuje, či 10 rokov alebo mesiac, keď ma niekto v hlave nasrané tak bohužiaľ. To, že balí na csku každého hráča/hráčku ktorá má zensky nick, popripade hlas mi je jedno, jeho osobna vec, smutno mi je sice aj za neho, ale čo už. Píšem sem z toho dôvodu, že každý kto hrá TTT, aspoň pár krát za týždeň, vie ako to tam chodí. Penegal zneužíva práva neustále, každý to vie, len už by sa s tým mohlo niečo robit, aspoň tam mu tie práva odstránte, keďže ten človek ani pravidlá nevie, ako aj dnes hitoval s ump za detektiva každého, ktoreho stretol, pritom sa to banuje/ alebo riesi upozornenim, ale adminovi proste nikto nič nepovie. Taktiež som dnes dostal bezdôvodný kick, za vyjadrenie svojeho názoru, na čo mi odvetil "Niko, tvoj nazor mi je jedno ako chlpy v riti" či dačo také husté a nasledne ma kickol :D asi nedokážem pochopiť jeho hlbokému zmýšľaniu, ale chcel by som poprosiť Samča, nakoľko si myslím, že už dosť ľudí sa sťažovalo na neho, aby s tým začal niečo robiť, dakujem. A ešte by som chcel nazor od penegala, prečo hituje tým UMPčkom a prečo ma kickol, kedze mu to bolo ukradnute?