Zobrazit výsledky od 1 do 7 z 7

Téma: maxo2020

  1. #1

    maxo2020

    Vypis z konzole:

    poprosim vas odbanovat to bol moj sestry syn na druhom pc a mne ste dali ban koly tomu ?? trvaly to neni riesenie davat koly tomu ban !


    Poznamka:


    poprosim vas odbanovat to bol moj sestry syn na druhom pc a mne ste dali ban koly tomu ?? trvaly to neni riesenie davat koly tomu ban !

  2. #2
    Expert člen Avatar uživatele Deda z Depa
    Datum registrace
    Feb 2016
    Příspěvky
    404

    Odpověď: maxo2020

    Ahoj tak v tom případě už je dost velký na to aby mohl alespoň chodit a ne stát a občas se pohnout když včera večer hrál se mnou.
    Ale k věci podle mě je toto jen výmluva. Nejspíš ti perma nezůstane ale nechám to na ostatních adminech.
    Naposledy upraveno Deda z Depa; 26-11-19 v 18:55.

  3. #3

    Odpověď: maxo2020

    to som bol potom ja ale pohode kamas ved ma odbanuj preboha co mas 5 rokov ved slusne napisal uz mu do ruky nedam notas ! neboj sa odbanuj ma preboha chovas sa ako mali !

  4. #4
    Expert člen Avatar uživatele Deda z Depa
    Datum registrace
    Feb 2016
    Příspěvky
    404

    Odpověď: maxo2020

    Takových výmluv je tu hafa. Jak říkám zvýhodňuješ se tím nechám posoudit ostatní.
    E:proč jsi večer nehrál pod svým nickem ?

  5. #5
    Ex-admin
    Datum registrace
    Aug 2014
    Příspěvky
    31

    Odpověď: maxo2020

    Takhle by se ale mohl vymlouvat každej, že to byl někdo jinej a ne ty. A navíc tu spíš urážíš, takhle se určitě nežádá o unban. Pokud ti perma zůstane, kup si originální hru za pár korun.

  6. #6
    Server admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788

    Odpověď: maxo2020

    Nemá 5 a ani by som sa nedivil keby má 2 krát toľko čo ty ale k veci, takýchto stories ti nepočítam aj 1000. Ako môžeš dokázať, že to bol niekto iný a nie jeden a ten istý človek?

  7. #7
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,093

    Odpověď: maxo2020

    Na demu s cheatingem je nick jakého hráče? Resp. jaký je k banu důkaz?
    Vždy se banuje pouze konkrétní hráč za konkrétní porušení pravidel, které se týká jeho samotného. Z důvodu banu by mělo být možné vyčíst přesný důvod banu, na stejné IP může hráč neomezený počet hráčů a důvod k banu to není. Teď to vypadá, že cheating je zaznamenán u obou hráčů.
    Na stejného hráče, tedy blokace účtů pro možnost obejití banu, to nevypadá.
    Spoiler Spoiler:


    EDIT: Jediné vysvětlení jsem si musel najít v hlášení (https://csko.cz/forum/showthread.php...TT-Multiboxing), ale v takovém případě je na místě ban max na několik dní za narušování hry, určitě ne trvalý ban za wallhack, ke kterému není demo.

    maxo2020, dodej výpis z konzole podle návodu níže.



    Součinnost žádná, bany jsem upravil, aby odpovídaly realitě, ale hráč si toho už nemusí vůbec všimnout. Lepší bylo dát hned správný důvod i délku.
    Naposledy upraveno hofy; 27-11-19 v 21:01.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •