Zobrazit výsledky od 1 do 5 z 5

Téma: Dve obrazovky

  1. #1


    Dve obrazovky

    Cauko cauko, mám problém. Dnes som si napojil do PC druhý monitor a nechce ho načítať, píše že No Signal. Klasick7 HDMI to HDMI displaz port ide a jeden monitor funguje, je jedno ktorý pripojím proste ten jeden ide. Akonáhle chcem pripojiť druhý cez DisplayPort - takáto koncovka https://ctrlv.cz/jZSH ktorá ide do PC a do monitoru strcim HDMI tak to nejde. Môžem dať aj že zacína DisplayPort aj končí DisplayPort a nejde. Vymenil som asi 10 káblov a still nothing. Kde je problém? Skúšal som aj ručne na monitore prepnúť tie módy z HDMI na DP alebo na HDMI2 alebo podľa toho kde to mám pripojené a aj tak to nefunguje.

    E: Dám DisplayPort koncovku do PC a do monitoru HDMI a napíše mi to "No video input"
    Naposledy upraveno Bager258; 27-11-19 v 13:04.

  2. #2
    Profesionální člen Avatar uživatele Vachyas
    Datum registrace
    Nov 2016
    Umístění
    Chernobyl
    Příspěvky
    294


    Odpověď: Dve obrazovky

    Vím, že je to blbost, ale vysvětlovalo by to tvůj problém. Nezapojuješ náhodou jeden monitor do základní desky a druhej do grafiky? A ještě, jakou máš grafickou kartu?

  3. #3


    Odpověď: Dve obrazovky

    Citovat Původně založeno Vachyas Zobrazit příspěvky
    Vím, že je to blbost, ale vysvětlovalo by to tvůj problém. Nezapojuješ náhodou jeden monitor do základní desky a druhej do grafiky? A ještě, jakou máš grafickou kartu?
    Mám tam normálne napísané DisplayPort. Skusim to ešte pozrieť a mám RTX 2060

    E: Fixed do pice, normálne som to mal posunuté o jeden riadok vyssie ten kabel :D

  4. #4


    Re: Dve obrazovky

    Ahoj. Zkus se podívat do nastavení windows / grafiky, zda tam nemáš vyloženě natvrdo nastavené zobrazení jen na jedné obrazovce a pokud možno, změnit na zobrazení na obou obrazovkách.

  5. #5


    Odpověď: Dve obrazovky

    lock teda

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •