Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 24

Téma: Žiadosť o práva/spešla na JailbreakŽiadosť o práva na Mód Jailbreak

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele ThePoisoN
    Datum registrace
    Nov 2017
    Umístění
    Slovakia,Trenčianský kraj
    Příspěvky
    14

    Post Žiadosť o práva/spešla na JailbreakŽiadosť o práva na Mód Jailbreak

    Žiadosť o práva na Mód Jailbreak :
    Vlastniť originálnu hru
    - ANO : STEAM_0:0:521631857

    Mat čistý banlist : Nie,Vytiahol som niake rýchle bany z minulosti ked som hral ako malý na staršiom počítači :https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=168043
    https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=166391, viem nájde sa tam aj ban za neschopnosť,ale už som sa polepšil za tých 6-7 rokou hrania Jailbreaku už som dostal rozum a už mám vtých pravidlách prax,Našiel som tam ban za spam ktorý si nepamätám že som dostal lebo Nick na ktorom vidieť že akože "mám" ban má Steam a ja som vtedy Steam hru nevlastnil,takže sa za mňa niekto vydával...

    Hrať na portáli minimálne 3 mesiace : Samozrejmne,na portálu hrám viac ako 5 rokou,je to môj srdcový portál,pokial nevyhynie

    Hlásenie Cheatrou : Hlásim väčšinou cez "!" ale ked nikto nepríde musím už cez fórum,väčšinou píšem do minichatu lebo kým založím nové téma a hodím tam demo už ho niekto zabanuje nahlásený od niekoho iného možno aj odomňa,Mal by som si pridať adminou na Steame :)

    Niečo podrobnejšie : Ahoj volám sa Alex je mi 14, Venujem sa hraniu na PC ale v lete strávim dosť času vonku alebo niekde na prázdinách,venujem sa v poslednej dobe Príkazom,novým vecom a nastavujem s kamarátom server na Cs 1.6 ale aj na iné hry, Takže skúsenosti s príkazmy môžete u mňa čakať,baví ma hrať Jailbreak.

    Prečo by som chcel byť adminom/spešlom na JB ?:
    Chcel by som udržiavať na serveroch poriadok,.,Niekedy už CTčka bývajú otravné ked nemajú mik alebo nevedia pravidlá, a s mojím varovaním nechcú odísť od CTčiek. Hlas mám síce tenší na 14- ročného ale určite vám to viem dosvečiť,Ale ja si myslím že na veku nezáleží,nikdy nekritizujem mladšie CTčka,ale chcel by som ich zaúčať,poradiť alebo takisto potrestať hráčou čo tam nemajú čo robiť myslím tých hráčou čo robia u CT blbosti ,moje schopnosti u CT sú dobré,no niekedy sa mi to všetko zvrhne ale vždy nájdem ako na to.Moja aktivita je Každodenná ale niekedy sa nájde deň kedy mám vela učenia.

    Budem Rád za každú vašu odpoved aspoň som to skusil

  2. #2

    Odpověď: Žiadosť o práva/spešla na JailbreakŽiadosť o práva na Mód Jailbreak

    Ahoj, som proti kvôli veku a tým banom.

  3. #3
    Nováček Avatar uživatele ThePoisoN
    Datum registrace
    Nov 2017
    Umístění
    Slovakia,Trenčianský kraj
    Příspěvky
    14

    Odpověď: Žiadosť o práva/spešla na JailbreakŽiadosť o práva na Mód Jailbreak

    Rozumiem ti,moc sa za tie bany ospravldňujem,už som sa z nich polepšil a nebudú sa opakovať,a vek zmeniť nemôžem Chápem ťa...
    Neviem ako to napraviť,jedine tak že by si sledoval moje chovanie v hre apod.

  4. #4
    Stálý člen Avatar uživatele Fellow
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jailbreak/Trouble in Terrorist Town/GunGame
    Příspěvky
    707

    Odpověď: Žiadosť o práva/spešla na JailbreakŽiadosť o práva na Mód Jailbreak

    Ahoj, za mňa je tu viac dôvodov ;

    Nízky vek, bany v histórii, hru na steame nevlastníš ani týždeň a už žiadosť o práva, od založenia účtu na fóre je toto tvoj prvý príspevok a hneď sa jedná o žiadosť o práva.

    Za mňa si ťa nedokážem predstaviť ako spešla či admina.

    Proti

  5. #5
    Nováček Avatar uživatele ThePoisoN
    Datum registrace
    Nov 2017
    Umístění
    Slovakia,Trenčianský kraj
    Příspěvky
    14

    Odpověď: Žiadosť o práva/spešla na JailbreakŽiadosť o práva na Mód Jailbreak

    Ano,viem nevlastím ale už som ho dlhšiu dobu plánoval a tú prihlášku už som mal dopredu nachystanú, + za tie bany som povedal že sa ospravldňujem ked som mal starší Počítač vtedy som bral JB ako srandu, teraz to beriem ako hru,v ktorej platia určité pravidlá.Vek zmeniť nemôžem,A to že si ma nevieš predstaviť ako admina,neni dobré vyjadrenie,každý hráč by mal mať svoju šancu,Všetko...
    Ale z druhej strany ťa chápem ja niesom vhodný asi na admina,ale za pokus to stálo,a ak si toto isté myslia o mne všetci,môžete lock a už žiadať nebudem.

  6. #6

    Odpověď: Žiadosť o práva/spešla na JailbreakŽiadosť o práva na Mód Jailbreak

    Citovat Původně založeno Poisnicek Zobrazit příspěvky
    Ano,viem nevlastím ale už som ho dlhšiu dobu plánoval a tú prihlášku už som mal dopredu nachystanú, + za tie bany som povedal že sa ospravldňujem ked som mal starší Počítač vtedy som bral JB ako srandu, teraz to beriem ako hru,v ktorej platia určité pravidlá.Vek zmeniť nemôžem,A to že si ma nevieš predstaviť ako admina,neni dobré vyjadrenie,každý hráč by mal mať svoju šancu,Všetko...
    Ale z druhej strany ťa chápem ja niesom vhodný asi na admina,ale za pokus to stálo,a ak si toto isté myslia o mne všetci,môžete lock a už žiadať nebudem.
    Daj tomu čas :)
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  7. #7
    Nováček Avatar uživatele ThePoisoN
    Datum registrace
    Nov 2017
    Umístění
    Slovakia,Trenčianský kraj
    Příspěvky
    14

    Odpověď: Žiadosť o práva/spešla na JailbreakŽiadosť o práva na Mód Jailbreak

    Asi som fakt mal počkať,aspoň som to skúsil,ale dík.
    Naposledy upraveno ThePoisoN; 04-12-19 v 19:50.

  8. #8

    Re: Žiadosť o práva/spešla na JailbreakŽiadosť o práva na Mód Jailbreak

    Ahoj, jaké jsi používal v minulosti nicky?

  9. #9
    Nováček Avatar uživatele ThePoisoN
    Datum registrace
    Nov 2017
    Umístění
    Slovakia,Trenčianský kraj
    Příspěvky
    14

    Odpověď: Re: Žiadosť o práva/spešla na JailbreakŽiadosť o práva na Mód Jailbreak

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Ahoj, jaké jsi používal v minulosti nicky?
    Ahoj,používal som momentálny :_[P]o!soN_: a ešte PoisoN ale niesom si istý,sa mi vidí že iba tieto,Ak aj iné tak si ich nepamätám. Ale iba tieto sú také ktoré používam.

  10. #10
    Ex-admin (Certikcu)
    Datum registrace
    Aug 2017
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    111

    Odpověď: Žiadosť o práva/spešla na JailbreakŽiadosť o práva na Mód Jailbreak

    Dej tomu čas, zatím musím být proti.

  11. #11
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Žiadosť o práva/spešla na JailbreakŽiadosť o práva na Mód Jailbreak

    Za mě pass
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  12. #12
    Nováček Avatar uživatele ThePoisoN
    Datum registrace
    Nov 2017
    Umístění
    Slovakia,Trenčianský kraj
    Příspěvky
    14

    Odpověď: Žiadosť o práva/spešla na JailbreakŽiadosť o práva na Mód Jailbreak

    Citovat Původně založeno Koprakek Zobrazit příspěvky
    Za mě pass
    Ako si to myslel ? Teraz neviem či si proti alebo pro ale asi skôr proti. Ale aj tak Ďakujem že si sa ozval. Viem pass má viac významou ale neviem čo to znamená pre teba :D
    Naposledy upraveno ThePoisoN; 17-12-19 v 17:03.

  13. #13
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: Žiadosť o práva/spešla na JailbreakŽiadosť o práva na Mód Jailbreak

    Věk, hra na steamu krátkou dobu, ban historie. Proti

    Veškeré dema: http://csko.cz/Xaye

  14. #14
    Nováček Avatar uživatele ThePoisoN
    Datum registrace
    Nov 2017
    Umístění
    Slovakia,Trenčianský kraj
    Příspěvky
    14

    Odpověď: Žiadosť o práva/spešla na JailbreakŽiadosť o práva na Mód Jailbreak

    Ano viem, ale doba od kúpenia hry už celkom uplynula čas som si nahral.

  15. #15
    Nováček Avatar uživatele ThePoisoN
    Datum registrace
    Nov 2017
    Umístění
    Slovakia,Trenčianský kraj
    Příspěvky
    14

    Odpověď: Žiadosť o práva/spešla na JailbreakŽiadosť o práva na Mód Jailbreak

    Asi ste mali pravdu,fakt asi sa nehodím na admina/spešla. Ale skúsil som to.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •